Konto internetowe

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Konto internetowe

Postautor: Palemka » czwartek 21 mar 2013, 13:34

Który bank wybrać, by założyć konto internetowe? Który bank jest najlepszy pod tym względem i proponuje najlepsze warunki? Macie jakieś sprawdzone banki, które nie wyłudzają od klientów pieniędzy? Pomóżcie, chcę jak najszybciej założyć takie konto.
Palemka

Re: Konto internetowe

Postautor: ania » sobota 23 mar 2013, 10:39

Trudno tak wprost odpowiedzieć na Twoje pytanie, nie wiedząc jakie będziesz miała potrzeby.Ja zawsze w takich sprawach dopytuje się znajomych, sprawdzam oferty poszczególnych banków(jest trochę czytania) Szukam też jakiś rankingów-porównań.
ania

Postautor: enfrob » niedziela 24 mar 2013, 22:50

mbank jak nie masz stałych wpływów. alior jak masz.
enfrob

Czemu nie mBank?

Postautor: Czyzka » poniedziałek 25 mar 2013, 14:57

enfrob, a dlaczego nie można wybrać mBanku przy regularnych wpływach? Ja mam mBank i jakoś nie widzę żadnych negatywów. Dlatego też twórcy tematu polecę mBank. Nie płacę za przelewy, nie płacę za prowadzenie konta, za wypłaty z bankomatów również, ponieważ mam wiele bankomatów euronet blisko domu. Myślę, że mBank to dobre rozwiązanie.
Czyzka

Alior

Postautor: Kamilka » poniedziałek 25 mar 2013, 17:53

A co takiego dobrego jest w koncie w Alior? Jak wygląda sprawa z opłatami? Bo z tego co napisała Czyzka, mbank ma bardzo korzystną ofertę. W zasadzie żadnych opłat nie ma, więc opłaca się założyć u nich konto. A może ktoś jeszcze przedstawi ofertę swojego konta internetowego? Może któraś będzie jeszcze bardziej korzystna...
Kamilka

Postautor: timoen85 » sobota 13 lip 2013, 11:06

Faktycznie mBank nie jest zły, ale osobiście mam teraz WBK. Także polecam. Wszystko za darmo, wiele oddziałów i bankomatów.
timoen85

Postautor: wbros » poniedziałek 15 lip 2013, 12:36

Wiesz, nie ma jednej oferty, która będzie najlepsza dla wszystkich, bo tak naprawdę każdy ma trochę inne potrzeby i co innego się każdemu "podoba". Skorzystaj może z jakiejś porównywarki albo rankingu
wbros

Postautor: grunia » niedziela 08 wrz 2013, 18:44

Niestety porównywarki i rankingi nie są miarodajne, bo dość często zmienia się lider. W sumie to najlepiej wybrać najbardziej stały bank w swojej ofercie. Miałam kiedyś konto firmowe w VWbank i teraz mam też w nim darmowe ekonto
grunia

Postautor: Joanna.darc » czwartek 14 sie 2014, 12:51

Już polecałam mBank jako dobre konto dla studentów, ale również pod kątem konta internetowego. Mbank nawet nie posiada oddziałów stacjonarnych, więc czasem jak masz problem jest to nieco denerwujące. Szczególnie jak nie możesz załatwić konkretnie sprawy poprzez infolinię
Joanna.darc

Postautor: BiuroMaszyny_pl » poniedziałek 08 wrz 2014, 11:49

mBank ma też sporo ograniczeń i fatalny interfejs na stronie internetowej,więc odradzam. Poszukaj takiego gdzie opłaty będą najniższe,np w ING czy Alior Sync,warto po prostu przeglądać oferty na bieżąco.
BiuroMaszyny_pl

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe