Najlepszy program partnerski w internecie

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Najlepszy program partnerski w internecie

Postautor: marley » piątek 27 lut 2015, 11:33

witam ;) ja chciałam powiedzieć troszkę o programie partnerskim który niedawno znalazłam a ponieważ staje się on coraz bardziej popularny to postanowiłam się z wami nim podzielić. Po pierwsze to nic trudnego! wystarczy polecać produkty które sklep nam proponuje za każdy zakup dostajemy prowizje nawet do 50 % ! :) wiec to doskonały sposób na dorobienie sobie do domowego budżetu, mój program partnerski z którego korzystam jest pewny wiec z czystym sumieniem go polecam z reszta tu macie link http://nplink.net/YfT47w08 , wszystko na stronie jest jasno i wyraźnie napisane więc na pewno każdy dokładnie wszystko zrozumie :) warto spróbować czegoś nowego a na tym programie nic nie stracimy a jedynie dorobimy !:) wiec życzę wszystkim miłego zarabiania pieniążków ;)
marley

Re: Najlepszy program partnerski w internecie

Postautor: przemyslawpufal » czwartek 17 wrz 2015, 13:23

Szkoda, że jest tak mało produktów, które można promować. Oczywiście wystarczy znaleźć odpowiednie grupy docelowe i można zarobić, ale jednak produktów mogłoby być więcej :)
przemyslawpufal

Postautor: Salomona » wtorek 13 paź 2015, 18:55

Jakoś mi się nie chce wierzyć, że da się w ten sposób zarobić pieniądze
Salomona

Postautor: Lavertis » wtorek 20 paź 2015, 11:23

Również coś mi się wydaje że może być ciężko , a jeśli już udaje się coś zarobić to pewnie są to bardzo małe kwoty. Chociaż mogę się mylić.
Lavertis

Postautor: kacperwujek » wtorek 13 wrz 2016, 15:29

Pochwal się może swoimi wynikami. Daj jakiś obrazek, w miarę aktualny.
kacperwujek

Postautor: tolek » piątek 10 lut 2017, 12:10

Programy partnerskie to świetna sprawa zeby nie robic meczacych nadgodzin. Ja jestem w PP Profi Credit i aktualnie jeszcze sie ucze a z tego wykrecam sobie normalną pensję jakbym pracowal na etacie, a wiem że duzo ludzi normalnie pracuje 8 h dziennie i jeszcze do tego maja jakies programy partnerskie.
tolek

Postautor: norbert » czwartek 06 kwie 2017, 13:07

Mi w tym PP idzie bardzo dobrze, wlasciwie chyba najlepiej bo z miesiaca na miesiac mniej wiecej wiem jakiej wypłaty mam sie spodziewac i nigdy nie schodze ponizej 2000zl miesiecznie, pracuje sie spoko jest 60zl za kazdy spisany wniosek + panel internetowy do obslugi
norbert

Postautor: Jarek » czwartek 01 cze 2017, 09:07

Cześć,
Współpracuje z money2money od ponad 2 lat i muszę wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony :) Szeroka baza produktów z których jestem w stanie pobierać naprawdę zadowalające prowizje oraz bardzo ciekawy system poleceń wydawców powoduje, że zarabiam bardzo przyzwoite pieniądze 2500zl-3000zl. Co ciekawe w ostatnim czasie m2m uruchomiło również sporą ilość konkursów, które tylko powiększają mój zarobek. + rzecz, która mnie zaskoczyła to dobry support, dużo osób narzeka na słaby kontakt z m2m, co w moim przypadku jest zupełną nieprawdą - zawsze otrzymywałem odpowiedzi na moje pytania ;)
Jarek

Postautor: darzac » piątek 02 cze 2017, 10:05

Witam, na podobnej zasadzie działa ceneo. Korzystam z niego w pełni i jestem zadowolona. Jeśli chcesz podsyłam linka, zarejestruj się i zacznij działać a co za tym idzie - zarabiać! Na prawdę jak jesteś aktywny to można wyciągnąć fajne pieniądze. Ja posiadam dwa blogi, na dwóch jest ruch;) Wszystko idzie w dobrą stronę. Polecam - oto link --> Witam, serdecznie polecam pp ceneo, ja już zarabiam fajne pieniądze. Wystarczy, że się zarejestrujesz i bedziesz aktywnie działał. Zapraszam --> h ttps://partnerzy.ceneo.pl/Account/Regis ... rrer=14317
darzac

Postautor: endi » niedziela 16 lip 2017, 23:17

Programów partnerskich w internecie jest dużo i w każdym ładnie można zarobić, ale nie jest to łatwe. Wybór takiego programu zależy od miejsca gdzie chcemy go promować lub tematyki strony (jeśli taką mamy). Łatwiej o konwersję jeśli strona będzie dobrana tematycznie do programu partnerskiego ;)
endi

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie