inwestycja w lokal usługowy

Gdzie ulokować oszczędności.

inwestycja w lokal usługowy

Postautor: basia123 » środa 15 lip 2015, 15:27

Hej, nie znalazłam podobnego tematu, dlatego zakładam nowy. Chciałabym dowiedzieć się, jakie macie doświadczenia z inwestowaniem w nieruchomości, konkretnie w lokale użytkowe / usługowe pod wynajem? Czy ktoś z Was w ten sposób zarabia? Czy dobrym pomysłem jest zainwestowanie kasy, zamiast w kupno mieszkania pod wynajem, w lokal użytkowy właśnie? Z tego co się orientuje, zysk comiesięczny jest dużo wyższy, a koszt zakupu w niektórych przypadkach jest porównywalny z zakupem mieszkania. Dla przykładu w jednej inwestycji APM Development - Osiedle Bluszczańska - te koszty są naprawdę porównywalne. Wydaje mi się, że lepiej zainwestować w lokal usługowy. Może to wynika ze specyfiki tego osiedla - fajna lokalizacja, potencjał, najliczniej zamieszkana dzielnica Wawy, no i sama inwestycja reprezentuje bardzo fajny poziom. W moim odczuciu zainteresowanie takim lokalem powinno być wśród potencjalnych najemców spore. Gdybym miała wynajmować lokal pod usługi, pewnie sama zorganizowałabym swój biznes właśnie w takim otoczeniu. Jakie są Wasze opinie, a najlepiej doświadczenia? Przede wszystkim interesuje mnie, w jaki metraż celować.
basia123

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Lokaty, fundusze, obligacje