Forex - co potrzebne na start

Jak zarobić na Forex.

Forex - co potrzebne na start

Postautor: pakerski » środa 21 cze 2017, 07:15

Tak całkowicie obiektywnie - co jest waszym zdaniem niezbędne na start działalności na forexie?
Jakie funkcje, narzędzia, ile środków? Jak ocenić, że to jest już ten odpowiedni moment na inwestowanie?
Próba na demie - rozumiem, ale przecież inwestowanie prawdziwej kasy to coś zupełnie innego.
pakerski

Re: Forex - co potrzebne na start

Postautor: dzaker » czwartek 22 cze 2017, 07:14

Przede wszystkim potrzebna jest wiedza i umiejętności - to ma zwyczajnie kluczowe znaczenie.
A co poza tym? Odpowiedni system. System brokerski ma minimalizować twoje ryzyko inwestycyjne i ma to kluczowe znaczenie.
Takie funkcje jak gwarantowany stop loss, gwarantowane saldo, czy też stałe spready powinny być najważniejsze.
No ale również - mieć, nie oznacza znać, potrzebna jeszcze wiedza, ale podstawy zdobywasz na wersji demo systemu.
dzaker

Postautor: rumber » piątek 23 cze 2017, 07:17

Popieram przedmówcę, ale ogromne znaczenie ma właśnie system.
Jeśli broker nie daje kluczowych dla bezpieczeństwa funkcji, to naprawdę korzystanie z jego usług jest totalnie pozbawione sensu.
Popieram również, że gwarantowany stop loss + gwarancja tego, że nie zejdziecie do ujemnego salda, to takie absolutne podstawy...
rumber

Postautor: jakobek » poniedziałek 26 cze 2017, 07:26

Szukając systemu stawiaj tylko na jedno - bezpieczeństwo.
Inwestować może każdy, można na wielu różnych systemach, ale tylko nieliczne faktycznie biorą część odpowiedzialności na siebie. Ma to ogromne znaczenie, a tak naprawdę jedynie duże systemy mogą sobie na to pozwolić. Co istotne - tylko wybrali mają faktycznie stale stałe spready czy gwarantowany stop loss. W większości systemów parametry oferty będą się zmieniały wraz z wydarzeniami na rynku.
jakobek

Postautor: barteks » piątek 08 wrz 2017, 07:49

Na start potrzebne są:
- wiedza
- doświadczenie
- znajomość platformy forexowej i samego rynku walutowego.

Musisz wiedzieć na co zwracać uwagę. To na jakiej platformie będziecie działać, ma ogromne znaczenie dla inwestowania. Chodzi o funkcje, które mają wpływ na bezpieczeństwo inwestowania. Nie masz na platformie gwarantowanego stop loss, to całkowicie sobie ją odpuść. Działaj tam, gdzie faktycznie poziom tego bezpieczeństwa będzie wyższy. Też nie od razu wiedziałem o istnieniu easyMarkets. Też nie od razu wiedziałem jak go funkcjonuje.
barteks

Postautor: jakobek » poniedziałek 11 wrz 2017, 07:44

Zgoda - dobrze kolega przedmówca to podsumował.
Pamiętaj również, że ci, którzy twierdzą, że na forexie się traci, zazwyczaj albo nie inwestowali, albo inwestowali bez żadnego przygotowania.
I to jest cała prawda na temat bezpieczeństwa inwestowania - wszystko zależy od tego, co zwyczajnie mamy w głowie.
jakobek

Postautor: koporets » wtorek 12 wrz 2017, 07:19

To co radzę zrobić, zanim wpłacisz jakiekolwiek środki na konto:
- zaliczenie darmowych webinarów easyMarkets
- dokładne poznanie bazy wiedzy,
- obserwowanie trendów, zmian rynkowych, nauka rynku walutowego.

To podstawowe kroki. Moim zdaniem każdy kto ich nie podejmuje, wyrządza sobie krzywdę, bo zwyczajnie nie będzie w stanie niczego inwestycyjnie osiągnąć.
Ale - powodzenia.
koporets

Postautor: tatarski » środa 13 wrz 2017, 07:43

easyMarkets działa imponująco. Przyznam, że zanim u nich zacząłem działać, testowałem inną platformę.
Jakim szokiem było dla mnie to, że całkiem inna platforma ma coś takiego jak gwarantowany stop loss.
A na tamtej platformie np. wyłączyli go przy wyborach we Francji. Jakaś masakra.
Wtedy jeszcze byłem na demie. Ale gdybym był na etapie inwestowania normalnej kasy, to tak różowo by już nie było.
tatarski

Postautor: gaber » czwartek 14 wrz 2017, 07:21

Wybierajcie system patrząc na to, jakie funkcje mające wpływ na bezpieczeństwo, daje dany system.
Nie ma co ukrywać, że pod tym względem dopasowanie odpowiedniego rozwiązania proste nie jest.
Musicie przeanalizować funkcje poszczególnych systemów i na tej podstawie dobierać rozwiązanie.
Co tutaj dużo mówić - to jedyna słuszna droga, zatem powodzenia w poszukiwaniach.
gaber

Postautor: taraski » piątek 15 wrz 2017, 07:28

Raczej przede wszystkim nie zawodzi i robi różnicę. Działam na tym systemie od dawna, wiem czego można się spodziewać, a plusów ma on wiele. Z czasem zwrócicie uwagę na support, który cały czas działa, cały czas pomaga. Kilka systemów w życiu testowałem i moim zdaniem absolutnie nie ma powodów do działania na innej platformie niż ta. W zasadzie sam gwarantowany stop loss robi już diametralną różnicę. A jak to wyglądało u was?
taraski

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex