Inwestowanie na forex przez aplikację

Jak zarobić na Forex.

Inwestowanie na forex przez aplikację

Postautor: apollo » piątek 02 cze 2017, 08:17

Wiem, że są, ale czy dają dokładnie tyle samo, co wersje na komputery? Nie chcę żadnych nazw aplikacji - interesuje mnie konkretnie, czy w apkach na smartfony nie macie ograniczeń. Czy są wszystkie te same funkcje, co w wersjach pod kompy?
apollo

Re: Inwestowanie na forex przez aplikację

Postautor: karkon » poniedziałek 05 cze 2017, 07:58

W easyMarkets mam wszystkie te same funkcje i polską wersję. A wszystko pewnie zależy od aplikacji.
Nie zauważyłem, żeby któraś z przydatnych dla mnie funkcji, nie była dostępna. Np. dealCancellation normalnie jest dostępny przez aplikację. Podobnie jak kalendarz. Ciekawe jest np. to, że powiadomienia z aplikacji działają nawet wtedy, kiedy jest wyłączona.
karkon

Postautor: Demires » poniedziałek 05 cze 2017, 16:05

Podobno żeby zostać milionerem grając na giełdzie Forex najpierw trzeba być miliarderem.
Demires

Postautor: apollo » wtorek 06 cze 2017, 07:28

No właśnie - interesuje mnie aplikacja easyMarkets. Jak to wygląda? Coś zaczyna się dziać na rynku i co wtedy?
Przychodzi powiadomienie o ważnych wydarzeniach? I jak jest wtedy z transakcjami?
Czy swobodnie się to załatwia? Zawarcie transakcji przez smartfon wymaga więcej czasu?
Jest jakiś problem z ustawieniem czegokolwiek? Bo jak rozumiem - stop loss i wszystko inne działa na tej samej zasadzie.
apollo

Postautor: karkon » środa 07 cze 2017, 07:25

Jest dokładnie wszystko czego potrzebujesz, wszystkie opcje normalnego systemu.
Jest Inside Viewer, dealCancellation, zlecenia oczekujące, przesyłanie dokumentów.
Tak naprawdę wykonujesz dokładnie wszystkie te same operacje, co za pomocą normalnej wersji easyMarkets w sensie - wersji online.
Ale po prostu pobierz aplikację - sprawdzenie tego nie wymaga wiele czasu, szczególnie jeśli znasz system.
karkon

Postautor: apollo » czwartek 08 cze 2017, 07:22

Zainstalowałem sobie wczoraj aplikację i trochę potestowałem.
Ogólne odczucia zdecydowanie pozytywne. Bardzo łatwo się tym zarządza, do każdej funkcji łatwo można dotrzeć, nie ma opcji, które są niedostępne. W dużym skrócie całość mi się naprawdę podoba. Ja zazwyczaj mam ten problem, że chwilę mija zanim się przyzwyczaję do wersji na smartfony, ale później już średnio chcę wracać do opcji na komputery. Pewnie w przypadku aplikacji easyMarkets będzie podobnie.
apollo

Postautor: karkon » piątek 09 cze 2017, 07:47

Aplikacje tak jak zawsze wymagają po prostu rozklikania - żeby do wszystkiego łatwo docierać i wiedzieć jak to ustawić.
W przypadku aplikacji easyMarkets układ jest w zasadzie ten sam, położenie podobne, więc tak czy siak powinieneś na wszystkie istotne opcje trafiać bez większych problemów. Moim zdaniem dobrze wyszła im ta apka, ale znając ich, to pewnie będą pojawiały się kolejne aktualizacje.
Przyzwyczaiłem się, że dbają o szczegóły.
karkon

Postautor: filipkolski » poniedziałek 12 cze 2017, 07:21

Inwestuję przy pomocy aplikacji easyMarkets od kiedy pojawiła się polska wersja językowa, czyli w sumie niedawno.
Nie widzę żadnych braków, żadnych problemów w systemie. Wszystko podobnie ustawione, do wszystkiego tak samo łatwo się dociera.
Funkcje są dokładnie te same. Z mojej perspektywy bardzo dobrze wykonana robota. Czasami aplikacje są zrobione tak, że nie da się na nich pracować, a tutaj profesjonalnie podeszli do tematu. I rzeczywiście - smartfon jest lepszą opcją przy inwestowaniu...
filipkolski

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex