Jaki automat forex zarabia fajnie i warto kupić?

Jak zarobić na Forex.

Postautor: Pumpel » środa 30 paź 2019, 12:05

Szukam podpowiedzi co do wyboru odpowiedniego automatu na forex, ale dodam , ze nie mam kasy jak lodu, wiec to musi być coś względnie taniego, a dającegozarobić
Pumpel

Re: Jaki automat forex zarabia fajnie i warto kupić?

Postautor: minijek » poniedziałek 04 lis 2019, 15:39

nei wiem, nie znam się, ale też chętnie kupię jakiś sprawdzony, zarabiający automat na forex.
więc podbiję pytanie
minijek

Postautor: karzełek » wtorek 26 lis 2019, 08:54

Jak czytam porownanie wad i zalet takich automatów, tutaj :arrow: prop-trading.pl/automaty-transakcyjne-forex-czy-trading-manualny/ to szczerze nie wiem czy to sie tak opłaca i na pewno lepiej bym to przemyślał na twoim miejscu,
bo na automatach teżmożna kupę kasy stracić i tow cale nie na cele zwiazane z handlem..
karzełek

Postautor: kubagrzech » piątek 06 gru 2019, 10:51

nawet ciekawy taki automat w proptradingu, nie powiem
kubagrzech

Postautor: pytek » środa 08 sty 2020, 10:07

poczytałem, ale nie rozumiem dlaczego ta firma daje komuś kapitał do handlu na forexie?
co oni z tego mają?
pytek

Postautor: Chilllio » wtorek 11 lut 2020, 16:21

No ja od razu widzę co z tego mają
:arrow: sprzedają dostęp za min 1000 € więc czysty zysk
:arrow: z zysków tego automatu 75% jest dla Ciebie, a 25% dla nich więc dalej zarabiają i to długofalowo
Chilllio

Postautor: ziomus » wtorek 10 mar 2020, 19:46

jakoś wcześnije nie słyszałem o Proptradingu, mało znane to w PL jednak poczytałem o tym i wygląda ciekawie.
Z tym udostępnianiem kapitału przez firmę fajna opcja bo większa kwota jest w obrocie a w zamian firma też z tego ma korzyść :)
ziomus

Postautor: sanskryt » środa 18 mar 2020, 09:41

Chilllio pisze:No ja od razu widzę co z tego mają
:arrow: z zysków tego automatu 75% jest dla Ciebie, a 25% dla nich więc dalej zarabiają i to długofalowo

jak się skończy ten syf z koronawirusem to bede to sprawdzał. Chętnie zarobie coś wiecej w skali paru lat,
ale najpierw muszę nazbierać - żona przewaliła oszczędności na konserwy ja prdl...
sanskryt

Postautor: ziomus » poniedziałek 23 mar 2020, 18:53

sanskryt pisze:
Chilllio pisze:No ja od razu widzę co z tego mają

jak się skończy ten syf z koronawirusem to bede to sprawdzał. Chętnie zarobie coś wiecej w skali paru lat,
ale najpierw muszę nazbierać - żona przewaliła oszczędności na konserwy ja prdl...

Hehe poczekaj jeszcze trochę jak sklepy pozamykają to zarobisz na tych konserwach jeszcze jak sprzedasz nadmiar :lol: i wtedy będzie żeby wystartować :D
Ja powinienem się wyrobić do końca marca i od kwietnia podejmę współpracę z Nimi bo ciekawie to wygląda wszystko i w perspektywie długoterminowej może dać fajnie zarobić :)
ziomus

Postautor: Felicja31 » piątek 03 kwie 2020, 07:15

Dzisiaj największy deal to chyba się robi na maseczkach i zelach antybakteryjnych. Ale fakt, jest to pomysł - zarobić tak, i zainwestować w coś rozsądnie, czy taki automat na forexa, złoto czy tam jakies akcje
Felicja31

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex