Za10groszy PP - zarobiłem 6000zł

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Za10groszy PP - zarobiłem 6000zł

Postautor: Martu11 » sobota 22 cze 2013, 18:00

Portal Za 10 groszy sprzedaje BID-y, którymi przebija się aukcje. Twoim zadaniem jest zachęcić ludzi do rejestracji w portalu i kupna BIDów. Jest to całkiem proste.
DOŻYWOTNIA PROWIZJA OD ZAREJESTROWANEGO UŻYTKOWNIKA - 8%
PIERWSZE KUPNO + 5 ZŁ
Jako że BIDów kupuje się BARDZO DUŻO, miesięczne efekty wyglądają tak ja wyżej... spokojnie można wyciągnąć 6000zł.

Obrazek

Rejestrujemy się jako zwykły użytkownik i przechodzimy do zakładki partnera.

http://www.najtaniejwsieci.pl
Martu11

Re: Za10groszy PP - zarobiłem 6000zł

Postautor: Porcelanowalady » czwartek 18 lip 2013, 14:08

dziwne, mnie to nie zachęciło za bardzo...
Porcelanowalady

Postautor: sknery » poniedziałek 23 gru 2013, 12:27

Można coś tam wygrać! Ja czasami coś tam stargam! Nie ukrywam, że jest duża konkurencja ale grunt, to dobra strategia! I wcale nie trzeba dużo mieć bidów!
No, nie wolno być pazernym!
http://terazagrosze.blogspot.com/
sknery

Postautor: Eryk » czwartek 26 gru 2013, 12:40

Serwis za10groszy, to szansa na wygranie wartościowych rzeczy po obniżonej cenie, a czasami po znacznie obniżonej cenie lub nawet za przysłowiowe grosze, ale należy sobie zdawać sprawę również z tego, że można równie dobrze stracić swoje pieniądze. Ważne jest, aby przed przystąpieniem do aukcji dobrze się zapoznać z regulaminem serwisu i z samym serwisem. Poobserwować aukcje innych, poczytać bloga serwisu za10groszy i działać w przemyślany sposób.

Co ciekawe właściciele serwisu pozwalają wypróbować serwis za darmo nie inwestując ani złotówki. Są sposoby zdobywania darmowych bidów i wzięcia udziału w licytacjach całkiem za darmo, ale wymaga to trochę zaangażowania. W każdym razie za darmo czy nie, można wygrywać w serwisie fajne rzeczy, ale trzeba działać w przemyślany sposób, a nie na hura rzucać się na pierwszą lepszą aukcję.

Co do programu partnerskiego za10groszy, to sam również tam zarobiłem kilka tysięcy złotych, tak więc potwierdzam, że serwis jest wypłacalny i słowny.

Zainteresowanych serwisem za10groszy zapraszam na mojego bloga, który opisuje dokładnie wszystko co i jak. Znajdziecie tam info o tym jak licytować, jak zdobywać bidy za darmo, jak zarabiać na programie partnerskim serwisu, itp. Są tam również ciekawe artykuły i opinie innych użytkowników tego serwisu.
Zapraszam - http://kupowaniezagrosze.blogspot.com/
Eryk

Postautor: Ares » czwartek 02 sty 2014, 07:20

Witam wszystkich!
Dla zainteresowanych mam do sprzedania 1000 bidów do serwisu za10groszy.pl w bardzo atrakcyjnej cenie.
DLA ZAINTERSOWANYCH MÓJ MEIL
sliwka255@interia.pl
KTO SZYBSZY TEN LEPSZY
POZDRAWIAM
Ares

Postautor: Dzida » wtorek 14 sty 2014, 17:48

Nie polecam ,posiadam przedmiot wygrany na za10groszy ,który się uszkodził.
A jest to telefon Sony Xperia Z zaznaczam nie był tani a w Bidach po przeliczeniu to był majątek ,Sony wydało ekspertyze na podstawie ,której powinna byc wykonana
wymiana telefony .Od miesiąca Sierpnia 2013 ubiegam się o wymiane tego telefonu w dniu dzisiejszym mamy już 14-01-2014 ,łatwo policzyć ile czasu mineło i sprawa jest w
toku już miał być wysłany w dn07-01-2014 dalej echo.
APELUJE ZA10Groszy z gwarancji trzeba się wywiązywać.
Dzida

Postautor: Ufok » środa 29 sty 2014, 11:30

Udało mi się tam wygrać w sumie dwie rzeczy zabawkę o raz suszarkę. Jak się porwałem na coś droższego to od razu wtopa.
Obserwowałem jedną z moich aukcji od początku do końca i mam dowód, że są tam boty. Miałem 200 bidów dałem wszystko na jedną z aukcji. Nie od samego początku, ale włączyłem się w trakcie. Na początku był trzy osoby a następnie zostałem tylko ja i druga osoba. Szliśmy łeb w łeb w momencie, gdy mój automat postawił ostatni bid z konta dokładnie w tym momencie pojawił się nowy użytkownik i informacja automat - zmiana ustawień. Zrobiłem sobie print screena z tego na pamiątkę:). Tak, więc gość który miał wygrać niestety musiał dalej licytować pewnie tak długo aż serwis zarobił odpowiednią kwotę. Sorry, ale nie wierzę, że ktoś wystartował z aukcją dokładnie w momencie jak ja postawiłem ostatni bid. Pozdrawiam. Ufok.
Ufok

Postautor: nieza10groszy » środa 19 lut 2014, 15:41

Oto moja historia jak zostałem okradziony przez ten serwis.
http://nieza10groszy.bloog.pl/
Przedstawiam tutaj niezbite dowody wraz ze screenami na oszustwa, których dopuszcza się ten serwis. :evil:
nieza10groszy

Postautor: Lola34 » czwartek 09 paź 2014, 15:49

:D O w morde, lepiej patrzcie co ja najlepszego znalazłam a nie wypisujecie jakieś durne komentarze. . Ehhhh, łądujecie kase w te nędzne bity srity i nic ;p Podaję wam artykuł którego wyczaiłam, warto przeczytać, dobrze że zawczasu zauwazyłam :
Kod: Zaznacz cały
http://zyziu.pl/forum/za10groszy-pl
Lola34

Postautor: owsiana » poniedziałek 10 lis 2014, 06:53

Jakoś mnie nie przekonuje ten PP... Jest dużo innych PP z pewniejszymi zarobkami:) Ja jakiś czas temu zostałam wydawcą w NetSales i jak na razie jest ok. Współpracują z takimi firmami jak Orange czy Nexterio więc można zarobić. Poza tym są wypłacalni i nie trzeba na kasę czekać po pół roku. Kiedyś bawiłam się w wypełnianie ankiet a przez 5 miesięcy zarobiłam 20 zł i mi tego nie wypłacono:/.
owsiana

Następna

Wróć do Programy partnerskie