Konto internetowe

Jaki wybrać bank dla firmy. Dobre konto firmowe.

Re: Konto internetowe

Postautor: zbyszek » środa 10 wrz 2014, 09:11

BiuroMaszyny_pl pisze:mBank ma też sporo ograniczeń i fatalny interfejs na stronie internetowej,więc odradzam.

Interfejs się akurat ostatnio poprawił, no i wszystko jest za darmo w wersji internetowej, więc czemu nie?
zbyszek

Postautor: ulicafinansowa.pl » środa 11 mar 2015, 21:23

Aktualnie konto T-mobile jest najbardziej przyjaznym dla użytkownika. Jest darmowe i nie posiada ukrytych kosztów, konto jest proste w obsłudze. Polecamy sprawdzić taryfę opłat i prowizji aby się przekonać o braku kosztów prowadzenia konta.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: marabella » wtorek 14 kwie 2015, 18:57

ulicafinansowa.pl pisze:Aktualnie konto T-mobile jest najbardziej przyjaznym dla użytkownika. Jest darmowe i nie posiada ukrytych kosztów

Od czerwca T-Mobile Usługi Bankowe wprowadzają opłatę za kartę.
marabella

Postautor: amberus » niedziela 19 kwie 2015, 16:56

Obecnie to już nie ma problemu otworzyć sobie takie konto na którym zarobimy te minimum 100 zł dziennie [ można o wiele więcej ] Więc jaki to problem jeśli musimy go opłacać w wysokości np. te 5 zł a zarabiając na nim miesięcznie w granicach 5 tys zł. A jak ktoś chce zarabiać w ten sposób od razu to zapraszam - www.bankizarabianie.webnode.com
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: Gość » piątek 01 kwie 2016, 08:28

Jest faktycznie jakieś całkowicie bezpłatne konto?
Gość

Postautor: frogg » piątek 08 lip 2016, 11:49

podbijam, to samo pytanie. istnieje konto za które nie trzeba byłoby płacić?
frogg

Postautor: ameba » poniedziałek 11 lip 2016, 15:06

z tego co się orientuje to mbank ma coś takiego, poza tym chyba wszystkie konto internetowe są darmowe, albo kosztują grosze?
ameba

Postautor: frogg » wtorek 12 lip 2016, 09:22

a coś innego niż mbank? miałem już kiedyś u nich konto i nie byłem zadowolony, straszne problemy z obsługą
frogg

Postautor: ameba » wtorek 12 lip 2016, 13:17

poszukaj w internecie zestawienia kont za 0 zł, rankomat ma na przykład coś takiego w zakładce finanse
ameba

Postautor: Marta Pol » wtorek 09 sie 2016, 14:04

Jestem zadowolona z Orange Finanse. Przeniosłam tam swoje konto rok temu (z pewnej tajemniczej niemieckiej firmy ;)) i jak dotąd jest ok. Przede wszystkim konto jest darmowe. Aplikacja mobilna sprawdza się na codzień i nie ma za dużo klikania. Przede wszystkim nie trzeba miliard razy wyrażać zgody na cokolwiek. Nie wiem jak jest w innych bankach (oprócz mojego ex.), ale w Orange wraz z aplikacją dostajesz sporo zniżek, np. do pizzerii czy sklepów. Jeśli posiadasz telefon w Orange dostaniesz mniejszy abonament. Także, tego :)
Marta Pol

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Banki – konta bankowe