Odważne projekty MoneyGift i Darczyńcy

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Odważne projekty MoneyGift i Darczyńcy

Postautor: Karolcia » piątek 10 maja 2013, 12:36

Witam serdecznie, chciałam przedstawić program, który jeszcze nie wystartował dobrze, a już ma zwolenników.

MoneyGIFT - to program oparty na wzajemnej pomocy, w celu zwiększenia budżetu domowego. Nie ma co liczyć na polityków, tylko działać samodzielnie, to dlatego to taki dobry pomysł. Bo kto w kraju nie potrzebuje podreperować budżet rodzinny? Większość się z tym zmaga. Pieniądz jest także najbardziej potrzebnym produktem w kraju i nie tylko u nas.
Mówiąc wprost. Wchodząc do darmowego panelu, rejestrujemy się, panel pokazuje, komu dać 18zł, jako Darowiznę, wpłacamy i zapraszamy osoby, z 3 poziomu dostajemy Darowizny.
(Co miesiąc robi się tak opłaty wysokości 18zł) To świetna sprawa, pasywna wyplata, co miesiąc, trochę pracy i mamy dodatkowy dochód
Plusy…
- Darmowy panel
- Polski program
- Świeży i popularny temat
- Tani koszt i silna dynamika
- Nie ma ograniczeń, więc inwestycja rośnie, w miarę naszego zaangażowania
- System, który pilnuje porządku i by szło wszystko sprawnie
- Bezpiecznie i leganie, pomagamy i inni nam pomagają, (kto nam zabroni, dawać darowizny? :)
- Świetna zabawa a kasa rośnie, jak lvl w grze, z tym, że coraz lepiej :D
Jako ciekawostkę dodam, że jeśli do 4900zł od 1 osoby otrzymujemy wciągu 5lat, to nie musimy opłacać podatku. Więc np. można dostać od 100 osób po 4900zł i nie opodatkować.
Jako 2 ciekawostka, dodam, że znam drugi wspaniały program, który jest podobny, nazywa się Darczyńcy, jest przygotowany tylko dla 2 milionów Polaków jak na razie. Plan przewiduje maxymalnie 4900zł 116x. Program jest tak przygotowany, że nie można dostać więcej od 1 osoby, więc zero płacenia podatku. (zajmuje się tym mój przyjaciel Artur Hirth i jest specem w tym)
A ja opiekuje się MoneyGIFT, czyli Karolina Hirth
Kolejna ciekawostka, mamy specjalne prezenty drogie, dla osób, które wejdą do zespołu.

Co do sceptyków, bo tacy także są :)
Kto mi potrafi wyjaśnić, dlaczego dawanie komuś Darowizny np 18zł, lub 30zł jest takie straszne, że ludzie się tego boją, albo są zbyt pazerni? W jakim sensie to łamie prawo, albo jest złe?
A kto mi wyjaśni, dlaczego to niby jest zły(według nie których?) że pomaga się ludziom, podbudowaniu ich budżetu finansowego? pokazując im strategie wzajemnej pomocy. (Dajesz dobro, dobro wraca)
Ludzie oddają duże pieniądze na piramidy, jak fundacje, np Wielkiej Orkiestry Owsiaka i inne firmy, które działają typowo piramidalnie, (nie idzie tych pieniędzy kontrolować i są to akcje jednorazowe) (sama też uczestniczę w takich programach, bo zawsze lubiłam dzielić się)

A gdy ja proponuje coś, gdzie jest całkowita kontrola, bo darowizny przelewa się na konto osoby, czyli dostaje 100%, pokazuje się jej, jak może otrzymywać darowizny i jak może potem pomóc innym i by wszyscy byli zadowoleni, to nie chcą, choć to wbrew logice.

Ja osobiście chce pomóc ludziom, bo uwielbiam, jak inni są szczęśliwi i wiem, że coś zrobiłam dobrego, że przysłużyłam się i to jest piękna idea, wiedzieć, że komuś się pomogło. Jak na tym filmiku, dokładnie tak można działać, więc ciekawi mnie, dlaczego ludzie są tak negatywni, agresywni i wybierają opcje, gdzie ryzykują, albo nie mają pewności, że pomogli.

Ten filmik wyjaśnia, na czym polega ta idea :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EXrzlofmkzA

Pozdrawiam Karolina Hirth
Sposób na podrasowanie budżetu domowego
MoneyGift sposób na dodatkowy dochów
Karolcia

Re: Odważne projekty MoneyGift i Darczyńcy

Postautor: Karolcia » sobota 18 maja 2013, 15:35

List o świadomości.
„Ignorowanie złych wiadomości, to przepis na porażkę.”
- Bill Gates

Jeśli się boisz, to nie czytaj tego.
Jeśli uważasz, że już wszystko wiesz, a twoja prawda jest jedyna i prawdziwa, nie czytaj tego
Jeśli Ci się nie chce czytać i wolisz iść na TV, nie czytaj tego.
(każdy, kto przeczyta ten list i napiszę do mnie, otrzyma 5 prezentów, nie 3, ani nie 4, tylko 5)

To list do osób, co szukają rozwiązań, ale nie wiedzą jak, dla osób, co chcą coś zmienić, są zmęczone prawdą, jaką nam dają, dla osób wkurzonych na system i chcących w końcu żyć godnie.
List jest także dla osób, co osiągnęły sukces, mówią o dobroci o pomaganiu, z inicjatywą pomaganiu ludziom. Chcą pomagać, ale tak naprawdę, a nie tylko mówić o tym

Podsumowanie i świadomość
Wiele osób zna Prowidenta, kredyty w banku, mini pożyczki. A czy wiesz, że za każdym razem oddajesz kasę obcym? Prowident 80%, czyli z na jeden tysiąc dajesz za free 800zł, biorąc kredyty w bankach, na 20% to te 20% + odsetki to oddawanie komuś pieniądze. Biorąc mini pożyczkę, płacisz tyle ile dostaniesz, lub więcej, a jak po winie się noga, to dużo więcej. Karty kredytowe podobnie, wiele osób przez nie poszło z torbami.
Nie wiem czy wiesz, ale pracując na etacie, wiele osób pracuje po 12 godzin, plus weekendy. Oddają miesięcznie ponad 1000zł na składki zdrowotne, ZUSy, nie mając żadnej pewności, że będę mieć z tego zysk, a jeśli będą mieć, to bardzo małe. Dochodzi strach przed utratą wynagrodzenia, choroba, czy wypadek, może spowodować, że straci się pracę, że nie będzie wypłat i nie będzie, z czego żyć. To mówiąc wprost wyrzucanie ponad 1000zł, co miesiąc.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DI4IW9suCiE

Jeśli chodzi o zakupy, to tracimy często niepotrzebnie kasę na rzeczy, jakie nie są nam potrzebne.
Podam przykład
Np. Lista wydatków
1. 3 chleby – 6zł
2. 1 margaryna 2,80zł
3. Paczka papierosów 10,50 zł
4. Czasopismo 6,50zł
5. Zapalniczka 1,60zł
6. Napój 3,20zł
7. Czekolada 2,50zł
8. Wędlina 10zł
9. Proszek do prania 5,40zł
10. 2 piwa 5zl razem 56zł
Analiza!!!! Jak zaoszczędzić?
1. Chleb – tańszy z biedronki 4,50zł
2. Margaryna tańsza 2,50zł
3. Papierosy (bym nie kupował, ale jak musisz, to polecam kupować tytoń i samemu robić) wychodzi na oko ………….............................................................................
4. Czasopismo – obejdzie się, wiedza jest w sieci 0zł
5. Zapalniczka, ok., zostaje 1,60zł
6. Napój, tańszy 2zł
7. Czekolada, obejdzie się 0zł
8. Wędlina, za 8zł
9. Proszek 5,40
10. Piwa, 1 wystarczy 2,50 razem 35,5 zł (56zł - 35= 20zł / 20zł+30dni = 600 zł)

Chodzimy do marketów, bez listy zakupów, chcemy wydać 500zł, a wychodzi ponad 100zł. Nie jest tak? To działa manipulacja.
Zakładając nawet, że ktoś oszczędza 1zł na dzień, to w 30dni 30zł, nawet jakby ktoś chciał odkładać 50gr, to w 30 dni ma 15zł. Dlatego nie uznaje wymówek, że ktoś nie ma na inwestycje, można zawsze mieć, na książkę, lub na przyłączenie się do mojego biznesu.

Ludzie wydają codziennie na piwa, papierosy, słodycze, czasopisma i inne używki tracąc tak wiele przyjemności, na które mogliby wydać.

Ktoś może powiedzieć, ok, ale ja chce, lubię fajki, lubię alkohol, ona mnie uspokajają. Podsumujmy…
Nerwy są najczęściej przez brak gotówki, ktoś wyda 20zł na używki by się uspokoić, (zamiast zainwestować) Potem nie ma kasy i znowu wydaje 20zł, dołuje się i znowu i znowu…..
A jakby zainwestować, tą kasa mamy więcej kasy na nałogi, ale dobrze mieć poczucie, że się ma gotówkę, poczucie, że nie trzeba się martwić o jedzenie, życie. Więc się inwestuje dalej, ma się więcej na używki, ale cieszymy się z tego, co mamy i potrzebujemy mniej używek….

Cudowne reklamy kredytów, kup nowy telewizor, nowe meble, nowe kafelki i inne zabawki…. Ile to osób kredyt, tylko po to by zbiednieć, by zrobić komuś prezent, by kupić nowy Telewizor, komputer, nowe meble. (sama mam stare łóżko, gdzie sprężyny już wychodzą, ale śpię na niej, a znam ludzi, co w tym samym czasie zmieniali łóżku ponad 5x. Nie używam telewizora, ale znam ludzi, co kupują ciągle nowe… Nowe komórki, nowe meble. I są coraz biedniejsi.

Wracając do pracy etatowej, ile to osób pamięta, jakie czasy były z 10lat temu, 2tys wypłaty, czasami większe. Z biegiem czasu widzę jak ceny poszły w górę, a wypłaty? Teoretycznie poszło w górę o 200zł, ale średnio jest tak samo, lub gorzej. Osobiście znam osoby, co zarabiają po 1500zł i mówią kazania o tym, że trzeba tak pracować dla emerytury. (pytanie, czemu biedacy próbują uczyć zarabiania?)
Wszyscy boją się piramid finansowych!

To ciekawe, na świecie, a także w Polsce istnieje mnóstwo fundacji, wiele z nich nawet reklamuje się w TV, głaszcząc jakieś chore dziecko. Jak one działają?
Dajesz przykładowo 20zł na chorego Jasia. Płacisz fundacji. Te 20zł idzie do góry, na sam szczyt. (milion ludzi płaci przykładowo po 20 -10zl, to wszystko łączy się w 1 idąc do góry) Następnie góra Zostawia sobie prowizje, potem oddaje cześć najpierw dla rządu, bo oni chcą mieć. Kolejne podział idzie do pracowników, od dyrektorów, kierowników, aż po pracowników. Z takiego 20zł, może zostaje z 1zł, który idzie do Jasia, a ludzie się podniecają, że jasiowi dali po 20zł.
Podobnie działa ZUS, inne składki, haraczę. To są piramidy, tak samo jak etat, czy nawet w pewnym sensie MLM.

Zawsze za dany produkt, który kosztuje 100zł, cała kasa idzie na górę, następnie spada w dół.
I to według ludzi jest w porządku.
Jakby rozpisać to sobie na kartce, to wyjdzie, że marnujemy miesięcznie ponad 2tys złoty.

Dochodzi do tego, tracenie gotówki przez złe zarządzanie jedzeniem, zdrowiem, prądem, wodą i czasu, którego nie da się odzyskać. Marnowanie emocji, zdrowia i życia.
Piramida finansowa główną cechę ma, że płaci się organizatorom haracz, rekrutuje się ludzi, co robią to samo. Wtedy z góry jest dzielone.
Czy dalej ktoś będzie mi wmawiać, że TV nie prze mózgu ludziom? Bo ja to widzę czarno na białym.

„Wewnątrz
- Dlaczego wszyscy tutaj są tak szczęśliwi, a ja nie?- Dlatego, że nauczyli się widzieć dobro i piękno wszędzie -odrzekł Mistrz.- Dlaczego więc ja nie widzę wszędzie dobra i piękna?- Dlatego, że nie możesz widzieć na zewnątrz siebie tego, czegonie widzisz w sobie.”

Więc tak, każdy kto potrafi myśleć, widzi, że tracimy mnóstwo kasy!
Piszę to dlatego, że mam rozwiązanie.
Czy jakbyś mógł komuś dać darowiznę wysokości 18zł, raz na miesiąc, a dostawać 1800zł, jako dodatkową wypłatę, stałą i bezpieczną, co miesiąc, którą nie trzeba odpisywać podatku. Czy by Cię to zainteresowało?
· Nikt nie bierze prowizji, ani haraczu. Dajesz komuś i idzie 100% na czyjeś konto.

· Robisz dobry uczynek, pomagasz i masz pewność, że to, co dajesz w 100% trafi tam gdzie ma iść.
· Dzielisz się wiedzą i możliwością, by Inni skorzystali, tak przyczyniasz się do tego, że inni pomagają ludziom i sami sobie.
· Przyczyniasz się do rozwoju finansowego wiele osób.

Pytanie, czy 18zł, by dać komuś darowiznę, to dużo, kiedy my wydajemy na inne niepotrzebne rzeczy tyle pieniędzy, że można by rodzinę dodatkowo wykarmić.?
Czy 18zł, to dużo by mieć stały i bezpieczny dochód, za to, że pomagamy innym?
Czyż nie jest to lepsze, niż mini pożyczki, kredyty i piramidy? I sprzedawanie czasu?
Gdy opłacimy darowiznę, to zapraszamy do klubu, który jest całkowicie za darmo, korzystamy z panelu, który jest całkowicie za darmo (nikt nie pobiera prowizji, nie mamy też zobowiązań)

Przepuszczając, że zaprosimy 10 osób, zaproszą po 10, czyli będzie 100 osób, które zaproszą po 10 osób, co daje nam na 3 poziomie partnerskim 1000 osób. Każda z tych osób daje komuś darowiznę wysokości 18zł. ( My osobiście dostajemy z tysiąca 18000zł co miesiąc i nie musimy płacić podatku )
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C2mCArQd5PY

Jedni mogą powiedzieć, zaprosić 10 osób, to kosmos. Ja się pytam, czy na pewno?
Czymże jest znalezienie 10 osób, by stworzyć taką piękną idee. Z porównaniu do tyrania 35lat, mając nadzieje, że kiedyś będzie emerytura, kombinując kredytami i fuchami, które niszczą nasze zdrowie.
Idea, tak jak w przypowieści….

Przypowieść z morałem -
Dzielenie się najlepszym ziarnem
Pewien rolnik, którego kukurydza zawsze dostawała pierwszą nagrodę na Targu Stanowym, miał zwyczaj dzielenia się swym najlepszym ziarnem z wszystkimi rolnikami w okolicy.
Kiedy zapytano go dlaczego, powiedział:
- "To jest doprawdy w moim własnym interesie. Wiatr zdmucha je pyłek i niesie go z pola na pole. Więc jeśli moi sąsiedzi uprawiają kukurydzę gorszej jakości, przekrzyżowanie obniża, jakość mojej. Dlatego zależy mi, żeby siali tylko najlepszą z najlepszych".
Wszystko, co dajesz innym, dajesz sobie samemu.
Bruno Ferrero

To wszystko jest do osiągnięcia, tylko trzeba się przebudzić, wziąć się w garść i zacząć myśleć. Zamiast TV, która pierzę mózg, popracować trochę.
To także propozycja dla ludzi, co osiągnęli sukces i nie chcą działać w z tą ideą. Człowieku sukcesy, daj szansę innym, jak nie chcesz działać, to zasponsoruj kogoś, kogo nie stać na 18zł, zamiast ryby, daj mu wędkę, niech się uczy, a kiedyś wróci do Ciebie, bardziej doświadczony i może razem coś zbudujecie.
Osobiście uważam, że każdy bez wyjątku, powinien w tym swoje ziarenko zasiać. Bo to idea, wzajemnej pomocy. To możliwość pomocy wielu ludziom i pokazaniu, że gdy my pomagamy innym i dajemy dobro, to dobro do nas wraca.

To czas, że można zamiast gadania. Pokazać działanie i chęci, czas przebudzenia.

Silna motywacja z "Fausta" płynąca...

Dość już, na razie dość gadania,
Dajcież mi wreszcie ujrzeć czyn!
Po cóż rozprawiać o nastroju?
Niezwłocznie się do pracy bierz!

- J. W. Goethe, "Faust"

Pozdrawiam
Karolcia

Postautor: Karolcia » niedziela 23 cze 2013, 20:02

Na pytanie, czy to piramida lub łańcuszek

Definicja Piramidy – z reguły piramidy, to firmy, gdzie płaci się firmie za wejście do struktury, po to, by zapraszać ludzi do struktury i z tego mieć prowizje, otrzymaną z góry. Zakazana jest dla tego, że w pewnym momencie może zabraknąć ludzi i nie ma ruchu, a kasę mamy opłacone. (zaraz to wyjaśnię)
Zakładając, że Firmie płacimy 200zł i zapraszamy 10 osób, które płacą firmie po 200zł. Następnie firma daje nam prowizje np. 80zł za osobę. (jak handel ludźmi)
W momencie, gdy zabraknie ludzi, to osoba daje firmie 200zł, ale nie ma, kogo zapraszać, firma się zwija, zabierając pieniądze. W tym momencie daje się 200zł komuś, oczekując zarobku. (Gdy firma ucieka, to jest to jak złodziejstwo, bo zabierają ludziom pieniądze, nie dając nic w zamian. )
Dochodzą do tego prawne haczyki, że każdy grosz w firmie, powinien być opisany, za co jest dany. Inaczej to pralnia pieniędzy i złodziejstwo – haracz.
Definicja łańcuszka – Wygląda to tak, Ola zaprasza Ale (Ala daje Oli 10zł i Ale zaprasza Ele) Ela płaci, Alicji 10zł i Ela zaprasza Tomka, Tomek płaci Eli 10zł i zaprasza Adama…. Itd.. Podobna zasada, w pewnym momencie daje się 10zł, nie otrzymując ani grosza, bez opisania, za co dane. (traktowane, jako złodziejstwo, oszustwo)

…………………………………………………..

W MoneyGift nie płacimy firmie ani 1grosza. Nie dajemy prowizji. Pieniądze, które dajemy, są opisane, jako darowiznę, czyli jest prawny dowód w banku. Dajemy darowiznę prywatnej osobie fizycznej
Darowizny także daje się w kościele, fundacjom, czy np. na radio Maryja, lub na strony Internetowe (pewnie widziałeś nie raz, że jakieś forum, portal napisał, że przyjmuje wolne datki – darowizny.
W fundacjach dając darowiznę 20zł, trafia na górę. Następnie jest dzielona dla pracowników, a końcu, to, co zostanie idzie tam gdzie ma trafić, nie wiemy ile trafi od nas do potrzebującej osoby. W MG trafia 100%

Za JEDEN dobry uczynek, dając komuś 18zł, jako dar, otrzymasz w zamian narzędzia i moją wiedzę, sztuczki i moje doświadczenia za free, w poradnikach i konsultacji darmowych zemną, wartą ponad 200zł i otrzymać wędkę, dzięki której można wypracować dodatkowy dochód i pomóc wielu ludziom. A co najlepsze, poznać niesamowite osoby i nasz zespół.

„Prawdziwe badanie świata nie polega na poszukiwaniu nowych lądów, ale na patrzeniu w nowy sposób.” - Marcel Proust

Nie będę Cię namawiać do współpracy zemną. Powiem tylko, co oferuje i co otrzymują moim współpracownicy.

Współpraca i idei w MoneyGift, gdzie otrzymasz wiele narzędzi, osobiste konsultacje zemną i moje wsparcie. Tak wiele, za tak nie wiele.

Dlaczego Ja i mój zespół?
Otrzymasz odemnie….

- Ebook Poradnik - Zakazane Nauki 3.1– Jak być pozytywny (120stron) (konkretna wiedza, argumenty i rady)

Nie masz weny, nie wiesz co pisać na blogach, forach, jak budować markę? Nie masz wiedzy ani pomysłów? To patrz!!!

- Ebook Poradnik - Poradnik Inspiracji i Pisania Wpisów(42strony) – Pokazuje konkretnie, jak pisać, jak się nie ma weny, co zrobić, by to co piszemy miało wartość i było dobre. Pokazuje, jak znaleźć Inspiracje, jak najlepiej przekazywać wiedzę i jak zrobić, by dawało to nam satysfakcje i wartość. Poradnik, który pomoże w życiu prywatnym w skuteczniejszym rozwiązywaniu problemów, a także jak budować markę w sieci, jak pokazać, że ma się coś do przekazania i dożo dużo więcej.

- Ebook Poradnik - Poradnik założenia konta na portalu Gogle i bloga na Bloggerze – Obrazkowo krok, po kroku pokazane, co i jak na Bloggerze zrobić.
Jest to cenna wiedzę, ale możesz ją kupić za 40zł, lub otrzymać w prezencie, zacząć współpracować zemną w MoneyGift, kosztem 18zł

A dodatkowo otrzymasz dodatkowe narzędzia.
- Poradnik, jak zapraszać i budować swoją markę.
- Przykładowe teksty i Mailingi do wykorzystania.
- Poradnik, jak argumentować i korzystać z narzędzi w sieci, dostępnych za darmo.
I wiele innych prezentów i to wszystko za Jeden dobry uczynek!
Karolcia

Postautor: szot » środa 19 mar 2014, 09:35

Witam.
Czy system moneygift nadal działa ?
szot

Postautor: michal140 » poniedziałek 23 maja 2016, 11:10

Można dużo zaoszczędzić pozbywając się różnych nałogów, dlatego polecam zajrzeć na www.cyfrowydetox.pl, pomoże to każdemu kto jest pod wpływem uzależnienia.
michal140

Wróć do Programy partnerskie