Księgowy czy biuro rachunkowe?

Jak płacić mniejsze podatki.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Postautor: karolam » poniedziałek 14 lis 2016, 11:30

Ja w Gliwicach korzystam z ich usług biuro-rachunkowo-podatkowe.pl bardzo jestem zadowolona. Fantastyczna obsługa.
karolam

Postautor: karola_ka » czwartek 24 lis 2016, 11:04

To zależy. Jeżeli prowadzi się jednoosobową działalność gospodarczą to można darować sobie usługi księgowe jak i zatrudnianie biura. Jeżeli prowadzimy mały biznes i zatrudniamy ludzi to wybór wiąże się z kosztami. Po zniesieniu obowiązku certyfikacji biura rachunkowe konkurencja w tej branży rośnie. Do tego dochodzą portale internetowe które oferują wiele za rozsądne pieniądze. Myślę że pytanie księgowa czy biuro rachunkowe nie ma sensu bo problem jest o wiele bardziej złożony :)
karola_ka

Postautor: austachyKon » wtorek 13 gru 2016, 12:20

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. Porównywanie tych dwóch trybów prowadzenia rachunkowości w firmie, prowadzi do niczego. Jestem pewien, że w generalnym rozrachunku, wyjdzię po równo wad i zalet. Znajdą się zwolennicy tego i tego. Teraz w sumie większość biur rachunkowych np. http://www.rachunkowosc-weryfikacja.com.pl/ prowadzi te dwie możliwości – tradycyjną i online. Osobiście jestem właśnie za tradycyjnym podejściem do księgowości.
austachyKon

Postautor: Rafallek » środa 21 gru 2016, 16:18

I to i to ma swoje dobre i mniej dobre strony:). Taka prawda. Ja jestem zwolennikiem biur rachunkowych. Outsorcuje całosć na zewnątrz i po kłopocie. Tym bardziej że są i takie biura które doradzają jak SIgma Partner. Ale to już decyzja każdego z osobna.
Rafallek

Postautor: Małgorzata » środa 04 sty 2017, 11:15

Ostatnio natknęłam się na fajną ofertę biura na stronie biuro-podatkowe-krakow.eu
Mozna sprawdzic, moze akura
pozdrawiam
Małgorzata

Postautor: galina » wtorek 10 sty 2017, 11:59

Sajmon65 pisze:Ja dużą wagę przykładam do firm z którymi współpracuję, więc mogę śmiało powiedzieć, że Kancelaria Kasprzyk i Niziołek jest godna polecenia.

Sprawdziłam i również się pod tym podpisuję. Przy mojej małej firmie to lepsze rozwiązanie niż własny księgowy.
galina

Postautor: Kasia » poniedziałek 23 sty 2017, 12:04

Ostatnio znalazłam fajną ofertę na ksiegowosc24.biz . Z pewnością skontaktuje sie z nimi niebawem, bo chce zmienić biuro rachunkowe a z tego co wiem to oni tez w tym pomagają, pozdrawiam
Kasia

Postautor: Elmaa » piątek 27 sty 2017, 13:15

Ja jestem zwolennikiem tradycyjnych biur rachunkowych, jak sigmapartner.pl/kontakt/
Elmaa

Postautor: mauryc » środa 08 lut 2017, 17:03

Ja, gdy otwierałem swoją firmę, szukałem pomocy u znajomych - to z ich polecenia brałem inne firmy zewnętrzne, w tym biuro rachunkowe. Jestem z Lublina i polecono mi księgowość prawoipodatki.com :)
mauryc

Postautor: deron » czwartek 02 mar 2017, 10:15

Nie mam doświadczeń z własną księgową bo od razu wybrałem biuro rachunkowe MG-Finanse. Dla małych firm to najlepsze rozwiązanie bo jest dużo taniej zapłacić za usługę niż pensję księgowej. Współpracuje się bardzo dobrze.
deron

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki