Jaki broker odpowiedni

Jak zarobić na Forex.

Jaki broker odpowiedni

Postautor: tkliwy » poniedziałek 21 kwie 2014, 12:31

Witam! Przeglądając forum zauważyłem, że są rozbierzności i przede wszystkim niepewność co do chociażby wyboru odpowiedniego dla siebie brokera. Warto byłoby, abyście tutaj przedstawili swoje dotychczasowe doświadczenia co do brokerów, nawet jeśli byłyby one negatywne. Będzie to forma przestrogi przed brzydko mówiąc "wtopą" dla nowych inwestorów.
tkliwy

Re: Jaki broker odpowiedni

Postautor: Medit » wtorek 22 kwie 2014, 15:10

Najpierw odpowiedź na pytanie: JAKI BROKER DLA MNIE ODPOWIEDNI?

Moja odpowiedź była - STP. Takiego brokera chcę szukać. Model STP w zupełności mi wystarczał i satysfakcjonował. A broker, wybranek mojego walutowego serca to XM. Może zaczne od tego, że wypłąty były dla mnie najważniejsze. Nie mój charakter, żeby denerwować się w takich kwestiach... XM sprawdza się w wypłątach wzorowo. Loty od 1 pipsa, bez tego bym nawet nie rozglądał się w ofercie głębiej.
Medit

Postautor: tadeuszek » sobota 15 lis 2014, 19:58

W rankingu XM wypada bardzo słabo:( Sprawdz opinie i oceny innych traderów, komentarze nie są cenzurowane jak w innych miejscach, można i nawet trzeba napisać prawdziwą opinie. Zostawiam adres rankingbrokerow.pl
tadeuszek

Postautor: Gość » piątek 29 maja 2015, 12:26

Wybór brokerów Forex jest tak duży, że niemożliwe jest polecenie jednego brokera dla wszystkich. Dlatego zastanów się czego oczekujesz od brokera, a następnie poszukaj listy brokerów i porównaj oferty.
Gość

Postautor: ulicafinansowa.pl » poniedziałek 29 cze 2015, 10:27

najlepszy jest broker który jest wypłacalny. Niektórzy robią problemy i mogą zwlekać z wypłatą pieniędzy z twojego konta. Drugim ważnym parametrem są niskie spready.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: bendiks » wtorek 19 lip 2016, 14:19

Wybór brokera nie jest prosty, nasze kontakty pokazują, że firmy, które stoją na rynku do dawna mają do klienta fatalne podejście.
Ja np. widzę, że materiały nowych graczy są dużo bardziej wartościowe niż te, które pochodzą od firmy świeżych np. http://inwestycje.pl/forex_i_waluty/Zacznij-zarabiac-na-forexie---przewodnik-dla-poczatkujacych;283918;0.html Jest to bardzo dziwne, ale z drugiej strony - tak oczywiste.
bendiks

Postautor: gosc » środa 17 sie 2016, 13:52

Xbulls - tam masz konkretnych doradców, ludzi z pojęciem i doświadczeniem, a przynajmniej takie na mnie zrobili wrażenie i to właśnie od nich wszystkiego się nauczyłem. Dojście do tematu bycia brokerem wymaga czasu, ale wszystko jest do ogarnięcia. Wymaga to jednak pracy, mocnego zaangażowania w temat i siedzenia w nim. Bo jednak niczego z dnia na dzień nie ogarniecie. Forex to nie jest zabawa - to jednak obracanie ciężką kasą.
gosc

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex