Program do rozliczania PIT

Jak płacić mniejsze podatki.

Re: Program do rozliczania PIT

Postautor: Mirek_32 » piątek 13 mar 2015, 22:24

A ja polecę program , który można ściągnąć sobie bezpośrednio ze strony http://www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit/ . Program jest prosty w obsłudze można w nim rozliczyć wszystkie pit, w tym PIT-36 i PIT-37. Program ten ułatwi w skorzystaniu z odliczeń czy ulg takich jak za internet czy prorodzinnej. Jest co ważne zgodny z wymogami Ministerstwa Finansów a oprócz skorzystania do własnych deklaracji PIT można go również używać w celach zarobkowych. Najbardziej znany program do rozliczania PIT 2014. Mi pomógł dlatego Wam o tym pisze ;o)
Mirek_32

Postautor: Grecia11 » środa 27 maja 2015, 15:17

Dla osób fizycznych w zupełności wystarczy przesłanie rozliczenia podatkowego za pośrednictwem platrformy podatnik.ifno. Cała operacja jest poświadczona UPO i trzeba jedynie znać dochody za wcześniejszy rok.
"Mówienie jest rzeczą głupców, mil­cze­nie – tchórzy, a słucha­nie rzeczą mędrców. " Zafón

[,_,_,]

Eko opał - Sek POL
Grecia11

Postautor: merma » środa 18 maja 2016, 07:14

Trzymajcie propozycje - http://pitprojekt.pl/
To jest bardzo prosty program, kwestia przepisania wszystkich danych z pit 11 i to wszystko.
No chyba że macie dziwne źródła dochodu, ale pewnie w faq każdy przypadek został opisany.
merma

Postautor: Cybl » poniedziałek 23 sty 2017, 20:35

Ja w tamtym roku rozliczałam się przez stronę pitax.pl W tym roku też mam zamiar się tak rozliczyc. Szybko można wszystko zrobić i co jest najfajniejsze to prostota. Rozliczanie PITu przez stronkę jest totalnie darmowe, a i z porady konsultanta można skorzystać.
Cybl

Postautor: Romad » niedziela 05 lut 2017, 17:33

Ja co roku do rozliczania pitów korzystam z programu pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit . To fajna i bardzo popularna opcja, bo można tam też rozliczać pity dla firm ( PIT 11, PIT 40R i inne) i to chyba najpopularniejszy tego typu program, który poleciła mi już moja była ksiegowa. Myślę, że warto się zainteresować tym tematem.
Romad

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki