Opinie o program partnerski Bankier.pl

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Opinie o program partnerski Bankier.pl

Postautor: zet » niedziela 29 maja 2011, 21:29

Bankier.pl to aktualnie jeden z największych portali finansowych w polskim internecie. Wchodzi w skład grupy między innymi z takimi gigantami jak ceneo.pl czy najwiekszy serwis aukcyjny allegro.pl. Jest to także ciekawy program partnerski dla stron o tematyce finansowej. Program polega na oferowaniu produktów finansowych oferowanych przez banki oraz różne instytucje finansowe. Od każdej zrealizowanej transakcji wypłacana jest odpowiednia prowizja. Obsługa panelu jest bardzo prosta i po zarejestrowaniu bez problemu można umieszczać kody lub linki do odpowiednich produktów na swoich stronach. Ze swojej strony mogę dodać, że bankier.pl zawsze rzetelnie płaci w terminie wszystkie prowizje na podstawie wystawionej faktury lub rachunku. Link do programu to http://www.systempartnerski.pl/.

Jeśli macie ciekawe spostrzeżenia i uwagi co do najlepszych kreacji lub konkretnych ofert to piszcie. Warto wiedzieć co najlepiej zarabia w programie partnerskim bankier.pl.
zet

Re: Opinie o program partnerski Bankier.pl

Postautor: Plastus » wtorek 13 wrz 2011, 13:00

A ile wynosi taka prowizja? Bo może lepiej byłoby wejść w jakieś układy bezpośrednio z bankiem albo doradcami, którzy otrzymują wyższe prowizje niż te, które oferuje Bankier. Da się na tym zarobić sensowne pieniądze?
Plastus

Postautor: cleo » czwartek 05 kwie 2012, 14:38

Wykonuje gotowe strony pod system partnerski bankier systempartnerski.pl itp
TANIO - wraz z bezplatnym utrzymaniem strony na moich serwerach

wygląd przykladowej strony :
http://szybkiepozyczki.org.pl

pytania kontakt cleo@mixbox.pl
cleo

Postautor: tetsuo2 » wtorek 28 sie 2012, 13:23

No, ten program wydaje mi się sensowny. Mógłbym w to wejść, może kiedyś...
tetsuo2

Postautor: Dom!n!k » środa 12 wrz 2012, 21:57

@cleo: brakuje Ci na tej stronie najlepszego programu z branży pożyczek pozabankowych, czyli PP Profi Credit: www.partner.proficredit.pl. Żadnych minimów do wypłaty a prowizje są bardzo duże - 2% kwoty pożyczki przy maksymalnej jej wysokości daje 200 złotych. Dobry pieniądz dla skutecznych.
Dom!n!k

Postautor: tomekl » sobota 15 wrz 2012, 19:38

Bankier? jestem w nim od lat. Jest lepiej i gorzej, ale jest. Polecam !
tomekl

Pożyczki, kredyty, finanse - program partnerski Bankier.pl

Postautor: Oszukany » piątek 09 lis 2012, 09:59

Widzę, że zagląda tu sporo osób jednak nie znalazłem jeszcze nic konkretnego w tym temacie, a najbardziej interesują mnie pp z finansami. Czy ktoś może polecić jakiś konkretny program z pożyczkami i kredytami? Mam strony zarówno z pożyczkami pozabankowymi jak i z kredytami samochodowymi? Który bank płaci największe i najbardziej rzetelnie prowizje za kredyt samochodowy? Może nawet nie który płaci największe ale który uczciwie rozlicza i w ogóle płaci , a nie bierze dla siebie to co się należy wydawcy ? :)
Oszukany

Postautor: Oszukany » środa 23 sty 2013, 11:16

Cisza w temacie więc trza go podbić bo naprawdę szukam jakiegoś dobrego programu partnerskiego z kredytami samochodowymi a moje pierwsze doświadczenia w tym temacie z bankierem nie wyglądają najciekawiej. Może ktoś z was ma tam sprawdzony patent dla strony dobrze stojącej w wyszukiwarkach na słowa kluczowe związane właśnie z finansowaniem aut na raty.
Oszukany

Postautor: morfeus » piątek 19 kwie 2013, 13:54

Jednym z tego typu programów i z pewnością wyrózniającym się jest comperialead.pl - bardzo dynamicznie rozwijający się program partnerski z ogromna bazą produktów, innowacyjnymi narzędziami (porównywarki, kalkulatory, widgety itp ) których wdrożenie jest bardzo intuicyjne a w razie jakichkolwiek niejasności mamy do dyspozycji konsultanta, który blyskawicznie reaguje na nasze pytania i prośby. Możemy tu promować produkty praktycznie wszystkich polskich banków, w tym oczywiście wspomniane powyżej kredyty samochodowe. Ponadto, to co jeszcze wyróżnia ten pp to wysokie stawki prowizyjne, które w trakcie współpracy z comperialead mogą wzrastać w przypadku osiągania dobrych wyników przez partnera, co więcej do dyspozycji mamy przejżysty panel ze statystykami, dzięki czemu w każdej chwili wiemy na jakmi etapie weryfikacji znajduje się każdy lead
morfeus

Postautor: Eryk » wtorek 11 cze 2013, 21:26

Mam pytanie do osób, które zarabiają na programach partnerskich z branży finansowej. Jaki ruch trzeba mieć na stronie, aby zarabiać jakieś zauważalne pieniądze?
Ile w ogóle zarabiacie na tych programach partnerskich? może ktoś pochwali się jakimiś statystykami.

Ja przystąpiłem do pp bankier i założyłem 5 miesięcy temu bloga pod programy partnerskie pożyczek pozabankowych. na dzień dzisiejszy mam ok. 15 odwiedzin dziennie i zarobiłem 118 zł.
Zastanawiam się jaki ruch trzeba mieć aby wyciągać ponad 1000 zł miesięcznie z jednego serwisu. Moim celem jest osiągnięcie 1000 odwiedzin dziennie, ale ciężko się przebić przez konkurencję. Myślę jednak, że przy takim ruchu można już cos zarabiać każdego miesiąca.
Eryk

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie