Kantor w Kołobrzegu

Jak zarobić na Forex.

Kantor w Kołobrzegu

Postautor: antowik » czwartek 10 gru 2015, 12:55

Gdzie najtaniej w mieście można wymienić walutę? Lokalizacja nie ma znaczenia, mogę dojechać - chodzi o spore sumy i wymieniona co miesiąc. Ewentualnie - czy komuś udało się gdzieś uzyskać lepsze kursy ze względu na wymienianie wyższej sumy?
antowik

Re: Kantor w Kołobrzegu

Postautor: markson33 » czwartek 10 gru 2015, 14:01

Powiem z mojej perspektywy, że opłaca się wymieniać kasę online. Oszczędności w prostym przeliczeniu mogę sięgać nawet koło 10 procent. Ja akurat korzystam z Amronet . Mają przyzwoite kursy, nie ma też problemu z przelewami, wszystko szybko i bezpiecznie. Obsługują wszystkie polskie banki.
markson33

Postautor: antowik » piątek 11 gru 2015, 12:58

Dobre kursy i bezpieczny kantor masz przez ekantor.pl - warto. Musisz mieć do tego konto walutowe, przelewy są dla większości banków za darmo. A wymiana przez internet zdecydowanie się opłaca z prostej przyczyny - niski spread, niski kurs sprzedaży w stosunku do miasta, a poza tym - coś takiego załatwiasz w ciągu dosłownie kilku minut, nie musisz bujać się na miasto.
antowik

Postautor: poczdal » poniedziałek 14 gru 2015, 12:53

Ok - jak wygląda internetowa wymiana waluty? Tak mniej więcej? Co się dzieje? Robię przelew z konta walutowego i co dalej?
Całość przebiega automatycznie? Czy ponoszę przy tym jakiekolwiek opłaty? Czy po prostu wymieniam kasę i tyle?
poczdal

Postautor: gostels » wtorek 15 gru 2015, 12:53

Wpłacasz pieniądze, wybierasz walutę na jaką wymieniasz środki i to wszystko. Później całość idzie na Twoje konto walutowe. Cały proces jest bardzo prosty - wymieniam tak środki ponad 2 lata. Pamiętam ile razy biegałem po mieście za walutą, kiedy kursy były atrakcyjne. A oczywiście okazywało się nagle, że nie da się tej waluty kupić. Chore. Od kiedy takie tematy załatwiam w sieci, nie mam tego typu problemów.
gostels

Postautor: breweks » środa 16 gru 2015, 12:56

Posługiwanie się kantorem internetowym jest akurat banalnie proste - nie ma w tym nic zawiłego.
Nawet mając wątpliwości, masz przewodnik po serwisie, który pozwala wszystko bardzo łatwo załatwić.
A ewentualnie pozostaje kontakt z adminami, którzy reagują na te zapytania bardzo szybko.
breweks

Postautor: Arabella » czwartek 14 lip 2016, 15:37

Moim zdaniem dziś zdecydowanie najbardziej opłaca się korzystać z oferty kantorów internetowych. Mnie osobiście bardzo spodobała się oferta w ergokantor.pl . Są tam zawsze najkorzystniejsze dla klienta kursy walut na rynku, a co więcej samo przeprowadzenie transakcji nie stanowi żadnego problemu. Dla każdego kto ceni sobie bezpieczeństwo i wygodę, według mnie jest to najlepsza opcja.
Arabella

Postautor: Wersus48 » czwartek 26 paź 2017, 19:32

To prawda, byłem niedawno w trzech kantorach na mieście, kursy niemal identyczne i w każdym wysoki spread. Jak porównałem sobie z ofertą Pluskantor.pl to byłem zszokowany ile przeplaca się przy tradycyjnych przewalutowaniach :?
Wersus48

Postautor: Dorota Bazgaj » wtorek 21 lis 2017, 23:52

Dopiero się zbieram ku temu aby wybrać jakiś fajny kantor internetowy, mam niby trochę czasu bo po nowym roku dopiero będę musiała kupić EUR. Ale im szybciej tym lepiej i dziękuję za wszelkie sugestie, Pluskantor.pl wydaje mi się OK, kursy są super i przeczytałam, że pierwsza wymiana do 5000 odbędzie się po kursie rynkowym- to mnie kusi najbardziej;)
Dorota Bazgaj

Postautor: aniaka » sobota 09 gru 2017, 14:28

Co sądzicie o gieldawalut.com jeśli ktoś z Was korzystał?? Bardzo atrakcyjne ceny są tutaj i jeszcze cashback, ale dla mnie też ważne jak jest z szybkością transakcji. Będę wdzięczna za wszelkie info o platformie:)
aniaka

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex