Biuro podatkowe z okolic Gliwic

Jak płacić mniejsze podatki.

Biuro podatkowe z okolic Gliwic

Postautor: Alicja » niedziela 11 cze 2017, 19:52

Jestem w trakcie poszukiwań biura podatkowego z okolic Gliwic. Znacie może jakąś firmę godną polecenia? Zależy mi by była to dobra firma, działająca na rynku już kilka lat, znająca i potrafiąca interpretować przepisy i wdrażać je w życie.
Alicja

Re: Biuro podatkowe z okolic Gliwic

Postautor: Martka » poniedziałek 12 cze 2017, 21:25

Od niedawna prowadzę salon kosmetyczny i z racji tego, że nie znam się na rozliczeniu podatków jak i prowadzeniu księgowości korzystam z usług kancelarii z Sosnowca. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.
Martka

Postautor: SochaN » piątek 16 cze 2017, 11:17

Samodzielne prowadzenie księgowości w firmie to duże wyzwanie. Lepiej mieć kogoś sprawdzonego w tej kwestii. Takie biuro to dużo większe bezpieczeństwo i duża wiedza na te tematy. A jakbyś miała sama ogarniać księgowość, pilnować zmian w podatkach i prawie podatkowym, to by nie starczyło czasu na własną działalność.
SochaN

Postautor: Veroniqe90 » poniedziałek 19 cze 2017, 21:11

Martka pisze:Od niedawna prowadzę salon kosmetyczny i z racji tego, że nie znam się na rozliczeniu podatków jak i prowadzeniu księgowości korzystam z usług kancelarii z Sosnowca. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.

A możesz konkretniej napisać co to za biuro? Jakieś bliższe namiary na nie? Przydałby się jakaś nazwa albo numer kontaktowy. Zawsze to lepiej znaleźć tych dobrych i sprawdzonych niż samemu szukać i "doświadczać" ich wiedzy na własnym biznesie (bardzo bolesne mam doświadczenie - dla kieszeni szczególnie).
Veroniqe90

Postautor: Martka » wtorek 20 cze 2017, 19:32

Korzystam z usług Kancelarii Kasprzyk & Niziołek mieszczącej się na ul. Wspólna 4/7. Jest to firma rodzinna, która cieszy się dobrą opinią. Prężnie działa na rynku od lat. Ich duża wiedza i rzetelność przekłada się na profesjonalizm, za który ich cenię.
Martka

Postautor: Jurek » wtorek 20 cze 2017, 21:40

Jeżeli sprawdzone, to od siebie mogę polecić Tax Care. Wiem, że w Gliwicach było na Jagiellońskiej, korzystałem zanim przeniosłem się do Katowic. Niskie koszty, łatwo dobrać to co cię interesuje. Możesz się umówić na spotkanie, to nic nie kosztuje.
Jurek

Postautor: Anka123 » wtorek 27 cze 2017, 20:37

Mój kuzyn też polecał mi niedawno tą samą kancelarię co Martka. Korzysta z jej usług od roku i chwali sobie bardzo ich profesjonalizm i rzetelne podejście do klienta.
Anka123

Postautor: Vera » środa 28 cze 2017, 19:34

Ja korzystam z Tax Care, co prawda nie w Gliwicach, ale jestem zadowolona. Dobre ceny i fajni doradcy, możesz spokojnie umówić się na spotkanie i zobaczyć co i jak.
Vera

Postautor: avatar » czwartek 13 lip 2017, 17:14

I ja przyłączam się do pozytywnych opinii na temat Kancelarii Kasprzyk & Niziołek. Generalnie chcąc zaoszczędzić sam na początku prowadziłem księgowość w mojej firmie i sam sobie przysporzyłem wielu problemów a to wszystko przez brak znajomości przepisów. Na szczęście spore doświadczenie pracowników sprawiło, że wszystkie sprawy udało się wyprostować. Do tej pory jestem mega wdzięczny za pomoc i polecam wszystkim szukającym wsparcia podatkowego :)

Postautor: Komen » środa 30 sie 2017, 10:46

Według mnie warto rozejrzeć się za takim biurem nieco dalej, szczególnie że we Wrocławiu znajduje się świetna kancelaria podatkowa KORF (korf.pl), której prowadzeniem zajmuje się pan Kaniewski. Miałem okazję z tym biurem współpracować i nie żałuję - pełen profesjonalizm. Wątpię, że w najbliższej okolicy znajdzie się lepsza firma, dlatego z czystym sumieniem polecam. :)
Komen

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki