Oszukani przez program partnerski provident

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Re: Oszukani przez program partnerski provident

Postautor: Oszukany » piątek 09 lis 2012, 09:30

No cóż :) wiem co mówię i ostrzegałem, ale trzeba było przekonać się na własnej skórze :) Taki to kraj, takie obyczaje. Dlatego trzeba czekać może znajdzie się nas więcej a wśród nas jakaś mądra głowa która będzie wiedziała co z tym robić.
Oszukany

Affiliando kontra Novem - zliczanie klików

Postautor: Oszukany » piątek 09 lis 2012, 09:41

A teraz powiem wam jaką kolejną fajną szopkę znalazłem bo akurat lubię porównywać różne sieci. Zrobiłem taki test zliczania klików i porównałem Affiliando i Novem. Wkleiłem link jednej sieci na kilka dni, a potem w to samo miejsce link drugiej sieci na kilka dni. Ta sama strona, stabilne takie same wejścia, ten samo anchor tylko zmieniałem link wychodzący.
I co się okazało ? :) Statystyki affiliando pokazują 120-170 kilków dziennie, a statystyki novem 40-50 klików !!!! :) Więc ja się pytam co novem robi z zagubionymi 120 klikami? Albo może affiliando sztucznie nabija kliki żeby się wydawca jarał dopóki nie zobaczy walidacji po 40-50 dniach??? Broń boże nie reklamuje tu ani jednych ani drugich. Chcę tylko poprowadzić dyskusję i mam nadzieję że dołączą się następni którzy pokażą swoje przykłady tego jak sieci reklamowe manipulują wynikami i robią z nami wydawcami co tylko chcą i nikt nie jest w stanie nic im zrobić i nic udowodnić. Miejmy nadzieję, że to do czasu i w końcu ktoś znajdzie na nich bata.

p.s. z niecierpliwością czekam na walidację Affiliando - zieltraffic bo w październiku mam tam równiutko 400 akcji program partnerski kredito24.pl do rozliczenia. Aż się boje zaglądać w staty jak już nadejdzie ten dzień.
Oszukany

Postautor: pokoleniex » piątek 09 lis 2012, 11:28

U mnie z ponad 1200 leadów pozostało 80. Czy ktoś zna jakąś realną alternatywę dla providenta, pomijając profi credit?
Nawet netsales usunęło ich program z oferty ze względu na zbyt duży procent odrzuconych leadów po walidacji.
Niby mają jeszcze reklamować walidację, ale pewnie nic się nie zmieni.
pokoleniex

Postautor: Oszukany » piątek 09 lis 2012, 11:39

kurcze 80 na 1200 to i tak świetny wynik bo to ponad 5% :) ja jeszcze nie słyszałem żeby komuś taki rewelacyjny wynik walidacji wyszedł więc i tak się ciesz że te z 5 tysi wpadnie :) co do alternatywy to aktualnie sam jestem w czarnej d... i szukam co wkleić na stronkę bo spokojnie 400-500 leadów robie
Oszukany

Postautor: pokoleniex » piątek 09 lis 2012, 11:49

No wlasnie widze, ze to jest po interwencji netsales bo mi cpc podskoczylo o ponad 1/3
Byc moze inne sieci nie interweniowaly.
Tak czy inaczej netsales w moich oczach troche zyskal za ta odwazna decyzje z usunieciem providenta z oferty.

Ciekawe czy w takim wypadku przywroca providenta w netsales.
Teraz pytanie, czy ktos jest w stanie w logiczny sposob wytlumaczyc postepowanie providenta?
Bo ja niestety nie mam pomyslow ;p
pokoleniex

czy provident kradnie leady?

Postautor: Oszukany » piątek 09 lis 2012, 11:52

oj przecież wytłumaczenie jest proste :) zawsze ale to zawsze znajdzie się frajer skuszony stawką 50-70 może niedługo 150 zł i bedzie się przez kilkadziesiąt dni łudził że zarobił kupę kasy patrząc na statystyki z dnia na dzień :)
Oszukany

Postautor: pokoleniex » piątek 09 lis 2012, 11:54

No wlasnie teraz widze, ze leady za listopad zaczelo liczyc po 150, ale to pewnie jakis blad.
Tylko wlasnie ja nie widze w tym sensu.
Po co kogos wydoic i go stracic, jak moze ciagle na Ciebie zarabiac? :>
pokoleniex

Postautor: pokoleniex » piątek 09 lis 2012, 12:10

Ktos korzystal z providenta w netsales i moze mi powiedziec jak u niego wyglada sprawa z walidacja?
Bo z tego co widze, to mi podskoczyla o jakies 30%, ale ilosc zaakceptowanych leadow nie zgadza sie z kwota (kwota jest wyzsza).
Tez tak macie?
pokoleniex

Postautor: wydawca » piątek 09 lis 2012, 23:41

Tak czy inaczej netsales w moich oczach troche zyskal za ta odwazna decyzje z usunieciem providenta z oferty.

Dokładnie, w moich też. NetSales to chyba jedyna jak dotąd sieć, która usunęła ze swojej oferty tych oszustów. Mam nadzieję, że niedługo reszta sieci pójdzie w ich ślady i Provident zniknie na dobre.
wydawca

Postautor: pokoleniex » sobota 10 lis 2012, 11:48

A ja mam nadzieje, ze po tym wszystkim to provident w koncu przejrzy na oczy i zacznie doceniac ty, ktorzy na nich pracuja ;p
pokoleniex

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie