Program Partnerski PROFI CREDIT

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Re: Program Partnerski PROFI CREDIT

Postautor: krzys » czwartek 27 kwie 2017, 11:08

obsluga dobra doinformowanie dobre czas oczekiwania po zlozeniu papierow krotki, kasa szybko na koncie, ogolnie firma dobra
krzys

Postautor: romek » poniedziałek 08 maja 2017, 22:39

Ode 5 z plusem, dobra firma polecam. Szybko sie dostaje kase na konto, malo formularzy do wypelniania na obsludze sa ogolnie przychylni klientowi da sie wszystko zalatwic
romek

Postautor: antek11 » środa 10 maja 2017, 09:29

Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Profi Credit, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Profi niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.
antek11

Postautor: tomek jacykow » piątek 12 maja 2017, 12:48

Poszlo bardzo sprawnie obsługę mają dobrą, nie ma na co narzekac warunki lepsze jak w banku, nie trzeba sie specjalnie starac i chodzic po 10 razy z papierami zeby dostac pozyczke.
tomek jacykow

Postautor: olek » poniedziałek 22 maja 2017, 14:39

Firma spoko pozyczke sie szybko dostaje, dostalem w wakacje bez problemu w sezonie w szczytowym momencie mozna sie normalnie dogadac jak z ludzmi nie to co w banku
olek

Postautor: munia » poniedziałek 24 lip 2017, 11:01

fajna opcja z tym programem partnerskim, a jak u was z zarobkami bo zastanawiam się nad tym - czy tak z 1500 zł można z tego wyciągnąć spokojnie? dajcie znać
munia

Postautor: merta » wtorek 25 lip 2017, 16:43

ja brałam pożyczkę w profi w krakowie, pan doradca bardzo uprzejmy i pomocny pomógł mi skompletować wszystkie dokumenty, pieniądze dostałam na drugi dzień od decyzji.
merta

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie