Program Partnerski PROFI CREDIT

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Re: Program Partnerski PROFI CREDIT

Postautor: kacper dlugosz » poniedziałek 13 sty 2014, 12:50

Dostałem od nich 3 tysiące pożyczki w trudnym momencie tak więc jak na razie firma jest ok.
Banki nie chciały mi dać ani grosza - głupie opóźnienie przy abonamencie telefonicznym.
Nie jest to najtańsza opcja - ciesz się, że ktokolwiek dał nam na to środki.
kacper dlugosz

Postautor: klakons » środa 05 lut 2014, 13:26

Plus za to, że dostałem od nich pożyczkę przy zarobkach 1200 zeta na rękę.
W banku chcieli mi dać 500 złotych, tutaj dostałem 8 tysięcy, wiadomo - warunki gorsze, ale te 500 zeta mnie nie urządzało.
Pożyczka będzie na pewno spłacona w terminie - zarabiam na tyle, że szybko powinienem sobie z nią poradzić.
klakons

Postautor: bakon » czwartek 06 lut 2014, 14:33

Byłem klientem, teraz próbuję sprzedawać pożyczki - tutaj przynajmniej nie kantują, bo zdecydowana większość ofert jakie przerabiałem, to były zwyczajne próby zrobienia mnie w ciula. Nie twierdzę, że Profi ma te pożyczki tanie, bo nie ma, ale przynajmniej dokładnie wiedziałem czego mogę po tym się spodziewać.
bakon

Postautor: maniana » piątek 07 lut 2014, 15:36

Mają liberalną politykę - jedyna firma która dała nam taką pożyczkę, to było 12 tysięcy, na zaświadczenie, pomimo tego, że mamy już spore długi. Przyznam, że spodziewaliśmy się max 4 tysięcy. Fajnie, że temat udało się załatwić przy takiej sumie - do spłacenia mamy poważniejsze długi, i dzięki temu powinno się udać to trwale załatwić.
maniana

Postautor: batuta » wtorek 11 lut 2014, 13:33

Ile można dostać kasy na oświadczenie? Oni weryfikują te oświadczenia? Nie chcę oszukiwać, po prostu mam komornika na wynagrodzeniu.
Obawiam, że jeśli sprawdzą to, to nie dostanę nowych środków. Jak to widzicie?
batuta

Postautor: krzysztofplonski » poniedziałek 20 lip 2015, 09:56

Za klienta pozyskanego płacą 160 zł. Wiem, bo z nimi współpracuję. Są rzetelną firmą, wypłaty dostaję terminowo i jestem zadowolony ze współpracy z nimi. Co do przelewów można je zlecać w każdym momencie , nie mają narzuconego żadnego limitu.
krzysztofplonski

Postautor: norbi » środa 21 gru 2016, 07:45

chyba 60zł za każdy wniosek o udzielenie pożyczki, tak wyczytalem na stronce programu
https://partner.proficredit.pl/?m=text&sub=regulamin
ale to sie tyczy tego internetowego programu partnerskiego, grunt zse wyplacają
norbi

Postautor: bartek » środa 21 gru 2016, 07:47

calkiem fajny program, kolega w tym bierze udział i mowił rzeczywiscie że wypłacają kase wiec jest wszsystko ok, duzo osob zna Profi Credit wiec mysle że mozna na tym skorzystac
bartek

Postautor: seba » czwartek 22 gru 2016, 21:49

sam sie zastanawiam czy nie wziac udziały wtym programie kolega mnie namawia bo on juz jakas kase z tego ma moze sie skusze skoro jeszcze tu widac ze ludzie tez w tym są
seba

Postautor: guguś » poniedziałek 26 gru 2016, 20:55

brałem 10 tys w profi i splacilem wszystko w terminie nie mialem zadnych problemow, plusy sa takie ze dostalem kase bardzo szybko na konto zależało mi na tym
guguś

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie