Najlepszy bank dla firmy

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Najlepszy bank dla firmy

Postautor: rekinbiznesu » niedziela 26 paź 2014, 18:57

Istnieje wiele czynników warunkujących sukces w biznesie. Jednym z nich jest obsługa bankowa. W ostatnim czasie Idea Bank otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie zorganizowanym przez za dogodne rozwiązania dla przedsiębiorców. Wśród rozwiązań ułatwiających zarządzanie biznesem w Idea Banku na pewno trzeba wymienić Konto Firma To Ja. Klienci praktycznie w jednym miejscu mają dostęp do finansów osobistych i firmowych.

Jakie korzyści daje Konto Firma To Ja

- darmowe otwarcie i prowadzenie konta
- przelewy w Internecie za 0 zł
- minimalne formalności
- wszystkie bankomaty darmowe po wykupieniu pakietu All inclusive(9 zł/m-c)
rekinbiznesu

Wpłatomaty w Idea Banku

Postautor: górnik-przodowy » niedziela 26 paź 2014, 19:07

Prowadzę mały warzywniak i chciałbym codzienny utarg wpłacać na konto. Jednak nie mam ochoty stać w kolejce w oddziale bankowym. Chciałbym się dowiedzieć, czy Idea Bank posiada wpłatomaty i co najważniejsze czy są one darmowe?
górnik-przodowy

Re: Najlepszy bank dla firmy

Postautor: Gość » poniedziałek 21 mar 2016, 14:54

Jakieś inne propozycje?
Gość

Postautor: Gość » wtorek 22 mar 2016, 10:09

Najlepiej do doradcy podejść i porównać oferty.
Gość

Postautor: Tina » sobota 23 lip 2016, 11:06

Nie wiem czy to aktualne, ale może komuś się przyda. Ten Idea Bank to całkiem dobra propozycja - konto za 0 zł, korzystna karta kredytowa do konta, możliwość bezpłatnego korzystania z Idea Hub i Mobilnego Wpłatomatu... moim zdaniem to sporo, jak na benefity z posiadania konta w tym banku.
Tina

Postautor: Jagoda » sobota 30 lip 2016, 18:32

Ciekawi mnie ten mobilny wpłatomat. Mogłabyś przybliżyć jak to działa w praktyce? Często wpłacam spore kwoty na konto, a stanie w banku w kolejce nie jest najprzyjemniejszą rzeczą. I tak zastanawiam się nad zmianą banku, więc przeniesienie się z kontem firmowym nie byłoby dla mnie problemem.
Jagoda

Postautor: Michaił » wtorek 09 sie 2016, 13:30

mam kilka kont bankowych - takich za 0zł i zdecydowanie najlepiej wychodzi Deutsche oraz ING tylko z ING broń Boże na Spółkę, na zwykłą działalność jest świetne a dla spółek nie dość że płatne to jeszcze tak denne pod większością względów że szkoda słów
Michaił

Postautor: knat » wtorek 24 sty 2017, 00:19

na spółkę wszystkie rachunki bankowe we wszystkich bankach są płatne - tak działa przymus - musisz mieć jako spółka konto, więc wszystkie banki mają opłaty z tym związane (tylko w różnych wysokościach)
knat

Postautor: drakan » wtorek 04 kwie 2017, 07:21

Wydaje mi się, że dość dobre warunki oferuje Alior.
drakan

Postautor: Gość » piątek 07 kwie 2017, 20:23

Takie całkiem darmowe ma idea bank, opłaty naliczają tylko jak nie ma aktywności, ale dla mnie to nie problem. A na koncie branżowym nawet sensowne zwroty dają, bodajże 10% za niektóre transakcje.
Gość

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe