Potrzebuję pilnie pieniędzy - mam pomysł na biznes

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Potrzebuję pilnie pieniędzy - mam pomysł na biznes

Postautor: kreatywny » sobota 12 sty 2013, 18:16

Byłem w kilku bankach i oczywiście można się było tego spodziewać, że odeślą mnie z kwitkiem bo nie mam zdolności kredytowej i nie dadzą mi nawet grosza na mój nowy biznes. Pilnie potrzebuję gotówki co najmniej 50 tys. zł i szukam gdzie można pożyczyć tyle kasy bez banku. Mam mieszkanie , które mogę dać w zastaw tylko chcę mieć pewność, że nie zostanę w jakiś sposób oszukany i pozbawiony tego mieszkania. Gdzie naprawdę szybko i tylko pod sam zastaw nieruchomości - mieszkania będę mógł otrzymać pożyczkę na rozkręcenie biznesu?

Kliknij poniżej i wyślij wniosek kredytowy.
http://banknet.pl/formularz-kontaktowy/

Muszę rozpatrzyć jak najwięcej ofert bo na pewno będą ogromne rozbieżności i nie chcę przepłacać. Chcę pożyczyć kasę na rok i po prostu płacić w ratach co miesiąc w umówionym terminie. Biznes jest tak dobry, że od pierwszego miesiąca gwarantuje rentowność więc bez obawy, spokojnie będę spłacał wymaganą ratę wraz z wszystkimi zapisanymi w umowie odsetkami. Radźcie proszę gdzie znajdę taką pożyczkę żebym jak najszybciej mógł zacząć rozkręcać interes i mieć w końcu swoją firmę.
kreatywny

Pożyczka hipoteczna pod zastaw mieszkania

Postautor: blade loki » niedziela 13 sty 2013, 18:36

Niezależnie od tego jaki biznes planujesz i posiadasz dodatkowo mieszkanie pod zastaw to może bez przeszkód wziąć pożyczkę hipoteczną. Są to produkty finansowe dostępne zarówno w bankach jak i w firmach pożyczkowych. Pożyczki hipoteczne można zaciągać na dowolne cele. Jedyną przeszkodą jest posiadanie odpowiedniej nieruchomości pod zastaw, która tak naprawdę wyznacza zdolność kredytową wnioskodawcy. Dobrze jeślibyś się spotkał z doradcami Multi Spektrum Kredyty-jeśli oczywiście nie będziesz miał zamiaru korzystać z oferty bankowej. Oni ci doradzą jaką pożyczkę hipoteczną zaciągnąć:
- otrzymasz szybką gotówkę na realizację dowolnego projektu
- okres kredytowania wynosi maksymalnie 3 lata
- chęć skorzystania z usług Multi Spektrum Kredyty można zgłosić poprzez formularz internetowy
- akceptują różne źródła dochodów
blade loki

Pożyczka na dowolny biznes-Multi Spektrum Kredyty

Postautor: tarpan » niedziela 13 sty 2013, 18:58

Bardzo dużym udogodnieniem dla potencjalnych kredytobiorców jest to, że nieruchomość zastawiana może być użyczona-to znaczy jej właścicielem może być osoba trzecia. Nie wspomniałeś jeszcze ile kasy maksymalnie można zdobyć. Otóż Multi Spektrum Kredyty oferują pożyczkę hipoteczną maksymalnie do 50 procent wartości zastawianej nieruchomości.
tarpan

Pieniądze na rozruch firmy bez zdolności kredytowej

Postautor: olek » niedziela 13 sty 2013, 19:12

Nie trzeba mieć zdolności kredytowej i uzyskać pieniądze również w parabanku Expresscash Euneco Polska. Co trzeba zrobić? tak jak w przypadku innych dużych pożyczek zastawić posiadaną nieruchomość. Expresscash zajmuje się finansowaniem podmiotów gospodarczych głównie za pomocą leasingu zwrotnego jednak pożyczka hipoteczna jest równie atrakcyjna:
- kredytowanie do 4 lat
- gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel gospodarczy
- wniosek przez Internet
- kwota kredytu do 70 procent posiadanej nieruchomości
olek

Pożyczka pod zastaw nieruchomości dla firm

Postautor: nikoś » niedziela 13 sty 2013, 19:34

Expresscash nie zważa na raporty BIK i BIG. Myślę, że ta informacja ucieszy niejednego przedsiębiorcę. W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu jest niezwykle trudne-szczególnie odnosi się to do małych firm, które mają ciągłe problemy z płynnością finansową. Problem jest także w tym, że małe firmy nie mają narzędzi do ściągania zaległych płatności od kontrahentów. W takich warunkach nie trudno o zaległości w BIG.
nikoś

Re: Potrzebuję pilnie pieniędzy - mam pomysł na biznes

Postautor: gość » niedziela 13 sty 2013, 20:18

Mam dla Ciebie te pieniądze jak jesteś zainteresowany to napisz .
gość

Postautor: ktoś » wtorek 22 sty 2013, 17:59

No właśnie trzeba chyba zacząć bardziej uświadamiać nasz naród, że nikt nie daje kasy i nie ma czegoś takiego jak pomoc finansowa. Ktoś kto ma kasę to po to żeby na niej zarabiać w sposób bezpieczny, a bezpieczeństwo udzielonej pożyczki najlepiej zapewni zawsze porządny zastaw.
ktoś

Pożyczki pod zastaw

Postautor: Obserwator » niedziela 24 lut 2013, 15:44

W teorii wszystko wygląda pięknie. Weźmiesz pożyczkę pod zastaw mieszkania, zrobisz dobry biznes i będziesz mógł spłacać pożyczkę. Zdarza się, że wszystko wychodzi jak trzeba i nie ma problemów, ale....ale coraz częściej pojawiają się problemy. Później w telewizji pokazują osoby 'pokrzywdzone' przez prywatnych inwestorów, bo straciły mieszkanie. Niestety to nie żarty pożyczki pod zastaw mieszkania mogą się bardzo źle skończyć - pod mostem.
Obserwator

Postautor: blanka.win » czwartek 07 mar 2013, 10:48

najlepiej to chyba znaleźć zewnętrznego inwestora, kogoś w rodzaju Anioła Biznesu, to wychodzi chyba korzystniej niż pożyczka pod zastaw mieszkania
blanka.win

Postautor: glida » środa 20 mar 2013, 09:59

Na forum/ masz podane wszystkie źródła finansowania.
Wciąż możliwości jest sporo - choćby unia europejska, kasa dla bezrobotnych...
glida

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki