Oszukani przez program partnerski provident

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Oszukani - Program partnerski Provident

Postautor: Tytus » wtorek 05 mar 2013, 08:46

Ja już dawno całkowicie olałem Providenta. Po pierwszych zagraniach ich w zeszłym roku podziękowałem za wspaniały program partnerski.
Odnośnie nowych zmian KNF, to niewiele to pomoże. Większość ludzi co poprzednio nie dostawała kredytów jest w BIK i teraz też nie dostaną. Nie wiem, może chcą dawać tym pracującym na czarno, żeby później ich wyłowiły Urzędy Skarbowe ?
Tytus

Re: Oszukani przez program partnerski provident

Postautor: polox » wtorek 05 mar 2013, 20:56

Mam ich na stronach, ale bez żadnej reklamy. Po prostu zostały linki i iframe no i z 221 leadów zatwierdzili aż 9 czyli około 4% zatwierdzonych + do tego 6 sprzedaży.

Co ciekawe w styczniu mniej leadów a zatwierdzili więcej i było około 9% zatwierdzonych.

Nie wiem czy widzieliście ale provident wprowadził pożyczki dla firm czyli to co ma jakiś czas profi credit, a jeśli chodzi o KNF to raczej wątpię aby coś się zmieniło. Dużo osób ma spaprany BIK, więc te nowe zasady nic im nie dadzą.

A jak wygląda u was zliczanie leadów z chwilówek? W Novem promowałem netcredit, ale jeden miesiąc jest ok, a drugi spadek leadów a ruch większy, w następnym miesiącu trochę mniejszy ruch a leadów o wiele więcej.
polox

Oszukani przez programy partnerskie

Postautor: RamaJa » środa 06 mar 2013, 09:23

polox pisze:A jak wygląda u was zliczanie leadów z chwilówek? W Novem promowałem netcredit, ale jeden miesiąc jest ok, a drugi spadek leadów a ruch większy, w następnym miesiącu trochę mniejszy ruch a leadów o wiele więcej.

Kto potrafi to racjonalnie wytłumaczyć ? Dlaczego jednego dnia można natłuc w Novem 600 zł, a kolejnego grosze ? Mówię o środku tygodnia, gdzie nie ma żadnych zmian zainteresowania tymi produktami. Z punktu widzenia wydawcy to jawne oszustwo. Jednego dnia dają zarobić klientom, a drugiego sami zarabiają ??

Jeśli jest jakieś inne wytłumaczenie - typu kończące się nakłady na kampanie to i tak nie jest to usprawiedliwienie skoro działają linki i klienci dalej wchodzą i wypełniają formularze !! Tak czy tak jest to wykorzystywanie wydawców.

Z tego co wiedzę to Novem należy do tych rzetelniejszych, bo u innych to już wolna amerykanka. Jednak jak Novem nie rozwiążę powyższego problemu w jakiś sposób cywilizowany to będę musiał próbować sprawę załatwić inaczej. Dziś przecież bez problemu można zorganizować grupę wydawców, którzy będą obserwować statystyki i wyciągną stosowne wnioski......
RamaJa

Oszukani przez program partnerski provident - NOVEM

Postautor: JOKEEEE » wtorek 12 mar 2013, 22:50

Mamy kolejną walidację w NOVEM. Pierwszy miesiąc postanowiłem dołączyć do providenta program profi credit i uzbierało się 150 dobrowolnie wypełnionych wniosków , nie jakichś wypełnianych przeze mnie. Jaki rezultat ? 0 podpisanych umów. Czy to normalne ? u was też taki cyrk w tym programie partnerskim ?
JOKEEEE

Postautor: polox » środa 13 mar 2013, 00:29

Współpracuje z PP przez ich program i np z 400 wygenerowanych kontaktów tylko 5 podpisanych umów więc raczej normalne.
polox

Oszukani przez program partnerski provident - NOVEM

Postautor: Rysiek z Klanu » środa 13 mar 2013, 08:50

JOKEEEE pisze:Mamy kolejną walidację w NOVEM

Myślałem, że NOVEM to porządna firma i nie "bawi się" z firmami, które tak niekorzystnie rozliczają partnerów. Byłem przekonany, że mogę dowolne programy u nich wybierać i walidacje będą rzetelne, a nie z sufitu. Widać jednak, że także Novem łapie wszystko byle by cokolwiek zarobić nie patrząc na to, że przez to traci w oczach klientów....
Ja Providenta już dawno olałem.
Rysiek z Klanu

Postautor: JOKEEEE » piątek 15 mar 2013, 13:33

Czy ktoś może promuje VIVUS i może powiedzieć jak tam wygląda skuteczność ?
JOKEEEE

Postautor: oszukany » sobota 30 mar 2013, 13:41

Jokee , ja testuję vivus w kilku sieciach i już wiem, że w każdej sieci jest inna skuteczność :) Na pewno zaprałem vivus z Novem bo przestało kompletnie zarabiac i mam teraz w innej sieci, ale sorry nie napiszę wjakiej bo się wszyscy rzucą i tez zaczną brac leady dla siebie jak będzie za dużo wydawców ...
oszukany

Postautor: provizlodziej » poniedziałek 01 kwie 2013, 20:58

i w tym właśnie jest problem, chcemy dużo wiedzieć ale mało mówić. Powinniśmy stworzyć jakąś zamkniętą grupę 5-6 wydawców i szczerze wymieniać się informacjami. Brakuje tego, myślę że taka szczera wymiana doświadczeń w zamkniętej grupie mogła by poprawić dość mocno naszą skuteczność i wyeliminować wątpliwej jakości programy. Teraz w pojedynkę niestety działamy w ciemno czekając na wyniki po 2-3 miesiące - potencjalne straty niestety są nieodwracalne.
provizlodziej

Oszukani przez programy partnerskie

Postautor: Dobromir pomysłowy » wtorek 02 kwie 2013, 08:52

Prędzej trzeba by się zająć firmami afiliacyjnymi i ich nauczyć uczciwości. Jeśli przykładowo ten sam PP u jednych całkiem fajnie zlicza akcje , a identyczny u drugich nie zlicza to kto oszukuje ?

Trzeba by grupowo poświęcić się za wyłapanie takich złodziei , grupowo za udowodnienie i obsmarowanie na internecie.
Dobromir pomysłowy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie