Ranking kont maklerskich

Jak zarobić na Forex.

Re: Ranking kont maklerskich

Postautor: juratos » czwartek 01 cze 2017, 07:59

Dostałem info o aplikacji easyMarkets. Czy ktoś z Was testował? Pewnie tak byłoby wygodniej, ale zazwyczaj aplikacje stawiają ograniczenia - nie wszystko jest dostępne. Czy inwestowanie przez aplikację będzie wyglądało dokładnie tak samo? Ktoś testował? Zauważyliście jakieś braki?
juratos

Postautor: kacperb » piątek 02 cze 2017, 08:07

Ale przecież 90 proc. zaczynających nie ma o tym zielonego pojęcia. Na pewno sprawdzają opinie na temat systemów, przynajmniej w większości, ale mało kto raczej patrzy na licencje. Bierz pod uwagę, że wielu ludzi inwestuje bez żadnego przygotowania, więc nie oczekuj, że sprawdzą podstawy działania brokera. Wiadomo, że licencja cypryjska easyMarkets działa na plus, ale wydaje mi się, że też powinno być to bardziej eksponowane przez system, żeby ludzie wiedzieli na co zwracać uwagę. Być może nie można tego robić? Tego już nie wiem.
kacperb

Postautor: gosc » poniedziałek 05 cze 2017, 07:55

To prawda - sam o tym się dowiedziałem dopiero po kilku miesiącach, od rozpoczęcia inwestowania.
A przecież to akurat mega istotny temat. Prawdopodobnie mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że u brokerów też istnieje coś takiego, jak fundusz gwarancyjny. Ciekawe czemu brokerzy tego nie podkreślają. Przecież wiadomo, że klienci pójdą do takiego z gwarancjami. Przynajmniej tak mi się wydaje.
gosc

Postautor: pometer » wtorek 11 lip 2017, 15:50

Kto z was ma jakieś doświadczenia z aplikacją easyMarkets? Czy w ogóle jest sens zabieranie się za inwestowanie w taki sposób?
Ja od roku działam przy laptopie - nigdy mnie nie przekonywały wersje programów na smartfony, ale tutaj widzę jeden myk - mógłbym inwestować w dowolnym miejscu, ale wiedząc o zmianach na rynku. Jak to działa? Wiadomo, że nikt nie gapi się przez cały dzień w wykresy...
pometer

Postautor: goscik » środa 12 lip 2017, 08:06

Doświadczenia z aplikacją to pewnie mają już prawie wszyscy, którzy inwestują z easyMarkets - przecież oczywiste, że aplikacja jest bardziej funkcjonalna. W tym właśnie sensie, że masz powiadomienia, wchodzisz w ciągu kilku chwil na forex i wszystko masz wtedy jasne. Możesz kupić, sprzedać, zareagować. W przypadku komputera tak szybkie działanie nie jest możliwe, bo jak np. zareagujesz będąc w pracy? W przypadku amatorów takich jak ja - bezcenne.
goscik

Postautor: Jolanta14 » środa 09 sie 2017, 11:40

Ja od kilku lat gram na forexie, głównie na parach walutowych, czasami też na złocie, ale już rzadko. Nie da się na rynku nie tracić, ważne jest tylko żeby nie tracić więcej niż się zarabia. Ja od lat mam konto w xm.com i jestem zadowolona. Moim zdaniem zanim wejdziesz na rynek powinieneś zacząć od demo, żeby nauczyć się dobrych nawyków i dopasować do siebie metodę, którą będziesz w przyszłości inwestował. Ja od lat inwestuję przy pomocy analizy Price Action, a także ichimoku i fibo, a dodatkowo mam jeszcze stocha połączonego z ema i zig zak - wiem, że to bardzo dużo, zwłaszcza dla kogoś kto inwestuje na czystym wykresie, ale ja bez tego jestem ślepa, a wspomagając się nimi zawsze wiem kiedy wejść w pozycję. Poza tym nie wchodzę tak jak większość byle gdzie, ale czekam na silne sygnały (wsparcia i opory), nie inwestuję też na niskich interwałach, przez co mam spokojną psychikę i nie muszę co minutę zerkać na wykres, to bardzo dużo daje. Jeśli nie chcesz tracić, opracuj swój własny system, poćwicz zanim wejdziesz na rynek, bo emocja są bardzo złym doradcą i najwięcej osób traci właśnie przez emocje. Na rynku da się zarabiać, ale trzeba nauczyć się go przewidywać.

radeks pisze:Dzięki panowie, rozumiem - zatem jaki kierunek powinienem obrać, od kogo powinienem zacząć, żeby nie stracić.
Czy w ogóle możliwe jest bezpieczne inwestowanie na forex?
Jolanta14

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex