PP Wonga

Jak zarabiać na programach partnerskich.

PP Wonga

Postautor: wydawca » sobota 23 lis 2013, 16:24

Witam,

Czy ktoś z Was uczestniczy w programie partnerskim Wonga? Jaka tam wychodzi walidacja? Jaki procent wniosków akceptują/odrzucają?
wydawca

Program Partnerski Wonga

Postautor: Romeo » niedziela 24 lis 2013, 12:46

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że rozliczenia są przeciętne. Teraz większość firm waliduje rzetelnie.
Jeśli sam masz z tym problemy to zastanawiam się czy czasem tematyka Twojego serwisu nie jest zbyt popularna wśród zadłużonych i BIKowców, którzy są już wszędzie odrzucani.
Romeo

Re: PP Wonga

Postautor: wydawca » wtorek 26 lis 2013, 17:07

Co to według ciebie znaczy, że rozliczenia są przeciętne? 5%, 50% a może 90%? Chyba sam nie wiesz co piszesz. Myślisz, że procent zaakceptowanych wniosków zależy od jakości leadów? :lol: To spróbuj u Providenta, tam możesz mieć stu procentowe leady od znajomych a walidacja i tak będzie na poziomie 3-5%.
wydawca

Re: PP Wonga Pożyczki

Postautor: Adam O. » środa 30 lis 2016, 11:57

Tego się nie da miarodajnie określić i porównać, bo za dużo zmiennych. Po pierwsze różnice w ruchu chociażby ze względu na ciągłe zmiany w Googlach. Po drugie okresowe różnice w zainteresowaniu pożyczaniem, czyli sezony. Np. przed świętami i w wakacje teoretycznie powinno być więcej wniosków. Po trzecie opóźnione wnioski, bywa że walidacja następuje pod długim czasie. Po trzecie zmiany w kampaniach. Po czwarte zmiany na stronie landing page itd.

Ja korzystam bezpośrednio z tego programu w Marketing Wizards obecnie się nazywa iProspect. Oni organizują ten program dla Wongi, pozostałe sieci chyba biorą od nich.
Mam go w kilku miejscach w formie linku: np: w artykule z własną opinią o Wonga http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/03/wonga-pozyczki-opinie-internetowe.html
Pożyczki w Wonga nie są jednak takie dobre jak w reklamach. Często jest dodatkowa weryfikacja, nie tak łatwo tam dostać pożyczkę jak w Vivus.
Adam O.

Postautor: Onel » środa 30 lis 2016, 12:52

Trochę kiedyś próbowałem się bawić w programy partnerskie, może nie akurat ten ale ogólnie mówię o finansowych. Miałem ileś tam wysłanych wniosków z czego zostało zaakceptowanych może z 10% albo mniej. Najgorzej było z leasingiem prawie wszystko odrzucali.
Onel

Re: PP Wonga Pożyczka

Postautor: Adam O. » środa 30 lis 2016, 13:02

To zależy od wielu czynników. Są różne kampanie i mają różną walidacje. Ta jest że tak powiem średnia, bo Wonga chyba sporo wniosków odrzuca i nie udziela pożyczki. Do tego konstrukcja ich strony też moim zdaniem nie jest najlepsza.

Kiedyś był inny model rozliczeń, bo teraz jest CPL za wniosek i weryfikacją + CPS, a kiedyś był tam CPS ale z 2 bonusami za brak innych reklam na stronie lub za umieszczenie na pierwszym miejscu w rankingu +20 CPS (dodatkowo) oraz za aktualizację materiałów reklamowych i grafik +20CPS dodatkowo i to było doliczane do podstawowej stawki, która dodatkowo rosła w miarę ilości wniosków dostarczonych miesięcznie powyżej 100, 200 itd. ale to i tak poza moim zasięgiem było.

Przy czym stawka sumaryczna wychodziła całkiem dobra. Teraz jest mniej, ale za zweryfikowaną przelewem rejestracje jest dodatkowo CPL. W moim przypadku to chyba wszystko i tak na jedno wychodzi.
Adam O.

Postautor: Admiasz » środa 30 lis 2016, 13:12

Nie ma idealnych programów. W każdym miałem jakieś reklamacje a korzystałem już z Agory, Comeprii, TM, Bankiera i kilku innych. Ile wniosków jest niesłusznie odrzucanych, to nawet się boję myśleć, ale tak jest. Reklamodawcy, szczególnie bankowi wymyślają coraz to więcej warunków koniecznych do spełnienia do akceptacji leada, ciągle coś zmieniają. Czasem szału idzie dostać. Pożyczki pozabankowe są stabilniejsze zdecydowanie niż banki w kwestii kampanii reklamowych.
Admiasz

Postautor: Giepes » środa 30 lis 2016, 13:20

To dlatego tak polecacie swoje strony, bo tam macie linki partnerskie i na tym zarabiacie. Tylko jak to świadczy o waszej wiarygodności? Jak tu pisze ktoś, że za ustawienie Wongi na pierwszym miejscu w rankingu ma dodatkowy bonus. To ile są warte rankingi i te wszystkie analizy.
Giepes

Postautor: Admiasz » środa 30 lis 2016, 13:29

No trochę tak jest, szczególnie z rankingami. Zawsze przy lepszych stawkach są bardziej polecane oferty danej firmy, niże firmy, która ma niższe stawki. Przy czym ja na przykład zawsze piszę prawdę i to jak dany produkt wygląda. Nie wciskam kitu żadnego i co wiem to napiszę, nawet ostrzegam przed niespłacaniem i informuję, że opłacalna jest tylko pierwsza pożyczka za darmo, a poza promocją jest strasznie drogo. Piszę nawet żeby wkalkulować sobie czas księgowania przelewów, żeby nie czekać na ostatnio chwilę itp.
Admiasz

Postautor: antek a » poniedziałek 06 lut 2017, 18:31

Różne sa programy partnerskie, gorsze i lepsze, dobrze to wychodzi w Profi Credit bo wypłacają 60zł za kazda podpisaną umowę wiec mozna sobie duzo kasy nakrecic poza normalna pracą.
antek a

Następna

Wróć do Programy partnerskie