Plus500 proszę o opinie PRAKTYKUJĄCYCH

Jak zarobić na Forex.

Plus500 proszę o opinie PRAKTYKUJĄCYCH

Postautor: kinderman » piątek 10 paź 2014, 23:13

Witam tak jak w tytule proszę o opinie na temat platformy Plus500. Trenuje u nich z dwa miesiące trochę bonusem, którego już przepieprzyłem (wina początkującego, trochę wyciągnąłem i chciałem nie wiadomo ile) i teraz gniotłem w demo na którym idzie już nieźle. Nie mam jednak pewności co do platformy by wpłacić tam swoje pieniądze - masa złych opinii na temat samego działania co do wypłat podobno ok. Czytałem że zamykają pozycje kiedy chcą, opóźniają je, z czasem przy zyskach zawyżają otwieranie pozycji itd. Może się wypowiedzieć ktoś praktykujący? z góry dzięki i powodzenia
kinderman

Re: Plus500 proszę o opinie PRAKTYKUJĄCYCH

Postautor: Pawel1993 » sobota 29 lis 2014, 21:12

Gram na brokerze Plus500 i jestem zadowolony mogę spokojnie go polecić osobom które chcą zacząć przygodę z inwestowaniem prosty program w obsłudze,
nie ma problemów z wypłatami ani z wpłatami, obsługa klienta przez e-mail dodatkowo dają bonusy przy wpłatach a także 75 zł na start, minimalny depozyt to 200zł mnie zdecydowanie ten broker przekonuje dlatego go wybrałem ponadto oferuje program partnerski.Więcej inform acji na tej stronie:
http://partnerskiprogram.vgh.pl/news.php
Pawel1993

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex