Zarabianie na programach partnerskich - czy opłaca się ?

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Re: Zarabianie na programach partnerskich - czy opłaca się ?

Postautor: amberus » piątek 14 sie 2015, 09:48

Nie ma takiego PP przy którym się nic nie robi. Zawsze to trzeba reklamować i polecać, a przynajmniej stronę na której to wszystko jest. Macie strony ? Mogę podać wiele konkretnych firm gdzie zarabianie jest proste i bardzo dochodowe.
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: adrian » piątek 10 lut 2017, 12:07

W programie partnerskim Profi Credit nie ma zadnych limitów wypłaty kasy wiec wyplacasz kiedy chcesz, czesto sie zdaza że akurat na weekend w piatek potrzebujesz jakiejkolwiek kasy wiec sobie wyplacasz z PP i juz masz.
adrian

Postautor: jacek11 » piątek 17 mar 2017, 16:00

60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem dostaje sie w PP Profi Credit, plus jest taki, że te wnioski podpisuje sie bardzo szybko bo duzo ludzi zna juz profi credit, czesto mi sie zdazają osoby, które kiedys juz braly pozyczki w profi i nie musze ich do niczego przekonywac
jacek11

Postautor: zeno » poniedziałek 20 mar 2017, 14:21

Kazdy program partnerski ma inne warunki, w Profi Credit dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem, masz do obslugi panel internetowy, który Ci z automatu wszystko liczy no i plus jest taki że wypłacasz sobie kase kiedy chcesz nie ma progów kwotowych
zeno

Postautor: mamaciek » wtorek 28 mar 2017, 12:55

3500zl w kilka godzin to moze przesada, ale mi na programie partnerskim Profi Credit mniej wiecej tyle sie udaje dodatkowo wyciągnąc miesiecznie i nie spedzam nad tym 8 godzin, ale troche trzeba popracowac. i tak to jest lepsza opcja niz praca na etacie. dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem
mamaciek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie