Księgowy czy biuro rachunkowe?

Jak płacić mniejsze podatki.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Postautor: Jerzy » sobota 11 lis 2017, 18:43

Ja zdecydowałem się na przeniesienie księgowości firmy do Tax Care. Mija pół roku współpracy i jestem zadowolony, bo wszystkie papiery mam na czas przygotowane bez problemów. Wystawiam faktury bezpośrednio z systemu internetowego, dzięki czemu nie potrzebuje programu do fakturowania. Ostatnio wziąłem też u nich dodatkowo wsparcie IT, bo maja w dobrej cenie.
Jerzy

Postautor: kazimiera » sobota 25 lis 2017, 21:32

No to już chwilę współpracujesz, ale dopytaj się u nich o nowe oferty bo weszła chociażby karta fit sport, jak ktoś jest zajęty i chce być aktywny to dobre wyjście.
kazimiera

Postautor: Kujawiak75 » poniedziałek 27 lis 2017, 13:37

Ja prowadzę małą działalność i płace swojej księgowej 500zł miesięcznie. Niestety teraz są takie przepisy, że łatwo coś przeoczyć.
Kujawiak75

Postautor: pawlik » czwartek 30 lis 2017, 14:54

Kujawiak75 pisze:Ja prowadzę małą działalność i płace swojej księgowej 500zł miesięcznie. Niestety teraz są takie przepisy, że łatwo coś przeoczyć.

Dokładnie tak. Błąd można łatwo popełnić a kosztować on może naprawde dużo. I to nie tylko chodzi o finanse ale i nerwy i stres. Bieganie po urzędach do przyjemności nie należy. Lepiej zapłacić i mieć spokój. I zająć się tym, na czym się znamy. A takie biura księgowe działają całkiem sprawnie i ciągle inwestują w siebie. Ostatnio nawet się zdziwiłem, jak moja księgowa brała faktury, skanowała i od razu miała to w systemie. Szybkość wprowadzania danych rewelacyjna. Używa oprogramowania InvoiceDigitizer które jest zintegrowane z oprogramowaniem księgowym. Widać innowacje na tym rynku.
pawlik

Postautor: Jerzy » wtorek 12 gru 2017, 20:27

Zintegrowane oprogramowanie księgowe mam od początku w Tax Care, więc dla mnie to nie nowość. Co do przeoczeń, to nie muszę się tym martwić za bardzo, po pierwsze jeszcze się im nie zdarzyło, a po drugie mają dużą polisę na takie okoliczności. @kazimiera, widziałem też ten pakiet fit, jednak mi bardziej przyda się wsparcie IT, na które się zdecydowałem.
Jerzy

Postautor: chroopka » czwartek 14 gru 2017, 22:55

Kujawiak75 pisze:Ja prowadzę małą działalność i płace swojej księgowej 500zł miesięcznie. Niestety teraz są takie przepisy, że łatwo coś przeoczyć.

sporo, ja płacę w tax care 200. A o przeoczenia się boję, bo mają ubezpieczenie od błędów. Póki co, odpukać, jeszcze nie musiałam z tego korzystać. Moze zerknij na ich kalkulator i zobacz ile Ci wyjdzie u nich, mają na stronie głównej, raz dwa Ci policzy.
chroopka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki