Forex notowania walut

Jak zarobić na Forex.

Forex notowania walut

Postautor: adamss » poniedziałek 27 lut 2017, 15:17

Ile potrzeba czasu, aby sobie faktycznie radzić na rynku Forex? W sensie -po jakim czasie zaczęliście osiągać dobre wyniki? Czy wszyscy z którymi mieliście do czynienia, rzeczywiście radzili sobie na systemie? Chciałem spróbować - na razie mam dużo teorii, trochę inwestowania na sucho. Na pewno początkowo próbowałbym inwestować bardzo małe kwoty. Uważacie, że wejście na forex było dobrym pomysłem?
adamss

Re: Forex notowania walut

Postautor: huberts » wtorek 28 lut 2017, 15:34

Przede wszystkim zdrowe podejście... Forex jest dla cierpliwych.
Zaczynasz inwestowanie od małych kwot. EasyMarkets od razu daje premię do kwoty jaką wpłacasz, a ile to zależy już od sumy.
I tutaj pojawia się kwestie umiejętnego wykorzystania narzędzi. Podstawy, które cię interesują na starcie to stop loss i ochrona środków przed ujemnym bilansem. Pewnie w wielu przypadkach przydatna będzie też opcja anulowania operacji. Narzędzi jest sporo - jeszcze na etapie dema systemu musisz się nauczyć z tego wszystkiego korzystać.
huberts

Postautor: adamss » środa 01 mar 2017, 15:26

Ale korzystanie z takich narzędzi wymaga jakiegoś specjalnego szkolenia? Jestem w stanie to wszystko poznać samodzielnie, czy potrzebuję do pomocy jakiegoś specjalistę? Ewentualnie czy teoria ze strony systemu forex wystarczy?
adamss

Postautor: huberts » czwartek 02 mar 2017, 15:07

Nie musisz mieć żadnego szkolenia. Najlepiej uczyć się metodą prób i błędów. Od tego masz demo systemu. Zresztą masz również konsultantów EasyMarkets, masz bazę wiedzy, poradzisz sobie. Jak się zalogujesz do systemu to masz sugestie co gdzie robić. Kluczowe funkcje są umieszczone tak, że łatwo na wszystko trafisz. Łatwo też przełączasz się z wersji demonstracyjnej na normalne inwestowanie. Ale nie pytaj na sucho - najpierw konto i samodzielne testowanie, a dopiero później ewentualne pytania.
huberts

Postautor: komper » środa 08 mar 2017, 15:07

Nikt cię nie nauczy w ciągu jednego dnia forexa, a nawet nie nauczy cię systemu.
Najlepiej uczyć się samodzielnie na bazie materiałów, które masz w EasyMarkets, ewentualnie konsultując się z supportem.
Tak najłatwiej zapamiętuje się kluczowe informacje. To że usłyszysz coś na szkolenia naprawdę specjalnie wiele ci nie da.
komper

Postautor: paweld » piątek 10 mar 2017, 15:08

Każdego kolejnego dnia na forex wydaje ci się, że tydzień temu byłeś w tym naprawdę słaby.
Z narzędziami jest podobnie. Po miesiącu może ci się wydawać, że te narzędzia dokładnie znasz, a tymczasem nawet po roku w dalszym ciągu poznajesz nowe możliwości jakie dają, nowe sposoby wkorzystania. I właśnie na tym polega forex - na ciągłym rozwoju. EasyMarkets daje ci ogromne możliwości, tylko ich wykorzystanie wymaga po prostu solidnej pracy nad sobą.
paweld

Postautor: komper » poniedziałek 10 lip 2017, 16:02

A jakie doświadczenia macie z ich aplikacją na smartfony? Bo jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zawsze wydawało mi się, że jestem w stanie pracować tylko przy komputerze, a jednak zdecydowanie wygodniej jest na smartfonie. Chodzi przede wszystkim o szybkość reakcji... Aplikacja wysyła powiadomienia nawet wtedy, kiedy jest wyłączona. Plus dla easyMarkets za to, że przenieśli wszystkie funkcje.
komper

Postautor: paweld » wtorek 11 lip 2017, 07:52

Jak rozumiem chodzi o aplikację easyMarkets?
Doświadczenia mamy bardzo pozytywne - ta aplikacja ułatwia inwestowanie ze względu na to, że można bez porównania szybciej podejmować decyzje.
Ogólnie na forexie liczą się sekundy, decyzje trzeba podejmować maksymalnie szybko i wtedy efekt tych decyzji może być najlepszy.
Kiedy działałem wyłącznie na laptopie, wiele traciłem, ale to nie był długi okres. Teraz te decyzje są zdecydowanie bardziej przemyślane.
paweld

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex