Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Jak zarobić na Forex.

Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Postautor: czeker » wtorek 22 sie 2017, 07:19

Jak w temacie. Interesuje mnie tylko taka platforma z prostego względu - chodzi o możliwość inwestowania w każdym miejscu, nie tylko przed komputerem. Żeby mieć możliwość wyjęcia smartfona w pracy, zobaczenia powiadomienia o zmianach rynkowych i reakcji.
Pomysły?
czeker

Re: Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Postautor: radeks » wtorek 22 sie 2017, 15:51

Ale raczej inwestowanie zaczyna się od poznania wersji komputerowej systemu - ja tak robiłem.
Znasz easyMarkets? Trudno mi porównywać aplikacje do innych - po prostu swoje robi.
Ale już pod względem funkcji, jakie oferuje ich platforma, wyprzedzają konkurencję zdecydowanie.
Poczytaj o gwarantowany stop loss, dealCancellacion czy gwarancji uniknięcia negatywnego salda.
radeks

Postautor: mamtor » czwartek 24 sie 2017, 07:12

Najpierw wersja komputerowa. Później działanie na smartfonie pójdzie bardzo prosto, bo schemat funkcji i rozwiązań jest zazwyczaj dokładnie taki sam. Dzięki temu łatwiej ci będzie poradzić sobie na aplikacji. Oczywiście kluczowe znaczenie ma to, żebyś mógł na aplikacji robić dokładnie to wszystko, co na wersji komputerowej. Chodzi przede wszystkim o proste zarządzanie inwestycjami. A funkcjonalna aplikacja to podstawa.
mamtor

Postautor: czeker » czwartek 24 sie 2017, 15:29

Założyłem już konto na easyMarkets, wszystko rozklikałem. Znacznej częściej pojęć jeszcze nie rozumiem, ale wszystko na bieżąco sprawdzam. I w sumie każde kolejne zdanie jakie przerabiam pokazuje mi, ile jeszcze przede mną pracy. Zrobię tak, jak piszecie. Najpierw nauka platformy i forexa w wersji na kompy, a za kilka dni, może trochę więcej, pobiorę już wersję na smartfona i wtedy zobaczymy, co będzie.
czeker

Postautor: mamtor » piątek 25 sie 2017, 07:25

Najważniejsze jest zrozumienie funkcji, które wymieniliśmy powyżej - a w zasadzie kluczowe.
Nigdy nie osiadasz na laurach - cały czas obserwujesz rynek i na tej podstawie podejmujesz decyzje.
Nie działasz na schematach. Z czasem dojrzejesz do tego, że jednak 90 proc. wydarzeń na rynku wautowym można przewidzieć.
Pytanie tylko z jaką skutecznością będziesz w stanie to robić.
mamtor

Postautor: kacperforex » poniedziałek 28 sie 2017, 15:48

Każdy solidny system musi mieć porządną aplikację na smartfony, a dużo większe znaczenie mają funkcje tego systemu. easyMarkets ma te wszystkie opcje, które pozwalają reagować na zmienność rynkową. Chodzi o gwarantowany stop loss, o stałe spready czy dealCancellaciom, ale również inne. Każdy dodatek, który faktycznie zwiększa bezpieczeństwo inwestowania ma ogromne znaczenie i właśnie na takie kwestie powinniście zwracać uwagę.
kacperforex

Postautor: czeker » wtorek 29 sie 2017, 07:49

Co do tego, że każda platforma forex ma dobrą aplikację na smartfony, to nie byłbym taki pewien.
Inwestowanie w ten sposób to w dalszym ciągu nowość - przynajmniej jesli chodzi o amatorów.
Zresztą - wiem że easyMarkets miało już wcześniej jakąś apkę, ale w tym roku dopiero pojawiła się wersja polska.
Nie wiem ile nad nią pracowali, ale efekt jest bardzo pzoytywny.
czeker

Postautor: jakobe » wtorek 29 sie 2017, 15:48

Po tym jak przesiadłem się na forexa w smartfonie, tj. na aplikację, potrzebowałem doby na rozpoznanie platformy, bo miałem wszystko dokładnie to samo, co w wersji komputerowej. Nawet nie miałem specjalnie nad czym się zastanawiać. Wszystko w tym samym miejscu, podobne opcje, poradziłem sobie. To naprawdę pikuś.
jakobe

Postautor: gosc » środa 30 sie 2017, 07:19

Z pomocą aplikacji inwestowanie przebiega zdecydowanie wygodniej - kwestia dobrego smartfona z dużym wyświetlaczem. Na aplikacji masz normalnie aktualne wydarzenia, trendy, wykresy, sprzedaż, zakup, anulowanie operacji. Co tutaj dużo mówić - z biegiem lat malał będzie odsetek osób inwestujących przez komputery. Ludzie będą inwestowali przez smartfony - jest to wygodniejsze i bardziej funkcjonalne.
gosc

Postautor: pokader » środa 30 sie 2017, 15:39

Dopiero od dwóch miesięcy inwestuję na forexie i wszystko jak na razie przebiega tak, jak powinno. Początkowo tylko na komputerze, ale później już aplikacja, w zasadzie po dwóch tygodniach. Bez porównania wygodniej. Widziałem już na demie systemu, że działanie na kompie na dłuższą metę będzie bez sensu. W momencie kiedy w pracy nie mogłem działać, przegapiałem mnóstwo zmian, a po pracy było już zbyt późno na reakcję. Teraz jest mi łatwiej – na smart fonie jestem w stanie zareagować prawie zawsze, telefon jest dla mnie codziennym narzędziem pracy.
pokader

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex