Oszukani przez program partnerski provident

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Oszukani przez program partnerski provident

Postautor: Oszukany » sobota 03 lis 2012, 16:52

Osobom, które w ostatnich miesiącach korzystały z programu partnerskiego oferowanego przez providenta nie muszę chyba tłumaczyć o co mi chodzi prawda? Każdy kto promował pożyczki provident przez ich program partnerski może czuć się totalnie oszukany i wręcz okradziony po walidacji. Dla nie wtajemniczonych powiem tylko, że ostatnio średnia zatwierdzonych po walidacji leadów w providencie nie przekracza chyba 5% a bywa, że jest sporo niższa. Ja raz się dałem nabrać i więcej nigdy nie zamierzam wrzucać ich skryptów na swoje strony i wszystkich innych przestrzegam bo pewnie rozczarują się nie mniej niż ja.
Jednak pomyślałem sobie, że może warto zebrać się w większej ilości takich których provident nabił w butelkę i wytoczyć im jakiś zbiorowy proces? Oni liczą na to że setki osób wrzuci ich banerek i nikt pojedynczo nie będzie chciał się z nimi sądzić jednak jesli zbierze się większa grupa to jest szansa udowodnić im nie uczciwe praktyki.
Może nie znajdzie się nikt po za mną to trudno, ale warto było zaryzykowac i założyć ten temat żeby sprawdzić jak u innych wygląda sprawa z rozliczeniami leadów w provident.
Oszukany

Oszukani na programach partnerskich provident - Opinie

Postautor: Obiektywny » niedziela 04 lis 2012, 11:02

Zapomnij o jakichkolwiek pozwach. Umowa jest tak skonstruowana, że niczego nie udowodnisz.
Wystarczy poczytać posty na innych forach webmasterskich - wielu dało się nabić w butelkę Providentowi.

W moim przypadku zarobki były zawsze średnie od kliku lat. Teraz jak wprowadzili wzrost stawek wynagrodzenia nagle zarobki spadły do symbolicznych. Wydymali mnie na maksa.

Widziałem w zeszłym miesiącu, że kolejny raz podnieśli stawki.... Zapewne nikt ich już nie chce reklamować i szukają frajerów na lep wysokich stawek ....
Obiektywny

Oszukani przez programy partnerskie

Postautor: Oszukany » niedziela 04 lis 2012, 11:27

Pewnie masz rację, ale trzeba o tym pisać i może kiedyś ktoś zrobi porządek z tym wszystkimi sieciami reklamowymi i afiliacjami, które robią wydawców reklam w balona i naliczają nam prowizje według własnego uznania nic nigdy nie jesteśmy w stanie im udowodnić. Wiem że to walka z wiatrakami ale nie można siedzieć cicho i dawać się oszukiwać.
Oszukany

Re: Oszukani przez program partnerski provident

Postautor: wydawca » niedziela 04 lis 2012, 18:12

Mam pytanie kiedy teraz będzie walidacja / zatwierdzenie ledów przez Providenta? Działam w tym programie od połowy października i jeśli to prawda co piszesz to nie mam zamiaru promować dalej takiego oszusta.
wydawca

Walidacja w pp Provident

Postautor: Oszukany » niedziela 04 lis 2012, 20:16

prawda prawda :) powiem tak :) przez 1 miesiąc zarobiłem tam ok 7 tys. zł i myślałem że walidacja zrobi z tego chociaż za 2 tys. Po walidacji zostało chyba coś ok 300 czy 400 dokładnie nie pamiętam, ale mało nie zemdlałem jak to zobaczyłem.
Kiedy będzie walidacja dokładnie to CI nie powiem bo nie wiem przez jaką sieć działasz. Najwcześniej chyba walidacje robi Novem bo oni mają już 10 dnia następnego miesiąca rozliczone leady. W każdym razie jeśli masz teraz zarobioną jakąś sumę w Provident to podziel to przez 20 i będziesz wiedział ile Ci zostanie :)
Prośba o napisanie tutaj jak wygląda Twoja walidacja jak już będzie wszystko za kilka lub kilkanaście dni wiadomo.
Oszukany

Postautor: wydawca » niedziela 04 lis 2012, 21:16

Dzięki za odpowiedź. Działam przez sieć Zanox, dam znać co i jak po zatwierdzeniu ledów. Ciekawe czy się zwróci chociaż kasa, którą wpakowałem w reklamę :lol:
wydawca

Program partnerski provident

Postautor: znam Zanox » niedziela 04 lis 2012, 22:15

Chyba krótko działasz w Zanox. Jakieś dwa miesiące temu Zanox wysyłał mailing do klientów i tłumaczył się z działań i rozliczeń Providenta. Było kilka maili, że czekają od Providenta na wyjaśnienia i jakieś tam kity przedstawili.
Poczekaj do walidacji i zobaczysz jak będzie miło.
znam Zanox

pp Provident w Novem

Postautor: Oszukany » niedziela 04 lis 2012, 22:30

Ja miałem providenta przez Novem i nie dość , że nigdy więcej nie wrzucę providenta na strony to jeszcze nigdy więcej nie zamierzam korzystać z sieci Novem. Mówisz że Zanox chociaż coś tam rozesłał natomiast Novem nawet nie raczyli czegoś takiego napisać, mało tego kompletnie mnie olali i nawet nie odpisali z jakimiś najmniejszymi wyjaśnieniami dlaczego walidacja zabrała 95% zarobków. Próbowałem nawet pisać w tej sprawie DW ktoś z zarządu ale też kompletna olewka i zero odzewu. Wszystko co mogę powiedzieć o Novem to tylko to że serdecznie nie polecam nikomu.
Oszukany

Re: Program partnerski provident

Postautor: wydawca » poniedziałek 05 lis 2012, 12:47

Nadszedł wielki dzień walidacji Providenta w sieci Zanox :mrgreen:

Ilość zdobytych leadów dla Providenta: 91
Ilość leadów zatwierdzonych: 3
Do wypłaty: 200 zł :lol:

Dodam jeszcze, że nie zwróciła się nawet kasa za reklamę tego badziewia.

Współczuję osobom, które dłużej współpracowały z tymi złodziejami i np. przez miesiąc lub więcej czasu aktywnie promowały ich produkty.
wydawca

Postautor: MarekL. » czwartek 08 lis 2012, 20:10

Ja również zostałem oszukany

miałem 72leady zostały mi 2

ludzie uciekajcie nie reklamujecie ich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MarekL.

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie