Jak dorobić do pensji przez internet ?

Informacje dla webmasterów.

Re: Jak dorobić do pensji przez internet ?

Postautor: Malgoscka » środa 28 cze 2017, 14:03

A może załóż sklep internetowy?
Na początku czas przeznaczysz na reklamę, później reklama już nie potrzebna i zająć się trzeba klientami i obsługą :)
Zobacz sobie ofertę tej hurtowni Jixstar. Porównaj ceny, policz ile możesz zarobić i do dzieła!
Strona hurtowni tu masz: jixstar.com
A jak się zacznie kręcić dobrze to zrezygnujesz z pracy na etacie i będziesz żyć jak królowa :)
Malgoscka

Postautor: ilars » czwartek 06 lip 2017, 12:16

Ja na twoim miejscu poszedłbym w otworzenie jakiegoś portalu informacyjnego :) Np. z twojego miasta, chociażby taki Kraków: Przykład: tworzefirme.pl/opinie-ksiegowa-krakow/

Zarobisz na reklamach :)
http://tworzefirme.pl/opinie-ksiegowa-krakow/ - księgowa Kraków
ilars

Postautor: horyi » wtorek 08 sie 2017, 08:50

Jeśli chcesz dorobić, to warto zakładać lokaty albo konta bankowe z bonusami. Nie ma z tego wielkich pieniędzy, ale zawsze coś :)
Smutne jest to, że religia zamiast łączyć z Bogiem, dzieli nas z drugim człowiekiem. http://ominzus.pl/biuro_rachunkowe_ksiegowa-walbrzych/ księgowa Wałbrzych
horyi

Postautor: Sindi2901 » wtorek 15 sie 2017, 12:28

Ja polecam futurenet, zapraszam do posta wyżej :D
Sindi2901

Postautor: Thunder » środa 06 wrz 2017, 08:34

Jeśli masz wolne środki to lokaty długoterminowe są dobrym pomysłem. Znam ofertę Toyota Banku, jeśli masz firmę to spokojnie możesz założyć u nich lokatę na 12 miesięcy (na krócej również, naturalnie), oprocentowanie to maksymalnie 2%, ja zwykle mam około 1,8% (długość lokaty i zdeponowane środki), mam kilkoro znajomych, którzy również korzystają i są bardzo zadowoleni bo przy wolnych środkach zauważalnie rosną.
Thunder

Postautor: ggusia » poniedziałek 30 paź 2017, 22:43

Dorabiać możesz na wypełnianiu ankiet, pisaniu tekstów, możesz stworzyć bloga, musisz wymyśleć co najlepiej Ci leży i co potrafisz. jeśli chcesz zacząć od wypełniania ankiet to zobacz cozrobicbydorobic.blogspot.com
ggusia

Postautor: eripi » czwartek 09 lis 2017, 09:52

Można tez zarobić poprzez pianie artykułów. Wiele osób płaci sporo za pisanie artykułów tematycznych.
Jeśli ktoś szuka pomocy z umowa kupna i sprzedaży samochodu to polecam zajrzeć na https://citroen.org.pl/forum/viewtopic.php?p=114514#114514
eripi

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zarobkowe strony – tworzenie, porady, opinie