Darmowy program do wystawiania faktur

Jak płacić mniejsze podatki.

Re: Darmowy program do wystawiania faktur

Postautor: Krystek32 » środa 16 mar 2016, 19:01

Nie jest zupełnie darmowy, ale jednak jeden z lepszych magfirma.pl używam od paru miesięcy i jeszcze nigdy nie szło mi tak dobrze zarządzanie swoją firmą jak teraz.
Krystek32

Postautor: Dero » poniedziałek 21 mar 2016, 00:18

No ja polecam magfirma.pl bardzo prosty w obsłudze i można korzystać online. A przy tym można stworzyć subkonta do głównego dla pracowników. Idealnie ułatwia zarządzanie firmą.
Dero

Postautor: panell » piątek 01 kwie 2016, 10:55

Spróbujcie MagFirma, bardzo przydatny.
panell

Postautor: sakana » niedziela 10 kwie 2016, 11:23

Zdecydowanie tylko i wyłącznie magfirma.pl używam już z 3 miesiące i jest najlepszy jaki do tej pory miałem. Bardzo prościutki i online. W przypadku kiedy nie mam dostępu do niego zawsze mogę się skontaktować ze współpracownikami i oni zrobią co trzeba bo również mają do niego dostęp.
sakana

Postautor: roni » czwartek 21 kwie 2016, 07:53

Ja zdecydowanie jestem za magfirma.pl Najlepszy, tani, wszystkie niezbędne funkcje i w chmurze. Mam dostęp w każdej chwili i to się liczy.
roni

Postautor: marines » wtorek 26 kwie 2016, 20:06

Ja wolę korzystać z bardziej rozbudowanych programów. Np tutaj: https://wfirma.pl/kilometrowka-online
masz program, który oprócz wystawiania faktur umożliwia prowadzenie księgowości, obliczania kilometrówki a jak jest potrzeba to można się nawet skonsultować ze specjalista. Bardzo dobrą opcją tego programu są też kadry i płace. Spróbuj, polecam.
marines

Postautor: fenki » niedziela 12 cze 2016, 16:43

Ja jestem po pierwszym miesiącu próbnym w www.magfirma.pl i jestem zachwycony. Bardzo dobrze się sprawuje, nic nie zacina. Program online. No bardzo dobry funkcjonalnie i prosty w obsłudze.
fenki

Postautor: Rabik » wtorek 05 lip 2016, 21:48

To dobrze że Ci się spodobał bo jest naprawdę fajny. Sam używam Magfirma już od jakiegoś roku i sprawdza się naprawdę super. Ma wszystko to czego potrzebuje. www.magfirma.pl
Rabik

Postautor: wazka0101 » środa 13 lip 2016, 10:32

Uważam podobnie jak koledzy. prowadzę mały salonik kosmetyczny i z www.magfirma.pl idzie mi o wiele lepiej bo w końcu mam wszystko w jednym miejscu. I fakturki i klientów i pracowników itd. Naprawdę dobry program.
wazka0101

Postautor: Koralowe » poniedziałek 07 lis 2016, 13:05

A ja polecam Optime od Comarch. Tania, latwa w obsudze, na biezaco aktualizowana i rozwijana. Pod tym linkiem mozna pobrac darmowe demo i przed zakupem zobaczyc czy system Tobie odpowiada: http://optima.comarch.pl/demo?utm_source=GRAPHCOM
Koralowe

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki