Opinie o program partnerski Bankier.pl

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Re: Opinie o program partnerski Bankier.pl

Postautor: CleoNiles » wtorek 27 sie 2013, 09:14

Witam

Wykonuję TANIO gotowe strony pod systemy partnerskie związane z finansami kredytyami pożyczkami, otrzymujesz gotowy serwis, wraz z bezplatnym utrzymaniem strony na serwerach , konfiguracją, domeną itp

wygląd przykladowej gotowej strony
Kod: Zaznacz cały
www.SzybkieKredyty24.pl

pytania oraz kontakt cleo@mixbox.pl
CleoNiles

Postautor: mrkiniu » sobota 21 wrz 2013, 17:57

Mi bardziej odpowiada program partnerski money2money.
Działam w nim od 2006 roku i nigdy nie miałem problemu z wypłatą prowizji.
mrkiniu

Postautor: ewunia85 » czwartek 17 paź 2013, 10:36

Witam! Jak długo czeka sie na przelew z bankiera po wysłaniu rachunku?
ewunia85

Postautor: jania » wtorek 07 sty 2014, 14:09

Czy to prawda, że w tym PP mają tak wysokie konwersje? http://www.gtf.pl/Strefa-agenta/Wspolpraca
Czytałem, że w zasadzie większość wniosków przechodzi - prawda? Jeśli tak, to czy mówimy o stronach o tematyce finansowej, czy innych?
jania

Postautor: Arek8887 » wtorek 06 maja 2014, 09:29

Ostatnio dla testu wysłałem wniosek ze swojej strony w bankier na moją żonę w Kredito i w Inteligo - konto w obu wnioskach zawarła umowę, przywiązałem dużą uwagę aby dokładnie złożyć wniosek, nie cofać strony i mieć aktywne cookies - wnioski od ponad miesiąca wiszą jako kliknięte niepotwierdzone.
Wszystkie warunki zostały spełnione. Czekam do końca maja i piszę reklamację na te dwa wnioski.

Pozdrawiam
Arek8887

programy partnerskie Bankier.pl

Postautor: Marysieńka » wtorek 06 maja 2014, 19:06

Arek8887 pisze:Wszystkie warunki zostały spełnione. Czekam do końca maja i piszę reklamację na te dwa wnioski.

Ja tam bym się zastanowiła czy to czasem nie jest oszustwo - załóżmy, że złożysz reklamację i ci ją uznają, ale co z innymi w przyszłości ??
Koniecznie napisz jak sprawa się zakończyła.
Marysieńka

Postautor: Arkk » wtorek 05 sie 2014, 08:24

Z programu partnerskiego bankier.pl znikaja wnioski - w kwietniu żona wzięła celowo pożyczkę, która spłaciła po 2 dniach, wniosek wisiał do lipca jako wysłany i zniknął - rzekome wynagrodzenie 100zł. Założyłem również konto w VWbank - wniosek również wisiał jako wysłany i potwierdzony, aż znikł. Dla mnie jest to istotnie nieuczciwe, bo w większej ilości wniosków użytkownik się nie odnajdzie, jeśli mówimy o śledzeniu kilku wniosków to niestety prawda wypływa na wierzch.
Arkk

Postautor: Oszukany » wtorek 19 sie 2014, 07:14

Nie warto. Oszukują, nie wyplacaja prowizji. Z dala od tych oszustów! !!! Lepiej isc do konkurencji tam przynajmniej placa.
Oszukany

Postautor: dawidzio226 » środa 08 paź 2014, 23:06

Ci którzy piszą źle o programie Bankiera pewnie z niego nie korzystali (i opinia goni opinię) albo korzystali niezgodnie z regulaminem. Ja osobiście sprawdzałem ich na wszystkie możliwe sposoby i wszystko w największym porządku! Wypłaty na konto dwa trzy dni po wysłaniu rachunku na ich adres poleconym (zależy od poczty, nie ma opcji online musi być ręczny podpis). Wszystko ok polecam. Chcących więcej info zapraszam na milionzapolecenia.blogspot.com pozdrawiam tych którzy nie zapieprzają na etacie ;)
dawidzio226

Postautor: Gość » piątek 14 lis 2014, 17:32

A u mnie przez stronę partnerską firma wzięła kredyt hipoteczny na hale, magazyny itp. na kwotę 2 700 000 pln. Prowizję proszę sobie policzyć ;)
Gość

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie