Darmowy program do wystawiania faktur

Jak płacić mniejsze podatki.

Re: Darmowy program do wystawiania faktur

Postautor: Mirosław1981 » czwartek 10 lis 2016, 11:25

Polecam www.mega-tech.com.pl/programy-do-faktur/
Mirosław1981

Postautor: karola_ka » czwartek 24 lis 2016, 11:06

Polecam google. Po wpisaniu faktura online za dramo znajdziemy od wiele stron które oferują takie usługi za darmo.
karola_ka

Postautor: cygan » czwartek 24 lis 2016, 15:25

Szukam gdzie znajdę jakiś naprawdę dobry i sprawdzony program do wystawiania faktur vat za darmo. Ja mam małą firmę i wystawiam dosłownie kilka fv miesięcznie więc szukam jakiegoś takiego prostego i nie skomplikowanego programu, który służy do wystawiania faktur vat. Może znacie jakąś stronę gdzie można wystawiać faktury przez internet i nie trzeba nawet trzymać go na swoim komputerze. Nie chcę przepłacać a słyszałem że można takie coś znaleźć też za darmo bo naprawdę nie będę wystawiał więcej niż 5 fv w miesiącu.
Firmowiec
http://toptabletki.pl
cygan

Postautor: Stefan12345 » środa 11 sty 2017, 14:59

Ja używam narzędzia online dostępnego pod adresem qbitm.pl/tools/fakturavat/netto/firma?lang=pl - jest ok
Stefan12345

Postautor: zorientowany » wtorek 28 mar 2017, 13:59

Darmowy jest fajny. Dopóki nie zdechnie internet (a klient czeka) albo dopóki nie wejdą grube zmiany w przepisach (np. JPK :) ) , a producent darmowego ze swoich reklam może utrzymać do najwyżej samochód a nie zespół programistów i "darmowy" program nagle przestaje się aktualizować. A ty masz zgryz.

Bierz coś od dużego producenta, w razie problemów masz kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy szabel za sobą a nie kilkunastu klientów małej firmy. Na rynku tego sporo - WAPRO ERP (mam teraz), Insrt (miałem wcześniej), Comanch (sprzedawałem kiedyś - jako pracownik), no może jeszcze Saga. Reszta na własne ryzyko.
zorientowany

Postautor: amant1980 » wtorek 02 maja 2017, 23:20

Wypróbuj Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT. Bardzo fajny i intuicyjny program cały czas rozwijany. Pobierzesz go za darmo ze strony:

pakietprzedsiebiorcy.pl
amant1980

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki