Zarabianie na programach partnerskich - czy opłaca się ?

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Zarabianie na programach partnerskich - czy opłaca się ?

Postautor: Świeżas » wtorek 12 mar 2013, 15:21

Prowadzę od około dwóch lat małego bloga. Zauważyłem ostatnio, że rozwija się na nim ciekawa dyskusja o bankowości. Pomyślałem, że mogę na tym zarobić. Wysyłałem zgłoszenie do Adsense, ale oni nie zaakceptowali mojej strony.
Z tego co się orientuję to na rynku jest wiele firm oferujących programy partnerskie. O wielu czytałem negatywne opinie.

Czy macie coś sprawdzonego co możecie polecić ?
Świeżas

Zarabianie na programach partnerskich

Postautor: Pomysłowy » czwartek 14 mar 2013, 15:31

Trafiłeś na bardzo modną tematykę. Dziś jak grzyby po deszczu w tej tematyce powstają firmy afiliacyjne i dodatkowo mnożą się tak samo programy oferowane przez nie. Warto, żebyś poczytał opinie o konkretnych programach. Zobacz jak tu rozwija się wątek o Programie Partnerskim Provident. Nie sądzę, że po tym zdecydujesz się ich wybrać :)
Pomysłowy

Re: Zarabianie na programach partnerskich - czy opłaca się ?

Postautor: Albert » czwartek 14 mar 2013, 16:52

Niestety strony nówki mają w adsense marne szanse..
Porządek musi być.
Albert

Ile można zarobić na programach partnerskich

Postautor: Mam Forum » poniedziałek 18 mar 2013, 10:46

Poruszyliście bardzo ciekawy dla mnie temat. Nawet nie myślałem,że można w tak prosty sposób zarobić na forum jakie prowadzę już 2 lata. Uzbierało mi się sporo użytkowników oraz czytelników. Zastanawiam się ile można zarobić mając 1000 UV każdego dnia. Forum jest o tematyce motoryzacyjnej.

Wysłałem już zgłoszenie do Adsense. Znacie jakiś może alternatywny, dobry program partnerski na taką stronę ?
Mam Forum

Postautor: dorota-s2 » środa 20 mar 2013, 15:22

na tak postawione pytanie trudno odpowiedzieć,jednym się opłaca drugim nie.Mnie się opłaca.Zarabiam w paru programach partnerskich,z tego utrzymuję dom.
poczytałam tematy wątków i myślę że na wszystkie potrafię odpowiedzieć mając kilkuletnie doświadczenie w pracy z internetowymi firmami.Na początku było to pasmo niepowodzeń wynikające z braku wiedzy i doświadczenia.Teraz tez zdarza się niewypał ale rzadko no i firm jest kilka,to daje jakąś tam stabilizację.Na blogu postaram się napisać co wiem .o reklamach na blogu,stronie,forum.Co jest opłacalne najbardziej.Będzie też wpis o GVO,czyli firmie,która uczy zarabiania w internecie,ale ma też świetny program partnerski.Wszystko jest jednak kwestią wyboru,zatem zainteresowanych zapraszam na bloga(na blog?)i życzę owocnej lektury a wszystkim życzę dobrego dnia.D.S. http://e-babciapracuje.blogspot.com/201 ... -post.html
dorota-s2

Zarabianie na programach partnerskich - jaka tematyka

Postautor: Ktoś » wtorek 16 kwie 2013, 09:57

Zastanawiam się jaką tematykę wybrać do tego, żeby najlepiej zarabiać na programach partnerskich. Mam dużo wolnego czasu, interesuję się wieloma sprawami - chętnie poprowadzę kilka stron, żeby na nich zarabiać na programach partnerskich.
Ktoś

Re: Ile można zarobić na programach partnerskich

Postautor: KamilKnurzynski » środa 24 kwie 2013, 10:38

Mam Forum pisze:Poruszyliście bardzo ciekawy dla mnie temat. Nawet nie myślałem,że można w tak prosty sposób zarobić na forum jakie prowadzę już 2 lata. Uzbierało mi się sporo użytkowników oraz czytelników. Zastanawiam się ile można zarobić mając 1000 UV każdego dnia. Forum jest o tematyce motoryzacyjnej.

Wysłałem już zgłoszenie do Adsense. Znacie jakiś może alternatywny, dobry program partnerski na taką stronę ?

jak motoryzacja to pewnie pp banków, mbank np.
KamilKnurzynski

Re: Ile można zarobić na programach partnerskich

Postautor: Iks » wtorek 14 maja 2013, 08:53

Mam Forum pisze:Poruszyliście bardzo ciekawy dla mnie temat. Nawet nie myślałem,że można w tak prosty sposób zarobić na forum jakie prowadzę już 2 lata. Uzbierało mi się sporo użytkowników oraz czytelników. Zastanawiam się ile można zarobić mając 1000 UV każdego dnia. Forum jest o tematyce motoryzacyjnej.

Forum o tematyce motoryzacyjnej - chyba najlepiej pasuje finansowy program partnerski, gdzie możesz promować kredyty samochodowe. Może jakaś porównywarka kredytów? Wiem, że takie możliwości są w comperii i tmefekt. Program bankier też ma produkty finansowe, ale nie wiem, czy ma porównywarki...
Iks

Postautor: migal » czwartek 04 lip 2013, 12:10

Ktoś bardzo dobrze napisał - najbardziej dochodowe są pożyczki, to one są popularne i dają fajne zyski.
Współpracuję z właścicielami programu ProfiCredit od 5 miesięcy. W sumie zarobiłem ponad 3 tysiące, poświęcając temu max kilka godzin w ciągu miesiąca.
Dostaję 2% od wartości udzielonych pożyczek, i działanie na takich zasadach naprawdę się opłaca.
migal

Postautor: Ksenia W » poniedziałek 22 lip 2013, 08:39

Ja słyszałam od znajomej, że bardzo dobry program partnerski to program netakademia. Zarabia się na prowizji i tak naprawdę nic nie trzeba robić. Sama się zastanawiam czy się nie zapisać. Mam swoją stronę więc nic mnie to nie będzie kosztować.
Ksenia W

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie