Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Szczecinie

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Szczecinie

Postautor: MaxiElis » wtorek 16 sie 2016, 13:51

Jeśli szukasz dobrej firmy pożyczkowej, zobacz JanVest. Co prawda są z Torunia, ale to w niczym nie przeszkadza. Udzielają pożyczek pod zastaw nieruchomości, aż do 60% ich wartości. Nie wymagają dokumentowania źródeł dochodu, wystarczy zwykłe oświadczenie. Nie trzeba też przedstawiać zaświadczeń ZUS i US oraz nie weryfikujemy klientów w BIK/BIG/BRKN. Oprocentowanie jest niskie. nie powiem dokładnie jakie, bo to zależy wszystko od indywidualnej sytuacji. W każdym razie można porównać do tego oferowanego przez banki.
MaxiElis

Postautor: Freend » poniedziałek 12 wrz 2016, 07:13

Z wiarygodnych firm pożyczkowych mogę polecić Speed Cash Polska. Siedzibę mają w Warszawie, ale działają w całym kraju.
Freend

Postautor: 120_Nivyman » niedziela 30 paź 2016, 17:55

Speed Cash są szybcy, ale nie wściekli :) Konkretni, proponują rozwiązania dopasowane do możliwości. W moim przypadku była to pozyczka konsolidacyjna, która uspokoiła moją sytuację.
120_Nivyman

Pożyczki pod zastaw samochodu Szczecin

Postautor: Lemur » wtorek 03 sty 2017, 15:34

Czy znacie może jakiś zaufany lombard co pożyczy mi 10000 zł pod zastaw samochodu wartego trzy razy więcej ? Pożyczki potrzebuję na 3 tygodnie, na tyle też wyjeżdżam i mogę zostawić samochód. Lombard najlepiej, który mógłby zapewnić garażowanie - zresztą sam mogę opłacić taki parking. Czekam na informacje od Was.
Lemur

Postautor: B_js02 » środa 15 lut 2017, 15:06

Godna polecenia jest speed cash pOlska - pełen profesjonalizm.
B_js02

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki