Oszukani przez program partnerski provident

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Re: Oszukani przez program partnerski provident

Postautor: Oszukany » wtorek 02 kwie 2013, 10:26

providzlodziej,
najlepiej to było dogadać się tak w 3 wydawców takich co generują minimum 1k leadów i zrobić własną sieć

p.s. nie pisze już i nie chwalę żadnej sieci bo zacząłem kiedyś chwalić novem i potem od tego czasu zaczęła się już równia pochyła w dół. Od 2 miesięcy widzę, że nie da się tam już zarobić na chwilówkach, a kilka miechów temu naprawde fajnie dawali zarobić...
Oszukany

Postautor: pokoleniex » piątek 05 kwie 2013, 12:25

No właśnie we wszystkich sieciach chyba tak jest, że na początku dają zarobić i robią nadzieję, a później mimo że leadów przybywa to zarobki spadają.
Ciężko mi to jakoś logicznie wytłumaczyć, ale widać dla sieci ma to jakiś sens...

Z chęcią mogę brać udział w budowie nowej sieci, przynajmniej byśmy widzieli ile pieniędzy wyparowało :)
pokoleniex

Oszukani na programach partnerskich

Postautor: Matriiiks » środa 10 kwie 2013, 14:29

Ideą tego nagłego spadania zarobków jest taka że na końcu to oni chcą zarobić a nie żebyśmy my zarabiali... :) trzeba się w odpowiednim czasie wycofać ......
Matriiiks

Postautor: pokoleniex » poniedziałek 15 kwie 2013, 13:30

Testował ktoś providenta po przywróceniu w netsales?
pokoleniex

mój test Netsales

Postautor: oszukany » poniedziałek 15 kwie 2013, 17:48

pokoleniex, ja tydzień potrzymałem w netsales sms365 i wyobraź sobie, że aż 1 lead mi wpadł :) w niektórych sieciach potrafię przez tydzień spokojnie 5-10 leadów tym samym linkiem walnąć...
oszukany

Postautor: pokoleniex » poniedziałek 15 kwie 2013, 20:05

No to lipa, bo już miałem od 20 znowu do nich słać leady na providenta, ale widać nie ma sensu.
pokoleniex

Postautor: Bogusiiaa » środa 02 paź 2013, 17:15

znajoma się tak właśnie na providencie "przejechała"... do pewnego momentu wszystko niby grało, a później skończyło się już mniej różowo niestety :|
Bogusiiaa

Postautor: Piotras » sobota 27 gru 2014, 16:45

a ja sie zastanawiam nad tym, dlaczego ludzie nadal daja sie skusic na "wspolprace" z tego typu firmami. glupota, desperacja, czy moze jedno i drugie?
Piotras

Postautor: oszukani-w-sieci.tk » środa 21 sty 2015, 19:46

Witam wszystkich!

Zapraszam na nowe forum www.oszusci-w-sieci.tk
Forum powstało, aby zrzeszać ludzi oszukanych w sieci i nie tylko. Zachęcam do oczywiście darmowego rejestrowania się, zakładania nowych wątków i brania udziału w dyskusjach. Dzięki temu kolejne osoby być może unikną konfrontacji z oszustami. Pomagajmy sobie nawzajem i ostrzegajmy się przed kłopotami. Na razie forum jest w powijakach, dlatego mam nadzieję, że wspólnie pomożemy mu się rozwinąć w dobrym zresztą celu. Oszustów w sieci i poza nią jest mnóstwo i codziennie ich napotykamy niestety, dlatego warto przestrzegać innych, a i dzięki innym może my sami ominiemy kiedyś poważnych kłamców i złodziei.

Zapraszam http://www.oszusci-w-sieci.tk
oszukani-w-sieci.tk

Postautor: bartoskos » niedziela 22 mar 2015, 15:16

oszukani-w-sieci.tk pisze:Witam wszystkich!

Zapraszam na nowe forum www.oszusci-w-sieci.tk
Forum powstało, aby zrzeszać ludzi oszukanych w sieci i nie tylko. Zachęcam do oczywiście darmowego rejestrowania się, zakładania nowych wątków i brania udziału w dyskusjach. Dzięki temu kolejne osoby być może unikną konfrontacji z oszustami. Pomagajmy sobie nawzajem i ostrzegajmy się przed kłopotami. Na razie forum jest w powijakach, dlatego mam nadzieję, że wspólnie pomożemy mu się rozwinąć w dobrym zresztą celu. Oszustów w sieci i poza nią jest mnóstwo i codziennie ich napotykamy niestety, dlatego warto przestrzegać innych, a i dzięki innym może my sami ominiemy kiedyś poważnych kłamców i złodziei.

Zapraszam http://www.oszusci-w-sieci.tk

ciekawa inicjatywa.
bartoskos

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie