Jak napisać donos na sąsiada do Urzędu Skarbowego ?

Jak płacić mniejsze podatki.

Jak napisać donos na sąsiada do Urzędu Skarbowego ?

Postautor: Uprzejmy » sobota 29 mar 2014, 18:07

Nie mogę patrzeć jak sąsiad robiąc wałki w swojej formie buduje sobie obok mnie pałac ! Gnojek jeden robi przekręty na VAT i śmieje mi się w oczy, że haruję jak głupi i mam kurzą chatę. Chciałbym napisać profesjonalnie donos - oczywiście anonim, ale tak, żeby urząd skarbowy potraktował to serio i zajął się sprawą.
Czy jest tu ktoś z jakiejś szacownej instytucji i podpowie jak to zrobić ?
Uprzejmy

Re: Jak napisać donos na sąsiada do Urzędu Skarbowego ?

Postautor: kazko » sobota 29 mar 2014, 18:32

hmmm - z jednej strony to rozumiem, że chcesz zwalczać chamstwo itp. (btw - urzędy skarbowe nie mają na swoich stronach takich zakładek działów?), a z drugiej mi się smutno robi, bo nie wiem czy jesteś pewien "przekrętów" sąsiada czy po prostu zachowujesz się typowo 'polsko' i szukasz jak by tu podkopać innych, bo myślisz, że to poprawi Twoją sytuację...
kazko

Jak napisać donos

Postautor: Doświadczona » wtorek 22 kwie 2014, 14:38

Mogę powiedzieć, że jakiś jeden pojedynczy anonim napisany bez konkretów to nie zrobi na nikim wrażenia. Trzeba dobrze opisać sprawę i konkretnie wskazać jakich przestępstw się ktoś dopuszcza. Jeśli dodatkowo wysłane zostaną dwa donosy napisane przez "dwie" różne osoby to kto wie, kto wie - może ruszą w urzędzie cztery litery i przejdą się do sąsiada na pogawędkę.
Doświadczona

Postautor: bluro » piątek 09 maja 2014, 10:53

jeśli robi przekręty juz jakiś czas to na pewno ma znajomości. byle kto tego nie zrobi bo zaraz za dope by go wzięliby.
czyli sąsiad jest bezpieczny :)
monavie-polska24.pl - ciekawy pomysł na biznes zdrowotny.
bluro

Postautor: Angelo » wtorek 13 maja 2014, 18:20

Tylko nie zapomnij się podpisać "Życzliwy"...
Angelo

Postautor: jabłon » środa 08 paź 2014, 21:31

Jakoś też nie do końca jestem pewien tego, czy piszesz, bo jesteś taki 'uczciwy' czy też raczej zazdrość Cię zżera. Czytałem gdzieś kiedyś, że urząd skarbowy jest wręcz zasypywany takimi życzliwymi donosami, od zazdrosnych/skłóconych ludzi. Czasem dostają nawet donosy w stylu "zrobił to i to, a dowód schował w tej i tej szufladzie". Jak dla mnie, z Twojego postu wyziera właśnie przede wszystkim zazdrość.
jabłon

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki