Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Szczecinie

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Szczecinie

Postautor: Pyrzyce moje miasto » czwartek 14 lut 2013, 19:58

Mieszkam w Pyrzycach, ale pracuję w Szczecinie. Na rozwój formy potrzebuję 50000 zł. Niestety banki nie chcą mi pomóc. Dla nich jestem niewiarygodny. Mam propozycję dla prywatnego pożyczkodawcy. Pod zastaw oferuję mieszkanie o wartości 150 tys zł.
Pilnie szukam kogoś, kto pożyczy mi pieniądze.
Pyrzyce moje miasto

Pożyczka pod zastaw - Szczecin

Postautor: Obserwator » niedziela 24 lut 2013, 15:34

Zdajesz sobie sprawę z tego, ze to bardzo ryzykowna sprawa. Pożyczki pod zastaw domu, ziemi czy nieruchomości od prywatnych inwestorów to ciężki temat. Jeśli będziesz spłacał wszystko terminowo, to będzie OK, ale co wtedy, gdy dalej będziesz miał problemy finansowe i będziesz zalegał ze spłatą ?
Może się okazać, że pożyczkodawca nie będzie wyrozumiały i zgodnie z zawartą umową sprzeda Twoją nieruchomość......
Obserwator

Re: Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Szczecinie

Postautor: tytus1 » czwartek 13 cze 2013, 09:22

Jak pod zastaw to lepiej z banku, prywatne pożyczki to zawsze ryzyko. Jak chcesz się rozeznać na rynku to zerknij sobie na tą stronę, bo w przypadku nieznajomej osoby to pamiętaj że możesz zostać bez mieszkania i kasy...
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Postautor: Gość » wtorek 13 sie 2013, 17:20

Witam czy udało się panu znależć pozyczkę pod zastaw? Jeśłi nie to pomogę i to bardzo szybko.. Pozdrawiam Anna
Gość

Postautor: AnnaMaria » niedziela 18 sie 2013, 17:46

Czy nadal szukacie Państwo pożyczki? Prosze o kontakt na maila: anna.tom3@wp.pl
AnnaMaria

Postautor: Anna Maria » środa 19 mar 2014, 19:44

Proszę o kontakt 607938735.Pozdrawiam Anna
Anna Maria

Postautor: saga » wtorek 15 kwie 2014, 16:57

Ja z własnego doświadczenia mogę Wam polecić pożyczki w ABREWO - z wszystkich firm prywatnych to tu właśnie dostałam najkorzystniejszą ofertę polecam
saga

Postautor: zypolek » wtorek 07 paź 2014, 15:05

Na pewno lombard77 ma pożyczki pod zastaw samochodów i innych kosztowności, ale nie wiem czy wchodzi w grę pożyczka pod zastaw nieruchomości. Tak czy siak na pewno bezpieczniej będzie korzystać z tego lombardu niż z jakiejś małej firemki działającej pod blokiem. Koszty pożyczki mogą być kosmiczne.
zypolek

Pożyczki pod zastaw mieszkania w Szczecinie

Postautor: Roksi » wtorek 19 maja 2015, 19:59

Czy ktoś, kto tu oferuje pożyczki pod zastaw mieszkań sprawdza BIK lub KRD ? Jestem tam w bazach jako dłużnik i pilnie potrzebuję pożyczyć 50000 zł spłatę długów. Właśnie chcę dać w zastaw mieszkanie w Szczecinie. I jeszcze jedno pytanie : czy wymagane są jakieś zaświadczenia o zarobkach ? Niestety pracuję w Niemczech na czarno i dlatego nie mogę niczego udokumentować. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ?
Roksi

Pożyczki pod zastaw domów, mieszkań, ziemi w Szczecinie

Postautor: Sebak » piątek 10 lip 2015, 08:02

Jak kogoś interesuje pożyczka i ma do dyspozycji nieruchomość pod zastaw, to mogę polecić firmę . Numer tel.: 913508596
Najlepiej jak zastawami jest ziemia rolna - to w przypadku rolników. Gorzej z mieszkaniami, bo wiadomo, że zawsze ktoś jest w nich zameldowany. Ale jak coś to dzwońcie
Sebak

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki