Program Partnerski PROFI CREDIT

Jak zarabiać na programach partnerskich.

Program Partnerski PROFI CREDIT

Postautor: Oszukany » środa 21 lis 2012, 16:07

Jutro zamierzam zająć się rejestracją w powyższym programie partnerskim, ale najpierw wolę poczytać sobie w necie opinie ich dotychczasowych partnerów - wydawców.
Czy ktoś z nimi współpracuje i czy są z nimi jakieś problemy? To ich strona http://partner.proficredit.pl/ i piszą tam, że płacą 2% od udzielonej pożyczki. Rozumiem, że jest to parabank , który ma w swojej ofercie pożyczki pozabankowe i udziela ich bez sprawdzania w bik? Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. W każdym razie w teorii wygląda fajnie i jak podpiszę z nimi umowę to dam znać po miesiącu jak się układa współpraca.
Oszukany

Re: Program Partnerski PROFI CREDIT

Postautor: pokoleniex » środa 21 lis 2012, 16:56

Od razu drobna rada.
Troche zajelo zanim przeslali mi dokumenty do podpisania (chyba kurierem dhl).
Ja im przeslalem podpisane dokumenty na maila (zdjecia) i mi aktywowali konto.
Dodatkowo oczywiscie wyslalem poczta.
Z wlasnego doswiadczenia (chociaz krotkiego) wiem, ze srednio wychodzi ok 200 zl prowizji.
Przynajmniej u mnie tyle wychodzi (udzielone kilkanasce pozyczek).
Co do wyplaty pieniedzy, to nie moge nic powiedziec, bo zlece wyplate po nowym roku, zeby pozniej zaplacic podatek ;p

Produktow z tego co widze maja kilka.
Nie zaglebialem sie w to jakos konkretnie, ale provident chyba nie ma pozyczek dla przedsiebiorcow, co jest plusem dla profi credit (chyba nawet do 50 000 dla przedsiebiorcow).

PS. wczesniej nazywali sie chyba profireal.
pokoleniex

Postautor: wydawca » czwartek 22 lis 2012, 00:11

Z wlasnego doswiadczenia (chociaz krotkiego) wiem, ze srednio wychodzi ok 200 zl prowizji.
Przynajmniej u mnie tyle wychodzi (udzielone kilkanasce pozyczek).

Napisałeś, że średnio wychodzi 200 zł prowizji od pożyczki, to trochę dużo biorąc pod uwagę, że maksymalna wartość pożyczki jaką można u nich otrzymać to 10 000 zł.

10 000 zł * 2% = 200 zł Wychodzi na to, że 200 zł to maksymalna prowizja jaką można dostać od udzielonej pożyczki, a ty napisałeś, że to średnia?

Napisz ile średnio generujesz kontaktów miesięcznie w tym programie partnerskim, i ile z tego jest podpisanych umów.

Interesuje mnie też kwestia tego co napisałeś w innym temacie:

Tam przynajmniej wszystko idzie na bierzaco (update codziennie o 7 rano).

Ale wlasnie fajne jest to, ze na bierzaco widzi sie postepy (w skrocie, czy sie oplaca ;p).

Załóżmy, że wygenerowałeś kontakt i o 7:00 rano dnia następnego masz ten kontakt wpisany w statystykach? A kiedy pojawia się informacja, że z tego kontaktu została udzielona pożyczka? W ciągu kilku dni, tygodnia czy może dłużej?
wydawca

Postautor: pokoleniex » czwartek 22 lis 2012, 10:59

Napisałeś, że średnio wychodzi 200 zł prowizji od pożyczki, to trochę dużo biorąc pod uwagę, że maksymalna wartość pożyczki jaką można u nich otrzymać to 10 000 zł.

10 000 zł * 2% = 200 zł Wychodzi na to, że 200 zł to maksymalna prowizja jaką można dostać od udzielonej pożyczki, a ty napisałeś, że to średnia?

Tak ja juz napisalem, mam kilkanascie udzielonych i srednia wychodzi wlasnie kolo 200 zl, nawet chyba troche wiecej.
Wlasnie tez sie dziwilem, ze tyle mi wychodzi (na aukcji allegro widzialem, ze tez komus tak wychodzilo i wydawalo mi sie to podejrzane).
Byc moze czesc z tych pozyczek, to te dla przedsiebiorcow, bo z tego co pamietam to co najmniej 2 byly w grubo ponizej 10 tysiecy, a i tak srednia wychodzi dobra :)

Napisz ile średnio generujesz kontaktów miesięcznie w tym programie partnerskim, i ile z tego jest podpisanych umów.

Troche krotko w tym dzialam, bo dopiero drugi miesiac.
W tym momencie z 1400 unikalnych kontaktow (bo nie licza wszystkich, musialbym na mailu poszukac dokladnego wytlumaczenia) mam 33 spisane wnioski.
Jako, ze ciagle przekazuje nowe dane, to ciezko mi jest cos konkretnego powiedziec (mam tez male doswiadczenie z pozyczkami, bo zaczalem dzialac dopiero we wrzesniu).

Interesuje mnie też kwestia tego co napisałeś w innym temacie:

Tam przynajmniej wszystko idzie na bierzaco (update codziennie o 7 rano).

Ale wlasnie fajne jest to, ze na bierzaco widzi sie postepy (w skrocie, czy sie oplaca ;p).

Załóżmy, że wygenerowałeś kontakt i o 7:00 rano dnia następnego masz ten kontakt wpisany w statystykach? A kiedy pojawia się informacja, że z tego kontaktu została udzielona pożyczka? W ciągu kilku dni, tygodnia czy może dłużej?

Tak, z tego co mi pisali, to statystyki sa aktualizowane codziennie o 7 rano i na to tez wyglada, bo wszystko sie zmienia.
Czas jest rozny, statystyki nie podaja konkretnie ktory kontakt przeklada sie na udzielenie pozyczki, wiec nie wiem czy moge jakos konkretnie odpowiedziec na to pytanie. W tym momencie mam ponad 50% udzielonych pozyczek ze spisanych wnioskow, wiec jest chyba calkiem niezle. Tylko tak jak mowie, moje doswiadczenie w tej branzy jest bardzo niewielkie.

PS. Szkoda ze nie maja reflinkow dla partnerow :D
pokoleniex

Postautor: zet » piątek 23 lis 2012, 12:21

W Novem jest pp Profi Credit 35 zł/pożyczka. Może warto na początek dać ten pp na miesiąc i sprawdzić czy będą jakieś akcje zanim podpisze się umowę bezpośrednio z Profi Credit.
zet

Postautor: pokoleniex » piątek 23 lis 2012, 14:25

Szkoda, ze zadne inne pozyczki bez bik nie maja bezposredniego programu parterskiego.
Moze wiecie czy cos nowego ma sie pojawiac, czy tez jestesmy skazani na to co jest (czyt. okruszki ze stolu gigantow).
pokoleniex

Postautor: wydawca » środa 28 lis 2012, 17:43

W tym momencie z 1400 unikalnych kontaktow (bo nie licza wszystkich, musialbym na mailu poszukac dokladnego wytlumaczenia) mam 33 spisane wnioski.

W takim razie wychodzisz na tym gorzej niż z Providentem.

Wytłumaczę o co chodzi z tymi unikalnymi kontaktami. Jeśli ktoś składał u nich wniosek o pożyczkę miesiąc, bądź dwa miesiące temu to takie wnioski z automatu nie są zaliczane przez system.

33 spisane wnioski z 1400 to walidacja na poziomie 2,5%.
Jeśli średnie wynagrodzenie za podpisaną umowę to 200 zł, więc za 33 wnioski otrzymasz 6600 zł.

Provident ma walidację na poziomie 5%, za każdego leada płaci 70 zł. Ty wygenerowałeś 1400 unikalnych kontaktów, czyli z tego co zauważyłem u siebie, (bo od niedawna uczestniczę w tym programie), Profi Credit z automatu odrzuca ok. 2/3 leadów, a czasem nawet więcej. Więc tak naprawdę wygenerowałeś ok. 4200 wniosków. Gdybyś uczestniczył w programie partnerskim providenta otrzymałbyś wynagrodzenie 14 700 zł, czyli ponad dwa razy tyle co w Profi Credit.
wydawca

Postautor: pokoleniex » czwartek 29 lis 2012, 15:16

Male sprostowanie, uczestnicze i w tym i w tym ;p
Zaraz policze ile danych rzeczywiscie przekazalem i edytuje posta.
Pewnie jakbym mial samo profi credit, bez providenta, to wyszlo by duzo lepiej.
Niestety nie testowalem samego profi credit.
Ale z providenta tez mi tyle nie wyszlo, co by wynikalo z Twoich wyliczen, ale w sumie jeszcze musze poczekac za walidacje w netsales z poczatku listopada ;)

Dalej nie znalezliscie jakiegos fajnego programu, ktory daje uczciwie zarobic z pozyczek? :)

EDIT:
W sumie przekazalem okolo 2400 danych do profi credit, z czego zatwierdzonych jest ok. 1600.
pokoleniex

Postautor: wydawca » czwartek 29 lis 2012, 18:25

W sumie przekazalem okolo 2400 danych do profi credit, z czego zatwierdzonych jest ok. 1600.

To masz mało powtarzalne leady bo u mnie 2/3 leci do kosza :) pokoleniex wysłałem ci priva w sprawie domeny, którą sprzedajesz.
wydawca

Postautor: pokoleniex » czwartek 29 lis 2012, 20:50

A testowales samo profi credit, bo jestem ciekaw efektow?
pokoleniex

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Programy partnerskie