Lokata Happy Plus z Idea Bank jaki system partnerski wybrać?

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Lokata Happy Plus z Idea Bank jaki system partnerski wybrać?

Postautor: Adam O. » sobota 24 gru 2016, 15:46

Hej możecie mi polecić jakiś system partnerski dla kampanii lokat Happy i Happy Plus z Idea Banku? Teraz poznikała ta kampania z ofert wielu pośredników, ale ona jest względnie stała i szukam jakichś alternatyw. Na dany moment mam TMefekt, bo tylko tam została. Agora, Comperia i Bankier wycofały.

Będę też wdzięczny jakbyście mi doradzili jak zamieścić linki partnerskie. Aktualnie mam tylko tekstowe w artykule na tematy lokaty Happy http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/ ... -bank.html
Lokata Happy Plus zwykle szybciej znika niż ta zwykła. Zazwyczaj znikają pod koniec miesiąca i pojawiają się na początku nowego, ale nie zawsze.
Adam O.

Re: Lokata Happy Plus z Idea Bank jaki system partnerski wyb

Postautor: Krachus » sobota 24 gru 2016, 15:50

Co do programów tego typu, to nie ma idealnego, w każdym miałem już reklamacje. Zawsze się zdarzy, że coś nie zadziała a to z winy samego programu, a to z winy reklamodawcy. Trzeba pilnować. Tylko bardzo trudno to przetestować, bo jak jedynie wysyłając wnioski na znajomych.
Krachus

Postautor: Preciozo » sobota 24 gru 2016, 15:52

Już odejdźcie od tych komputerów i zajmijcie się przygotowywaniem wieczerzy. Dzisiaj Wigilia, jakby ktoś zapomniał. Nałogowcy ;)

Wesołych Świąt.
Preciozo

Postautor: zacznijzarabiac » niedziela 25 gru 2016, 17:05

Widzę że kolega ma ten sam problem co ja. Aktualnie zwykłą lokatę mam w ebroker a plus w tmefekt. z ebroker mam ten problem ze cos mi smierdzi z walidacją u nich aczkolwiek to tylko przeczucie nie poparte danymi, bo ciągle zbieram się do policzenia CR w ich przypadku. Walidacje mają co około 2 tygodnie przed świętami nie zrobili jej bo miałem dostać info od opiekuna w tej sprawie, a nie dostałem. Tak samo TMUB trochę kliknięć było i niby nic nie weszło. Widzę że wymieniłeś 4 z 6 finansowych sieci afiliacyjnych brakuje m2m - średnio tam z UX oraz staty to jakaś porażka tak samo jak kontakt z nimi, oraz wymieniony ebroker.
zacznijzarabiac

Postautor: Giepes » poniedziałek 26 gru 2016, 12:19

zacznijzarabiac pisze:
Aktualnie zwykłą lokatę mam w ebroker

Jaką masz stawkę dla zwykłej Lokaty Happy w tym ebroker? Bo ostatnio do mnie pisali, ale w sumie ich olałem, bo już mi się nie chciało kolejny raz podmieniać linków i kombinować, bo ciągle te programy coś zmieniają. Nie mówiąc o bankach, które non stop zmieniają oferty.

Co do walidacji, to ja mam chyba wątpliwości co do prawie każdego programy i to spore.
Giepes

Postautor: Onel » środa 28 gru 2016, 13:40

Ja czasem testuję wypełniając wniosek samemu korzystając z generatora pesel i nr dowodu, są takie na necie. Przy czym tak można sprawdzić tylko czy wysłane wnioski zliczają się prawidłowo, ale nie sprawdzisz tak CPS.

No i powiem szczerze, że nie każdy się odnotowuje. Czasem albo coś pójdzie nie tak, albo nie wiem jaka jest przyczyna, ale to się zdarza we wszystkich programach, a przynajmniej w tych finansowych, bo z innymi nie miałem do czynienia .
Onel

Postautor: AdamsGPA » czwartek 29 gru 2016, 15:02

Do tego jeszcze większość musi być z unikalnego IP, nie wiem czemu i po co. Banki też kombinują jak najmniej zapłacić. Jedyne co możesz zrobić to zdać się na zaufanie do PP i do reklamodawcy, a na ile są rzetelni to nie sprawdzisz, bo nie ma jak. Jedyne co można zrobić to się z tym pogodzić, że nie wszystko będzie tak jak powinno, ale i tak wychodzi to lepiej niż sieci CPC.
AdamsGPA

Postautor: Krachus » poniedziałek 02 sty 2017, 13:40

Z reguły im mniej pośredników, tym lepiej, ale nie zawsze. Zdarza się, że duże programy ze względu na dużą ilość wysyłanych wniosków wynegocjują lepsze stawki niż np. dedykowany program danego banku dostępny dla wszystkich. Aczkolwiek rzadko się tak zdarza, jak już to te duże sieci albo mają podobnie jak główny program bezpośrednio od reklamodawcy, albo mają nieco niższe stawki, a czasem o wiele niższe stawki.
Krachus

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie