Program partnerski VIA SMS i SMS 365

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Program partnerski VIA SMS i SMS 365

Postautor: Oszukany » poniedziałek 19 lis 2012, 15:47

Próbowałem z tym programem - VIASMS przez sieć Novem i udało mi się pierwszego dnia wygenerować 2 akcje :) Niestety następne kilka dni nie przyniosły już żadnej akcji :) Identycznie zachowuje się program partnerski chwilówek sms365 - pierwszego dnia 2 akcje i potem zero zero zero przy takim samym ruchu i kilku innych chwilówkach obok, które generują leady. Co o tym sądzicie? Ktoś wali w rogi i bierze sobie leady czy to przypadek? W każdym razie wywaliłem te pp bo nie lubię nabijać komuś kasy. Na tą chwilę w moim rankingu (viewtopic.php?f=31&t=788#p2629) na najgorszy program partnerski te 2 programy są pretendentami ex aequo do zaszczytnego miejsca na ostatnim stopniu podium :) Piszcie jakie są wasze opinie o tych programach bo może to tylko moje spostrzeżenia?
Oszukany

pp minicredit.pl

Postautor: Oszukany » poniedziałek 19 lis 2012, 16:06

ooo zapomniałem jeszcze o tym wynalazku i tutaj identyko jak w dwóch powyższych :) pierwszego dnia 2 akcje i potem już cisza cisza cisza :) ciekawe ciekawe kto tu wali wydawców w bambuko ??? To wygląda tak jakby na zachętę pierwszego dnia kradło mniej a potem już rura kradniemy ile wlezie ?
Oszukany

Re: Program partnerski VIA SMS i SMS 365

Postautor: ktoś » poniedziałek 19 lis 2012, 16:24

A z jakiej sieci byłeś podpięty bo u mnie co nieco więcej wpada ?
ktoś

Program partnerski VIA SMS i SMS 365 w NOVEM

Postautor: Oszukany » wtorek 20 lis 2012, 10:00

Testuję te programy w NOVEM. Ale to raczej nie sieć bo mam tam inne chwilówki i raczej ładnie zlicza leady.
Oszukany

Postautor: Oszukany » czwartek 22 lis 2012, 11:26

małe update :) dałem jeszcze raz sms365 i tym razem nie jest źle :) nie wiem czy ktoś przeczytał mój post ale normalnie ruszyły leady. Teraz tylko kwestia co będzie z walidacją ale o tym dowiem się pewnie po 10 grudnia :)
Oszukany

Program partnerski SMS 365 - stawki

Postautor: ktos » sobota 16 mar 2013, 17:06

Czy ktoś wie, jaka jest aktualnie obowiązująca stawka dla sms365? Niedawno powyżej 100 wniosków miesięcznie można było wyciągnąć 25/27 zł, a teraz podobno nie ma już tego progu i dostaje się po 20 zł. Prawda to?
ktos

Postautor: wkurzony » czwartek 04 lip 2013, 13:53

Czy ktoś zna datę, kiedy ViaSMS wycofało z oferty pierwszą pożyczkę za 0 zł? Rozliczenie za maj jest ponad 2 razy gorsze od poprzednich
wkurzony

Postautor: Jola » piątek 05 lip 2013, 07:10

a ja ostatnio szukałam, która to firma obok VIVUSa udziela promocyjnie pożyczek bez opłąt.
Czyli na placu boju z taką ofertą została tylko jedna firma ?
Jola

Postautor: Zeus_999 » środa 05 sie 2015, 09:48

nie korzystałem wprawdzie z programu partnerskiego, ale jestem niesamowicie zadowolony z formy spłaty szybkiej pożyczki, na którą się zdeycodowałem niedawno, a która mocno dość postawiła mnie z powrotem na nogi. wszystko jest kwestią dogadania, wszystko jest dla ludzi, warto spróbować, nie ma czego się bać :)
Zeus_999

Postautor: BOBIIK » wtorek 11 paź 2016, 08:49

O via sms znajdziecie opinie na stronie http://pozyczkainternet.pl/szybka-pozyczka-online-w-via-sms-jakie-koszty-i-opinie/ ja często tutaj na blogu sprawdzam opinie bo są najbardziej wiarygodne - także dla zainteresowanych polecam sprawdzić.
Ale jak szukacie pożyczki to na KASIASTO jest TANIEJ POŻYCZKA.
BOBIIK

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie