Jaki program partnerski polecacie

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Jaki program partnerski polecacie

Postautor: Oszukany » piątek 09 lis 2012, 09:54

Zakładam temat bo na tą chwilę sam osobiście nie jestem w stanie polecić żadnego konkretnego programu partnerskiego ani żadnej sieci reklamowej bo z moich doświadczeń wynika , że nie istnieje jakaś na 100% uczciwa. Przez uczciwość rozumiem też oczywiście brak jakiejkolwiek możliwości sprawdzenia rzeczywistych zarobków przez wydawcę. Wszystkie programy które do tej pory ja testowałem bazują tylko na statach podawanych przez sieć i trzeba im zaufać. Niestety najczęściej sprawa wygląda tak, że w każdej sieci uzyskuje się inny zarobek z tego samego programu partnerskiego , a to może tylko sugerować że statystyki są wyssane z palca i zarobki , które dostają wydawcy to tylko mały procent tego co rzeczywiście generują.

p.s. Od razu prośba do admina żeby wywalał posty typu "polecam to.... jestem zadowolony..." bo wiadomo że to tylko reklama , a nie rzeczowa dyskusja.
Oszukany

Re: Jaki program partnerski polecacie

Postautor: Okey86 » piątek 09 lis 2012, 14:18

ja mogę polecić osobiście program partnerski od cupsell.pl, na którym tworzy się własny sklep www z koszulkami, które opatrzyć można własnym wzorem bądź napisem. Jeśli napis jest chwytliwy - na pewno się sprzeda!
Okey86

Postautor: natalia_scripto » czwartek 29 lis 2012, 12:38

Oszukany pisze:Zakładam temat bo na tą chwilę sam osobiście nie jestem w stanie polecić żadnego konkretnego programu partnerskiego ani żadnej sieci reklamowej bo z moich doświadczeń wynika , że nie istnieje jakaś na 100% uczciwa. Przez uczciwość rozumiem też oczywiście brak jakiejkolwiek możliwości sprawdzenia rzeczywistych zarobków przez wydawcę. Wszystkie programy które do tej pory ja testowałem bazują tylko na statach podawanych przez sieć i trzeba im zaufać. Niestety najczęściej sprawa wygląda tak, że w każdej sieci uzyskuje się inny zarobek z tego samego programu partnerskiego , a to może tylko sugerować że statystyki są wyssane z palca i zarobki , które dostają wydawcy to tylko mały procent tego co rzeczywiście generują.

Stety-niestety - sieć jest pośrednikiem, który może pomagać, ale nadal jest pośrednikiem. Dlatego jeśli kogoś interesuje temat zarabiania przez PP, to powinien tym bardziej zostawać bezpośrednim Partnerem danej firmy i porównywać doświadczenia, czy lepiej mu się pracuje w ten sposób czy poprzez sieć afiliacyjną.

W ilu sieciach udało Ci się dotychczas działać i czy z każdej współpracy jesteś niezadowolony?
Strony WWW, sklepy internetowe na raty - najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu
natalia_scripto

Postautor: zbigniewmalec » środa 19 gru 2012, 00:33

Chcesz Zarabiać Kilka Średnich Krajowych Nie Wychodząc Z Domu?
Chcesz wiedzieć jak osiągnąć NIEZALEŻNOŚĆ finansową pracując w domu po kilka godzin dziennie ? Wyobraź sobie, jak pracujesz przy własnym komputerze i ulubionym napoju, bez stresów i bez nadzoru (bez szefa)
Chcesz wiedzieć jak za pomocą programów partnerskich Zarabiać co miesiąc Kilka Średnich Pensji Krajowych Bez Wychodzenia z Domu?
Chcesz mieć swój własny biznes w Internecie?
Jeśli „Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK” - wszystko, co musisz teraz zrobić to: Kliknij w poniższy link, Przyłącz się do naszego AllInOne System i Zacznij Zarabiać!

Kliknij >>> http://zbigniewmalec.eu/allinone/ <<<
zbigniewmalec

Postautor: Dorian » poniedziałek 24 gru 2012, 14:52

Krótko i na temat - jak chcesz zarobić na PP, to w branży finansowej, najlepiej w programach specjalistycznych, np. PP Profi Credit (wyłącznie pożyczki bez BIK). 2% kwoty pożyczki dla Ciebie jako prowizja (200 złotych w przypadku pożyczki na maksymalną kwotę), bez minimum do wypłaty, wszystko w pełni legalnie (PIT). Warto.
Dorian

Postautor: Okey86 » poniedziałek 24 gru 2012, 16:16

Może nie koniecznie program partnerski ale jeśli dysponujesz jakimiś środkami finansowymi wolnymi to polecam Ci platformę PayTrade, na której możesz, w przeciwieństwie do konkurencyjnych systemów, mieć gwarancję zysku. Będąc inwestorem aktywnym nigdy nie zarobisz mniej niż w poprzednim miesiącu co daje ciekawe perspektywy na przyszłość!
Okey86

Postautor: Dorian » wtorek 25 gru 2012, 19:57

To zupełnie nie jest program partnerski, tylko piramidka finansowa... Sorry, ale zostaję przy Profi Credit - mam pewny zysk na przyzwoitym poziomie, nie ryzykuję własnych pieniędzy a to ile zarobię zależy przede wszystkim od tego ile pracuję. Nie marnuję czasu na szukanie poleconych - w Profi Credit nie są potrzebni, a relacje z firmą są naprawdę partnerskie - jeśli dzięki Tobie firma zarabia, to i Ty zarobisz. Dobrze zarobisz.
Dorian

Program partnerski na stronę dla kobiet

Postautor: Oszukany » środa 23 sty 2013, 11:12

Do tej pory zajmowałem się głównie tematyką finansową jednak ostatnio ciekawie rozwinęła mi się strona z tematyką kobiecą. Takie typowe babskie sprawy z forum. Jaki program partnerski polecacie i w jakiej sieci żeby najmniej kradł i jak najwięcej zarabiał?
Oszukany

Postautor: Paulina Rybak » czwartek 14 lut 2013, 14:08

Poszukuję osób do międzynarodowej firmy które, chcą rozwinąć swój biznes. Jest to program dzięki któremu możemy generować dochód w Internecie.

Nie jest to firma działająca w systemie MLM (Multi Level Marketing), jak również nie jest to firma inwestycyjna ani piramida finansowa.

Istnieje możliwość wyboru 6 różnych pakietów dostępnych. Wynoszą one od 25 dolarów do 3665 dolarów, to jaki pakiet wykupisz zależy od ciebie.

Banners Broker to dzięki któremu możemy osiągnąć dochód pasywny.
Banners Broker NIE JEST to żadna piramida finansowa, żaden łańcuszek ani program w którym klikamy linki aby zarabiać.

Nie musisz się nawet znać na reklamie! Wystarczy Twoja decyzja i tylko podstawowa znajomość komputera.

Dzięki BannersBroker, możesz również nawiązać współpracę,
promując własną działalność internetową !

W Banners Broker dochód pasywny może osiągnąć każdy! Każda jedna osoba bez wyjątku! Tu zawsze jesteś wygrany!

Zapraszam do współpracy.

http://bannersbroker.com/paulinarybak/main/signup

zapraszam do kontaktu paulinakazibu@wp.pl
Paulina Rybak

Postautor: PawełZ » poniedziałek 01 lip 2013, 10:42

ja mogę spokojnie polecić comperialead.pl, niezłe zarobki, a od niedawna mają świetną aplikacje na androida, co dla mnie akurat jest duża zaletą
http://www.comperialead.pl/aplikacje-mobilne.html
PawełZ

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie