Mobilny kantor na Androida

Jak zarobić na Forex.

Mobilny kantor na Androida

Postautor: górnik-przodowy » poniedziałek 27 paź 2014, 22:23

Przedsiębiorcy muszą trzymać rękę na pulsie praktycznie przez cały dzień. W ciągu ostatnich kilku lat internetowe kantory walutowe zdobyły szerokie grono zwolenników wśród przedsiębiorców zajmujących się handlem zagranicznym. W internetowych kantorach można uzyskać korzystniejsze kursy wymiany niż w tradycyjnych kanałach. Alior Bank zaproponował klientom mobilny dostęp do wymiany walut na platformę Android i na system iOS.

Korzyści z mobilnej wymiany walut

- blokowanie aktualnego kursu wymiany na kilkanaście sekund
- możliwość złożenia zlecenia z opcją interesującego nas kursu
- możliwość określenia wielu powiadomień na smartfonie
- pełna obsługa zakupu i sprzedaży walut
górnik-przodowy

Re: Mobilny kantor na Androida

Postautor: anja87 » poniedziałek 25 lip 2016, 15:58

fajny pomysł, ja chcę w tym roku skorzystać z ergokantor też kantor online bo jedziemy do albanii na wakacje i potrzebuję kasy w walucie leki. mam nadzieję że 3000 spokojnie wystarczą na 6 dni pobytu bo ten ich przelicznik jest mega korzystny, np chleb kosztuje coś koło 50 groszy a cola około 1 zł na nasze :) tak to można życ, oczywiscie w hotelu i w kurorcie z plażą :D
anja87

Postautor: Elvi » niedziela 28 sie 2016, 18:35

O kantorach online słyszałam i bardzo mi się podoba opcja. Nie wieziałam jednak, że banki będą chciały zrobić coś by też za wiele nnie tracć wprowadzając taką aplikację.
Jednak mimo wszystko ja jestem za kantorami online. Kantor internetowy to bardzo nowoczesne rozwiązanie i wiele osób już z niego korzysta. Ja jeszcze nie miałam okazji korzystać z takiego kantoru ale w najbliższym czasie to na pewno zrobię Dużo słyszałam na temat Ergokantor i z tego co czytałam w sieci ma sporo pozytywnych opinii klientów. Myślę, że na pewno wezmę go pod uwagę gdy będę chciała wymieniać pieniądze :)
Elvi

Postautor: Jordanek » piątek 08 wrz 2017, 21:43

Bezproblemowo wymieniam kasę na smartfonie z Androidem przez Gieldawalut.com. Platforma śmiga na urządzeniach mobilnych i w obsłudze jest naprawdę prosta. DO tego konkurencyjna cenowo. Fajnie mieć taki kantor pod ręką:)
Jordanek

Postautor: Jaskon31 » piątek 13 paź 2017, 22:45

Nowoczesna opcja i realnie przydatna, gdyż nie sposób mieć zawsze pod ręką komputer. A tak mogę przewalutować sobie pieniądze przez Gieldawalut.com będąc np w podróży czy w pracy. Co jest najlepsze: po najlepszym dostępnym kursie błyskawicznie dochodzi do finału transakcji.
Jaskon31

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex