Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Najlepsza chwilówka

Postautor: Retoryk » sobota 10 maja 2014, 07:33

Raz, jeden raz potrzebowałem trochę kasy i sprawdziłem jak to wygląda w VIVUS. W weekend bez szans, ale w poniedziałek była kasa. Spłaciłem szybciej niż w umowie i bez problemu wszystko wyszło bez odsetek
Retoryk

Re: Chwilówki przez internet bez bik - gdzie są najlepsze

Postautor: Razumi » poniedziałek 12 maja 2014, 20:30

Vivus chyba jedyny w miarę wiarygodny. Z innymi bym nie próbował jak via sms czy coś takiego.
Razumi

Postautor: Znawca » sobota 31 maja 2014, 18:30

Spokojnie mogę polecić Vivus. Raz potrzebowałem i skorzystałem z ich darmowej oferty. Wszystko poszło sprawnie i na koncie miałem kasę. Spłąciłem w terminie i wszystko - bez odsetek !
Znawca

Postautor: Webuser » sobota 19 lip 2014, 11:33

Kiedy miałem chwilowy problem finansowy potrzebowałem kilkuset złotych i nie wiedziałem, z której oferty skorzystać znalazłem w Internecie namiary na www Dostałem gotówkę na 14 dni ;) Czekałem 1 dzień na weryfikację wniosku i tyle samo na otrzymanie pieniędzy. Nie miałem problemu ze spłaceniem jej i po 2 tygodniach nasza współpraca się skończyła.
Webuser

Postautor: Kaska90 » piątek 22 sie 2014, 14:09

Poraz pierwszy brałam pozyczke w Szybkiej Gotówce. Firma na początek jestem zadowolona.
Spodobalo mi się to, ze nie maję ograniczeń przy wydaniu pierwszej pozyczki. Daja od 100 do 2500 zl na termin 1-30 dni.
Tak myśle ze oni bez BIK.
Kaska90

Postautor: NatTadi23 » środa 03 wrz 2014, 13:40

Nie polecam mają wysokie oprocentowanie.
NatTadi23

Postautor: Gość » piątek 30 sty 2015, 12:23

Ostatnio to brałem pożyczkę przed świętami na prezenty i w ogóle żeby jakoś te święta wyglądały. Akurat ofertę znalazłem na stronie pozyczkaportal.pl. To taki ogólno informacyjny portal z opiniami klientów, opisami konkretnych firm pożyczkowych, pełnej informacji o warunkach kredytowania.
Gość

Postautor: afirmatywny » środa 18 lut 2015, 15:54

A znam ten portal :) ja na wyjazd sylwestrowy brałem w Lendon, 500 zł darmowe , bo 1 raz tam. Spłaciłem już i wszystko ok. Mogę polecić.
afirmatywny

Postautor: reto » wtorek 24 lut 2015, 09:52

Jeśli chodzi o kredyty chwilówki przez internet to ja osobiście mogę polecić firmę z Lublina - http://www.kredyt-zaufania.pl/kredyty-chwilowki
reto

Postautor: jared.l » poniedziałek 02 mar 2015, 10:28

Mnie z niezłych tarapatów – delikatnie mówiąc – wyciągnęła firma Hipożyczka. Miałem długi w BIK i do tego nałożonego komornika, a przyszłość malowała się w depresyjnych barwach (widmo eksmisji). Byli dla mnie ostatnią deską ratunku tak prawdę mówią. Zadzwoniłem na infolinię, gdzieś prawie w środku nocy i tutaj zaczęli mi krok po kroku wyjaśniać co robić, żeby uregulować wszystkie długi. Na stronie http://hipozyczka.pl jest do nich namiar, warto spróbować. Mi pomogli.
jared.l

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki