Opinie o program partnerski Bankier.pl

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Re: Opinie o program partnerski Bankier.pl

Postautor: Żóltodziub » niedziela 28 gru 2014, 22:26

Gość pisze:A u mnie przez stronę partnerską firma wzięła kredyt hipoteczny na hale, magazyny itp. na kwotę 2 700 000 pln. Prowizję proszę sobie policzyć ;)

Witam,
Zastanawiam się nad dorobieniem kasy (mam kredyt do spłacenia, komornika na karku a finansów brak). Czy to się sprawdza? Jak mam zacząć? Pomóżcie proszę:) Boję się zaczynać cokolwiek żeby nie narobić sobie dodatkowych problemów a wiem, że łatwo można zostać oszukanym. Proszę o każdą poradę i opis krok po kroku. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Żóltodziub

Postautor: amberus » wtorek 06 sty 2015, 23:03

Napisz, a pomogę , uczciwie. Co do dobrych partnerskich to mam tu - www.zarabiamwpartnerskich.webnode.com [ oraz super pracę dla kobiet w miejscu zamieszkania - www.sukceszloupre.pl/Janusz ]
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: Andriu » środa 28 sty 2015, 13:56

Na początku było w porządku całkiem przyzwoite prowizje,jednak przez nieprzejrzysty system weryfikacji wniosku jest sporo a prowizja minimalna -rodzi się pytanie dlaczego wydawca nie ma podglądu na weryfikacje klienta? Jestem w systemie od 2006 i od jakiegoś czasu przestałem ich polecać...
Andriu

Postautor: amberus » środa 28 sty 2015, 16:07

Bierz się za to - Witam, zajmuję się zarabianiem w necie i poznałem masę różnych ofert. Jednak nie dają takich dochodów jakie bym chciał. Szukałem czegoś konkretnego na lata, nie tylko dającego solidny dochód, ale przede wszystkim takiego biznesu który buduje się łatwo, szybko, posiadający super produkt. Dobry biznes to też taki gdzie nie musimy nikogo namawiać, zapraszać, polecać czy handlować. Ten spełnia wszelkie moje wymagania. Opracowałem konkretny sprawdzony już w praktyce sposób prowadzenia tych biznesów. Tu nie tylko otrzymasz moją pomoc ale też gotowy scenariusz działania oraz stronę pod ten biznes gratis. Czyli biznes jak na dłoni. Tu praca legalna, w miejscu zamieszkania jak i w realnym życiu. Wypłaty co tygodniowe. Firmy sprawdzone, pewne.
Tu zawsze będę Ci pomagał aż do momentu solidnych dochodów. Uczciwie i rzetelnie. Nie musisz na tym się znać. Poznaj tylko produkt a zrozumiesz jakie tu mamy możliwości. Tu też osiągniesz w dość krótkim czasie dochód pasywny, w granicach 5 tyś zł. miesięcznie [ praktycznie w pół roku ] Jeśli będziesz mieć pytania - pisz śmiało lub dzwoń - 609 583 837. Zawsze szczerze odpowiem. Zapoznaj się z tym wyjątkowym biznesem - www.lamininazdrowie.pl.tl [ dowody skuteczności - podeślę ] drugi biznes, też nowość - nie tylko dla Pań.
http://sukceszloupre.pl/Janusz/ - - to najtańszy biznes, tu zaczynasz od wkładu 45 zł, który Ci się pomnoży wielokrotnie w kilka tyg. [ powiem jak] Jak masz więcej środków wchodź w te z wyższej półki - jak laminina czy ten -
http://tobiznes.lavylites.com
www.lavylitesbiznes.webnode.com - To produkty dbające o nasz zdrowie, oraz przedłużające życie. Ostatni ;Lavylites' to wyjątkowe produkty - działające natychmiastowo, leczenie bólu itp.[ Opinia innych co używają -'rewelacyjne; ] [[ dla tego tu zarabia się dużo i szybko ]] Poczytaj na stronach i pisz.
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: pawel » poniedziałek 20 lut 2017, 20:31

coraz wiecej moich znajomych w trakcie studiow i po studiach i nawet teraz juz pracujacych jest w programie partnerskim profi credit bo maja chyba ze wszystkich najnormalniejsze warunki, takie logiczne, dla ludzi, przejrzyste wszystko jest. Dostajesz 60zl za spisany wniosek i wypłata w każdej chwili, bez progów, wiec nie trzeba czekać na kase.
pawel

Postautor: Hehehe » sobota 18 mar 2017, 19:57

Oszusci !!!! Nie wylplacaja wszystkirgo i zaslaniaja sie zawsze swoim regulaminem gdzie pu kt zaslania punkt. Oni nigdy nie sa winni . Nie polecam
Hehehe

Postautor: piotrek w » poniedziałek 20 mar 2017, 14:20

Rózne programy zepsuly mi zdrowie a dopiero PP Profi Credit jest rzecyzwiscie cos wart i jest to profesjonalnie ogarniete, najwazniejsze rzeczy 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem., brak progów wypłaty prowizji i dostajesz od firmy panel internetowy do pracy
piotrek w

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie