Księgowy czy biuro rachunkowe?

Jak płacić mniejsze podatki.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Postautor: KarolZakrzewski » poniedziałek 27 mar 2017, 09:04

Mogę polecić osobiście Biuro General Outsource
KarolZakrzewski

Postautor: Graża » środa 19 kwie 2017, 11:12

Ja zdecydowanie jestem za biurem księgowym. Przede wszystkim - ciągły kontakt. Księgowa jak zachoruje to kto się tym zajmie? W dodatku może być cały czas z nimi kontakt. Jest też bardziej opłacalne. Ja sama korzystam z biura rachunkowego w Sosnowcu - Kasprzyk i Niziołek. W dodatku to doradcy podatkowi, więc w ogóle mi się udało, bo i z rozliczeniem podatków przestałam mieć problemy.
Graża

Postautor: Mariusz. » piątek 21 kwie 2017, 20:37

Księgowy to ogólnie spory koszt, szczególnie jak się go trzyma na etacie. Dla mnie dobrym rozwiązaniem jest zewnętrzne biuro rachunkowe jak np. Tax Care, gdzie prowadzą mi te tematy już ładny kawałek czasu. Większość spraw idzie z nimi załatwić na maila czy przez tel jak faktury które wysyłam mailowo i dowożę papiery na koniec miesiąca. Przez internet mam też na bieżąco podgląd i możliwość fakturowania w ich panelu. Duża oszczędność czasu i pieniędzy.
Mariusz.

Postautor: Jerzy » środa 26 kwie 2017, 21:01

Piszesz, że oszczędność a takie bajery chyba jednak kosztują. Dużo płacisz za miesiąc w tym tax care?
Jerzy

Postautor: Mariusz. » czwartek 27 kwie 2017, 20:04

Te bajery to widać standard, bo płace im tylko miesięczny abonament. ;) Każdemu inaczej wyliczają, bo zależy to od rodzaju działalności, lokalizacji i ilości faktur. Płacę 250 zł i tematy księgowe mam zgłowy. Dla mnie to bardzo ok.
Mariusz.

Postautor: Mikołaj Panek » środa 07 cze 2017, 08:11

KarolZakrzewski pisze:Mogę polecić osobiście Biuro General Outsource

również korzystam
Mikołaj Panek

Postautor: pawlik » czwartek 29 cze 2017, 14:49

Księgowy czasem to za mało. Biuro może zaoferować trochę większy zakres usług. Ja korzystam z biura podatkowego Kasprzyk i Niziołek z Gliwic i poza samą księgowością mam też kadry (a kilka umów przewinęło się przez firmę). Ważne, by firma była kompetentna. Biuro to też większe bezpieczeństwo i dostępność na wypadek choroby lub urlopu księgowego na etacie.
pawlik

Postautor: Julek » czwartek 29 cze 2017, 22:03

Zdecydowanie księgowa! Współpracowałem z biurem i jak dla mnie porażka! Moja ksiegowa +48574702471
Julek

Postautor: avatar » niedziela 03 wrz 2017, 19:51

Wiesz co ja wybrałbym biuro rachunkowe, sam z takiego korzystam. Jak jesteś z Gliwic czy Sosnowca to warto zajrzeć do biura rachunkowego Kasprzyk i Niziołek ( firma prowadzona przez ojca i córkę ). Zajmują się podatkami i kadrami - prowadzę biznes i teraz nie muszę już ogarniać tej całej papierologii związanej z zusami, pracownikami itd. Firma rzetelna więc śmiało polecam.

Postautor: Dariusz » środa 08 lis 2017, 11:11

General Outsource? Jak najbardzie, sam korzystam
Dariusz

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki