Program Partnerski PROFI CREDIT

Jak zarabiać na programach partnerskich.

PROFI CREDIT

Postautor: wydawca » czwartek 29 lis 2012, 22:08

Tak, testowałem samo Profi Credit, ale przez bardzo krótki okres czasu. Trochę się zniechęciłem i w sumie dałem sobie z nimi spokój. Teraz podliczyłem to z 50 leadów wygenerowało mi 14 kontaktów, z których nie spisano żadnego wniosku czy umowy.
wydawca

Re: Program Partnerski PROFI CREDIT

Postautor: Dorian » poniedziałek 31 gru 2012, 18:35

Trzeba było poświęcić trochę więcej czasu na ten PP. Ja też jak zaczynałem w Profi Credit to miałem mieszane uczucia, ale jak udało się osiągnąć sensowną ilość leadów (50 to naprawdę mało...) to i pieniądze się pojawiły. W tym PP prowizje są bardzo wysokie, więc każda transakcja więcej lub mniej robi różnicę. Właśnie dlatego uważam, że PP Profi Credit będzie bardzo zyskowny, gdy wejdzie się w niego na dużą skalę.
Dorian

Programy Partnerskie PROFI CREDIT

Postautor: Oszukany » środa 23 sty 2013, 10:57

Nie wiecie dlaczego Novem nie ma już pp profi credit? Chciałem w końcu testowo ich sobie dać na strony, ale mi odpisali że nie da rady. Nie chce mi się rejestrować w samym PC zanim nie sprawdzę czy w ogóle coś tam się kręci.
Oszukany

Postautor: Dorian » sobota 26 sty 2013, 18:55

No to sprawdzaj - tu masz pierwszego z brzegu linka:
http://prnews.pl/wiadomosci/profi-credit-w-pierwszym-polroczu-pozyczyl-ponad-130-milionow-zlotych-72035.html
Skoro pożyczają coraz więcej, to i coraz więcej muszą przeznaczać na prowizje. Jeżeli nawet tylko połowa z tych pożyczek była efektem starań partnerów, to wypłacone prowizje za ten okres przekrocyły milion złotych. Jest się zatem o co postarać.
Dorian

Postautor: OSZUSTWO » piątek 15 mar 2013, 13:34

Widzę że ktoś czuwa nad tym tematem i kasuje niekorzystne opinie na temat tego programu , w tym moją ostatnią w której napisałem iż na 150 wniosków dobrowolnie wypełnionych przez klientów nie było żadnej umowy podpisanej ! To nic jak nabijanie człowieka w butelkę !
OSZUSTWO

Program Partnerski PROFI CREDIT

Postautor: Wyrobnik » piątek 15 mar 2013, 18:23

Nikt nic nie kasuje z powodów o których piszesz. Jeśli coś zostało usunięte to tylko z powodów formalnych dotyczących forum - albo zamieszczony post kilka razy , albo jakieś inne przewinienie
Wyrobnik

Postautor: maniana » środa 13 lis 2013, 13:23

W PP ProfiCredit działam od 6 miesięcy. Rekord to 1200 złotych prowizji. Mam kilka serwisów - nie wszystkie dokładnie w tematyce pożyczkowej, część jest ogólna, ale skierowana do osób dorosłych. Tyle, że posiadam na tych stronach spory ruch. W tym momencie od PC mam najwięcej kasy - porównywałem jak to będzie przy np. Providencie i konwersje były znacznie niższe. Co dziwne - podobnie było przy vivusie.
maniana

Postautor: michalski m. » czwartek 14 lis 2013, 13:42

Można zobaczyć jakieś dowody tych wypłat? Przy jakim dokładnie to ruchu? Testowałem kilka programów pożyczkowych i jak na razie w żadnym przypadku nie było większej kasy. Jakieś leady, bez sprzedaży, prowizja mizerna. Wrzuć proszę screen potwierdzający wypłatę i napisz coś więcej - jak to robisz, że masz wysokie konwersje?
michalski m.

Postautor: maniana » piątek 15 lis 2013, 13:50

Nie można. Nic nie będę pokazywał, nie pytaj dlaczego. Chcesz zarabiać to sam testuj - dziennie ilości odsłon na stronach to 4 cyfry.
Dużo zależy jak zoptymalizujesz stronę, gdzie umieścisz reklamy, ale generalnie na takiej zasadzie można zarobić całkiem przyzwoite pieniądze.
Wszystko zależy od Ciebie.
maniana

Postautor: bidons » poniedziałek 18 lis 2013, 13:26

Ponad 1000 złotych jest na spokojnie do zarobienia - nawet bez posiadania jakoś specjalnie popularnej strony.
Kwestia tego jaki to serwis i w jaki sposób wszystko zostało zoptymalizowane. Ustawienie reklam, sposób ich podawania, komunikaty.
Tak naprawdę na wysokość zarobków wpływa mnóstwo kwestii, a nie wyłącznie oglądalność.
bidons

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie