Księgowy czy biuro rachunkowe?

Jak płacić mniejsze podatki.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Postautor: michal140 » piątek 22 kwie 2016, 19:29

Zdecydowanie biuro rachunkowe, żeby rozwiać wszelaki wątpliwości, wejdź na www.libree.pl.
michal140

Postautor: przedsiębiorca » poniedziałek 25 kwie 2016, 05:37

Osobiście sprawdziłem usługi biura in-nova.pl i jestem mega zadowolony. Co prawda moja firma nie jest z Krakowa, ale sposób działania ich zdalnej księgowości jest zdumiewający. Wszystko szybko i sprawnie! Polecam :D
przedsiębiorca

Postautor: franka1 » poniedziałek 16 maja 2016, 11:16

Ja się zdecydowałam na biuro rachunkowe, a dokładniej biuro-rachunkowo-podatkowe.pl i bardzo sprawnie zajęli się moją sprawą.
franka1

Postautor: Rekrut » czwartek 02 cze 2016, 10:25

zainteresowała mnie oferta biura Wiol...
Rekrut

Postautor: Balley » piątek 03 cze 2016, 14:32

A ktoś orientuje się może albo poleci biuro rachunkowe w Rzeszowie?
Balley

Postautor: bandom » poniedziałek 22 sie 2016, 12:59

Jak szukacie dobrego biura rachunkowego w Gliwicach bądź Sosnowcu to warto skorzystać z ich usług: biuro-rachunkowo-podatkowe.pl/ Ja tak zrobiłem i nie żałowałem.
bandom

Postautor: Kristoph » poniedziałek 29 sie 2016, 16:49

Ze względu na moje, nie do końca przyjemne, doświadczenia związane z księgową w mojej firmie, polecam komu tylko mogę biuro rachunkowe! Kancrlaria DGP, to biuro z którym sam współpracuje. Mało znane ale jestem stałym klientem i nigdy nie mialem z nimi żadnych kłopotów.
Kristoph

Postautor: Władysław Nisek » piątek 02 wrz 2016, 08:29

Zdecydowanie biuro rachunkowe! Jest to tańsza i wygodniejsza opcja. Polecam firmę http://in-nova.pl/ksiegowosc/. Współpracuje z nimi od niedawna, ale jestem zadowolony. Nie jest idealnie, ale jak wystąpią jakieś problemy, to starają się je jak najszybciej rozwiązać ;) Oferują naprawdę fajne i przydatne usługi, przy niskich cenach.
Władysław Nisek

Postautor: Owen » poniedziałek 03 paź 2016, 13:30

Dla mojej firmy biuro rachunkowo podatkowe z Gliwic - Kasprzyk i Niziołek- okazało się strzałem w dziesiątkę. Odkąd razem współpracujemy kwestie rachunkowe mojej firmy są w jak najlepszym porządku.
Owen

Postautor: Sajmon65 » wtorek 11 paź 2016, 11:38

Ja dużą wagę przykładam do firm z którymi współpracuję, więc mogę śmiało powiedzieć, że Kancelaria Kasprzyk i Niziołek jest godna polecenia.
Sajmon65

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki