Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Jak zarobić na Forex.

Re: Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Postautor: Dobka » środa 30 sie 2017, 18:11

Nie ma znaczenia, gdzie broker ma placówkę, i tak wszystko załatwiasz online. Powinno cię jedynie interesować to, czy ma w Polsce w ogóle jakąś placówkę. Mocna część brokerów dziala u nas jedynie wirtualnie. Duża część nie ma nawet polskiego wsparcia. Podstawą powinno być dla ciebie demo platformy tj. jego dostępność + funkcje mające wpływ na bezpieczeństwo inwestowania.
Dobka

Postautor: borecki » środa 06 wrz 2017, 07:30

Nie wyobrażam sobie teraz powrotu do inwestowania na komputerze, po godzinach.
To nie jest pod forexa, nie pod jego zmienność rynkową. Działanie na smartfonie ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa inwestowania. Owszem, na easyMarkets zawsze chroni was gwarantowany stop loss, ale jednak mając powiadomienia z aplikacji jesteście w stanie reagować zdecydowanie wcześniej.
borecki

Postautor: baruta » czwartek 07 wrz 2017, 07:17

Kiedy mogę, to działam przy komputerze,ale przeważnie moje całe inwestowanie odbywa się za pośrednictwem smartfona.
Z tym, że nie jakoś od dawna. easyMarkets wprowadziło polską aplikację jakoś w czerwcu. Pewnie, że tak jest zdecydowanie wygodniej.
Łatwiej się tym zarządza, analizuje aktualną sytuację. I rzeczywiście ogromna rola w tym wszystkim powiadomień.
baruta

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex