Inwestowanie na forex jako dodatkowy zarobek

Jak zarobić na Forex.

Inwestowanie na forex jako dodatkowy zarobek

Postautor: kadogan » piątek 11 sie 2017, 07:07

Pytam z perspektywy osoby, która interesuje się rynkiem walutowym, sporo na jego temat czyta, ale nie ma praktycznej wiedzy.
Czy mogąc wykorzystać na ten cel kilka tysięcy złotych, jest w ogóle sens zabierania się za inwestowanie na forex?
Jakie są Wasze doświadczenia? Ktoś inwestuje? I czy da się zarabiać, mogąc inwestować wyłącznie po godzinach pracy?
kadogan

Re: Inwestowanie na forex jako dodatkowy zarobek

Postautor: paweleski » środa 16 sie 2017, 07:10

Prawie każdy zaczyna własnie od czegoś takiego, więc nie ma co przeżywać.
Kwestia taka, jak wystartujesz, jak do tego podejdziesz i czy się faktycznie na forexa nadajesz.
Ogromne znaczenie ma system. Działania na easyMarkets - po prostu mają zdecydowanie najwięcej narzędzi, które pozwalają reagować na zmienność rynku. Wiesz co to jest gwarantowany stop loss, stałe spready, znasz dealCancellacion? Jeśli nie, to jeszcze sporo pracy przed tobą. Zapisz się na webinary easyMarkets. Są całkowicie darmowe, do niczego nie zobowiązują, a to naprawdę konkretna i praktyczna wiedza.
paweleski

Postautor: koviniecki » czwartek 17 sie 2017, 11:48

Wydaje mi się, że inwestycja w forex jako dodatkowy zarobek nie ma sensu. Mówisz, że masz czas po pracy - tutaj może być największy problem, niestety, ale giełda jest takim miejscem, że musisz stale analizować i trzymać rękę na pulsie - mogą być to zmarnowane pieniądze.
koviniecki

Postautor: paweleski » piątek 18 sie 2017, 15:41

Myślę, że nie warto się wypowiadać o czymś, o czym ma się minimalne pojęcie.
Forex i giełda to dwie inne rzeczy. Na giełdzie masz papiery wartościowe, a na forex handlujesz walutami.
Jak już napisałem - w easyMarkets masz takie funkcje i narzędzia, które pozwalają radzić sobie z ryzykiem płynności, ale przede wszystkim pozwalają inwestować za pomocą smartfona, zatem można reagować nawet w pracy, a dzięki temu te wyniki powinny być odpowiednio lepsze.
paweleski

Postautor: gosc » poniedziałek 21 sie 2017, 07:19

Też mnie kolega nieźle rozbawił. Jestem na forex od prawie dwóch lat, z akcjami też mieliśmy do czynienia, ale to był jednorazowy skok, którego żałuję.
Forexa doskonale znam, potrafię przewidzieć zmiany rynkowe, wiem, czego można się spodziewać. Znam narzędzia i funkcje, które są niezbędne. Kiedy zaczynałem, to wiedziałem jakie znaczenie ma gwarantowany SL, zresztą platformy easyMarkets też nie wybierałem przypadkowo.
Efekty waszego inwestowania tak naprawdę w największym stopniu zależą od waszego podejścia i przygotowania.
gosc

Postautor: paweleski » poniedziałek 21 sie 2017, 15:48

Również uważam, że rynek forexowy jest bardziej przewidywalny i daje większe możliwości. Są też inne narzędzia/funkcje, które pozwalają rzeczywiście reagować na zmienność rynku. I dzięki temu nawet jeśli danego dnia coś nie pójdzie, to kolejnego się odbudujesz. Ważne jest na pewno inwestowanie przez aplikację easyMarkets, a nie przez komputer, żebyście byli w stanie szybciej reagować. O ile ta reakcja będzie faktycznie natychmiastowa, to mniejsze będzie ryzyko gorszego wyniku.
paweleski

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex